Deux boites à thé arabes en métal argenté. Marque à la base.No longer availableEstimate: € 30 / 40 -
Un service à café et thé en métal argenté avec côtes torses sur plateau. Marque à la base.No longer availableEstimate: € 60 / 80 -
#388Een lot van zes verschillende dienbladen van verzilverd metaal.
#373Een bestek van verzilverd metaal, compleet voor twaalf personen.
#378Een verzilverd metalen bestek voor twaalf personen met groter en kleine lepels, vorken en messen, dessertvorkjes en koffielepeltjes. In etui.
Un couvert pour douze convives en métal argenté, comprenant grandes et petites cuillères, fourchettes, couteaux, fourchettes à dessert et cuillères à café. Dans sa ménagère.No longer availableEstimate: € 40 / 60
#705Een rond gefineerd tafeltje met marquetterie en een lade.
#185Een 18 karaats wit gouden art deco ring bezet met een centrale smaragd van ± 2 ct. en diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,18 ct. 1956.
Bague art déco en or blanc 18 ct sertie d’une émeraude centrale de ± 2 ct et de diamants ayant un poids total de ± 0,18 ct. 1956.No longer availableDim. 3,24 gEstimate: € 1400 / 1500 -
#100Een 18 karaats geel gouden hanger bezet met robijn cabochons met een gezamenlijk gewicht van ± 14 ct. en saffier in markies geslepen met een gezamenlijk gewicht van ± 2 ct. en diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 1 ct.
Pendentif en or jaune 18 ct serti de cabochons de rubis ayant un poids total de ± 14 ct et de marquises de saphir ayant un poids total de ± 2 ct et de diamants ayant un poids total de ± 1 ct.No longer availableDim. 27,23 gEstimate: € 1200 / 1500 -
#484D. Steenwerckx“Ochtend en valavond in Haspengouw.” Een paar werken, olieverf op doek. Gesigneerd.
“Matin et tombée de la nuit sur la Hesbaye.” Une paire, huile sur toile. Signées.No longer availableEstimate: € 50 / 80 -
#660Een gefineerde commode met drie geaccoleerde laden met koperen trekkers en met een marmeren blad.
#764Een sober eikenhouten bureau met twee laden en twee schuifbladen.
#305Een 18 karaats wit gouden hanger bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,90 ct.
Pendentif en or blanc 18 ct serti de brillants ayant un poids total de ± 0,90 ct.No longer availableDim. 7,51 gEstimate: € 750 / 950 -
#357Een lot bestek van verzilverd metaal, bestaande uit een twee visbestekken, lepel en vorken voor twaalf personen en veertien gratenbordjes.
Un service à couverts en métal argenté comprenant deux services à poisson, cuillères et fourchettes pour douze convives et quatorze assiettes à déchets.No longer availableEstimate: € 20 / 25 -
#696Een armstoel van gesculpteerd eikenhout in barokke stijl bekleed met tapisserie.
Un fauteuil en chêne sculpté, style baroque, revêtement en tapisserie.No longer availableEstimate: € 120 / 200 -
#78Een jonge vrouw en heer in XVIIIe eeuwse klederdracht van meerkleurig porselein. Onderaan gemerkt.
Une jeune femme et un jeune homme en costume traditionnel en porcelaine polychrome. Marque à la base.No longer availableDim. h: 15 cmEstimate: € 40 / 60 -
#775Een bronzen hanglantaarn. Glas ontbreekt.
Lanterne de vestibule en bronze. Verre manque.No longer availableDim. h: 95 cmEstimate: € 120 / 200