#373Een bestek van verzilverd metaal, compleet voor twaalf personen.
#388Een lot van zes verschillende dienbladen van verzilverd metaal.
Un service à café et thé en métal argenté avec côtes torses sur plateau. Marque à la base.No longer availableEstimate: € 60 / 80 -
Deux boites à thé arabes en métal argenté. Marque à la base.No longer availableEstimate: € 30 / 40 -
#378Een verzilverd metalen bestek voor twaalf personen met groter en kleine lepels, vorken en messen, dessertvorkjes en koffielepeltjes. In etui.
Un couvert pour douze convives en métal argenté, comprenant grandes et petites cuillères, fourchettes, couteaux, fourchettes à dessert et cuillères à café. Dans sa ménagère.No longer availableEstimate: € 40 / 60
#129Frans PereboomPeriod: 1897 - 1969“Winterlandschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Paysage hivernal”. Huile sur toile. Signée.No longer availableEstimate: € 120 / 150 -
#340Een paar 18 karaats wit gouden oorbellen bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,55 ct. en twee robijnen met een gezamenlijk gewicht van ± 1,40 ct.
Paire de boucles d’oreilles en or blanc 18 ct serties de diamants ayant un poids total de ± 0,55 ct et de deux rubis ayant un poids total de ± 1,40 ct.No longer availableDim. 3,51 gEstimate: € 1200 / 1400 -
#645Een klapsecretaire van gefineerd hout in Louis-Philippestijl met twee paneeldeuren onder het klapblad en bovenaan een zwart marmeren blad.
#450Een rechthoekige salontafel van eikenhout met een glazen blad.
#737Willy VandersteenSuske en Wiske. “De Zwarte Madam”. Rode Reeks. Eerste uitgave, 1949. Slijtage, blok gelost maar compleet. Rug open.
Suske en Wiske. “De Zwarte Madam”. Série Rouge. Première édition, 1949. Usure, mais complet. Dos ouvert.No longer availableEstimate: € 150 / 200 -
#89Een paar gravures naar Boucher. Vroeg XIXde eeuw.
Deux gravures d’après Boucher. Début XIXième siècle.No longer availableEstimate: € 60 / 100 -
#235Een 18 karaats wit gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,60 ct. en een topaas van ± 15 ct.
Bague en or blanc 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 0,60 ct et d’une topaze de ± 15 ct.No longer availableDim. 13,71 gEstimate: € 1400 / 1500 -
#742Merho“Fanny”. Tekening met opdracht, gesigneerd en gedateerd 1987.
“Fanny”. Dessin dédicacé, signé et daté 1987.No longer availableDim. 30 x 21 cmEstimate: € 30 / 50 -
#670Een tinkast van zwartgepatineerd hout met onderaan twee paneeldeuren en met getorste poten.
Un vaisselier en bois noir patiné à pieds cambrés, deux portes.No longer availableEstimate: € 100 / 150 -
#291Een met de hand gesmede wandkapstok met tien haken en versierd met eikels.
Un porte manteaux mural fait main avec dix crochets, décoration de glands de chêne.No longer availableDim. b: 112 cmEstimate: € 20 / 30 -
#179Ivan Pokhitonov“Landschap”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Paysage”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 12 x 18 cmEstimate: € 200 / 240 -
Un lot de quatre statues en ivoire africaine sculptée en forme de têtes de femmes. Première moitié du XXe siècle.No longer availableDim. h: 15 - 28 cmEstimate: € 180 / 220