#82Dury
“Winters hoevezicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Vue de la ferme d'hiver". Huile sur toile. Signé.No longer availableDim. 50 x 65 cmEstimate: € 60/100 -
#331
#507
“Vierspan”. Een bronzen groep.
#76
Une paire de sgabellos antiques sculptées, décorées de figures d'hermen à l'arrière.No longer availableDim. H:120cmEstimate: € 250/350 -
#15
Een oude ampèremeter in houten kastje. Begin XXe eeuw.
Un vieil ampèremètre dans une boîte en bois. Début du XXe siècle.No longer availableDim. 21 cm x 18 cm x 8 cmEstimate: € 40/50 -
#146
Een notenhouten buffetmeubel met vier deuren en vier laden.
#105
Een tafeltje met gesculpteerde randen en poten.
#466
Een handgeknoopt Indisch wollen tapijt.
#78
Maquette van een viermaster.
#253
Een XIXe eeuws gietijzeren contragewicht voor een poort in de vorm van een leeuw.
Un contrepoids en fonte du XIXe siècle pour une porte aux lions.No longer availableDim. 15 cm x 16 cm x 13 cmEstimate: € 80/100 -
#101
“De koppige ezel”. Een bronzen groep op arduinen sokkel.
#115Nicolas Van den EedenPeriod: 1856 - 1918
“Het gebed”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“La prière”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 188 x 121 cmEstimate: € 800/1000