Other lots in this auction
-
#270Théodore FourmoisPeriod: 1814 - 1871“Landschap met vijver en eendenverblijf”. Olieverf op doek. Gesigneerd rechtsonder.
“Paysage à l’étang et à la cabane à canards”. Huile sur toile. Signée en bas à droite.No longer availableOnline onlyDim. 32 x 40 cmEstimate: € 300 / 400 -
#210Een paar vergulde Lodewijk XV appliques van gesculpteerd hout en gips. klein letsel.
Une paire d’appliques en bois et plâtre doré de style Louis XV.No longer availableOnline onlyDim. H. 64 -Estimate: € 40 / 50 -
#387Felix GogoPeriod: 1872 - 1953“Kerkinterieur”. Een lithografie. Gesigneerd buiten de plaat.
“Intérieur d’église”. Lithographie. Signée hors planche.No longer availableOnline onlyDim. 48 x 38 cmEstimate: € 30 / 50 -
#9Een lot varia, bestaande uit een beeldje van biscuit, een zalfdoosje en een dekselpotje van meerkleurig porselein, een monochroom wit theepotje met komfoor, een klepkan van steengoed en één van porselein.
Lot varié dont une statuette en biscuit, une boîte à onguent et un pot couvert en porcelaine polychrome, une tisanière monochrome, une cruche couverte en grès et une en porcelaine.No longer availableOnline onlyEstimate: € 20 / 25 -
#325C. Geuts“Huis in het zuiden”. Ets. Gesigneerd buiten de plaat.
“Maison dans le Midi”. Eau-forte. Signée hors planche.No longer availableOnline onlyDim. 19 x 29 cmEstimate: € 20 / 30 -
#295Een gedreven koperen plaquette met voorstelling van Sint-Maarten. Gesigneerd Mécan.
Une plaquette en cuivre repoussé avec une représentation de Saint Martin. Signature: Mécan.No longer availableOnline onlyDim. Ø 75 cmEstimate: € 40 / 50 -
#158Een lot XVIIIe eeuws messing, bestaande uit een koffiepot een oliekruik en een vuurkorfje.
Lot de laitons du XVIIIe siècle dont une cafetière, une cruche à huile et une corbeille à feu.No longer availableOnline onlyDim. h: 30 cm (kruik)Estimate: € 80 / 100 -
#59“Meisje met druivenkorf”. Beeld naar Rancoulet.
“Fille à la corbeille de raisins”. Sculpture d’après Rancoulet.No longer availableOnline onlyDim. H. 48 cmEstimate: € 120 / 180 -
#343Een Afrikaans voorouderbeeld van gesculpteerd hout.
Une statue africaine représentant un ancêtre en bois sculpté.No longer availableOnline onlyDim. h: 75 cmEstimate: € 120 / 200 -
#334Hilde Hendrickx“Zittende dame” Pastel op papier. Gesigneerd.
“Dame assise”. Pastel sur papier. Signée.No longer availableOnline onlyDim. 109 x 74 cmEstimate: € 80 / 120 -
#150Val St. LambertEen moderne driearmige kandelaar van geslepen kristal, in de massa rood gekleurd. Onderaan gemerkt.
Candélabre moderne à trois lumières en cristal taillé coloré rouge dans la masse. Marque sous la base.No longer availableOnline onlyDim. h: 28 cmEstimate: € 40 / 50 -
#121Twee hoornvazen van wit porselein z.g. Vieux Bruxelles.
Deux vases cornets en porcelaine blanche dorée dite Vieux Bruxelles.No longer availableOnline onlyEstimate: € 40 / 50

