Similar lots by type
-
#747Een paar verzilverde kandelaars.
Une paire de chandeliers argentés.No longer availableDim. h: 16 cmEstimate: € 20 / 30 -
#47Een schelpvormige schaal van verzilverd metaal.
Plat en forme de coquille en métal argenté.No longer availableDim. 35 x 30 cmEstimate: € 50 / 80 -
#399WiskemannEen bestek van verzilverd metaal, bestaande uit 2 keer zeven grote messen, zeven vismessen, zeven grote vorken, veertien kleine vorken, zeven grote lepels, zeven kleine lepels, elf koffielepels, vijf ijslepels, twaalf dessertvorkjes en een pollepel. We voegen er een serveerbestek met benen handvatten aan toe.
Un service à couverts en métal argenté, comprenant 2 fois sept grands couteaux, sept couteaux à poisson, sept grandes fourchettes, quatorze petites fourchettes, sept grandes cuillères, sept petites cuillères, onze cuillères à café, cinq cuillères à glace, douze fourchettes à dessert et une louche. Nous ajoutons un couvert de service aux manches en os.No longer availableEstimate: € 120 / 200 -
#223Fontenille - PataudEen volledig bestek van hoorn en verzilverd metaal voor twaalf personen in bestekkoffer.
Un service à couverts complet pour douze personnes en métal argenté et corne, le tout dans une ménagère.No longer availableEstimate: € 200 / 240 -
#127Een bol wierookbrandertje van verzilverd metaal met een opengewerkt decor van bladeren en vogels en met een gyroscopisch recipiënt.
Un brûle-parfum rond en métal argenté avec un décor de feuillage et oiseaux ajouré et un récipient gyroscopique.No longer availableDim. Ø: 5 cmEstimate: € 160 / 200
Other lots in this auction
-
#769Een paar hoornvazen van Brussels porselein met bladeren in hoogreliëf, versierd met vergulde motieven en een handgeschilderd meerkleurig bloemendecor. XIXe eeuw. Eén met kleine schilfer.
Une paire de cornes en porcelaine de Bruxelles avec des feuilles en haut relief décorées de motifs dorés et un décor floral peint à la main. XIXième siècle. Une corne avec un éclat.No longer availableDim. h: 25,5 cmEstimate: € 80 / 100 -
#359Een vaas van geslepen groen en kleurloos kristal. Schilfers aan de voet.
Un vase en cristal taillé vert et incolore. Eclats au pied.No longer availableDim. h: 29 cmEstimate: € 60 / 100 -
#528Een grote kom van Chinees porselein met een famille-noire decor van pioenen. Onderaan gemerkt. Met houten sokkeltje.
Un grand plat en porcelaine de Chine avec un décor famille-noire et pivoines. Marque sous la base.No longer availableDim. Ø: 25 cmEstimate: € 120 / 200 -
#755Een handgeknoopt Perzisch wollen karpet.
Une carpette persane en laine nouée main.No longer availableDim. 147 x 112 cmEstimate: € 80 / 120 -
#164F. A. Philippe (?)“Portret van een Markies”. Olieverf op doek. Gesigneerd en op de verso gedateerd 1841. Met kader uit de tijd. Kleine beschadiging.
“Portrait d’un Marquis”. Huile sur toile. Signée et datée au verso 1841. Avec encadrement d’époque. Petit dégât.No longer availableDim. 60 x 50 cmEstimate: € 250 / 300 -
#708Een bulldog met meerkleurige stoffen bekleding.
Un bouledogue avec un revêtement en tissu polychrome.No longer availableDim. l: 45 cmEstimate: € 80 / 100 -
#291Een koperen luchter met drie lichtarmen, glazen kapjes en een centrale coupe. Begin XXe eeuw. We voegen er een tweede exemplaar met twee lichtpunten, maar met ontbrekende coupe aan toe.
Lustre en cuivre à trois bras de lumière, abat-jour en verre et coupe centrale. Début du XXe siècle. Nous ajoutons un deuxième exemplaire à deux bras de lumières dont la coupe manque.No longer availableEstimate: € 120 / 200 -
#259“Damesportret”. Olieverf op paneel. XIXde eeuw.
“Portrait de dame”. Huile sur panneau. XIXième siècle.No longer availableDim. 31 x 26 cmEstimate: € 150 / 250 -
#783Twee piëdestals en een vierkant bankje met rieten zit.
Deux piédestaux et une banquette carrée aux sièges cannées.No longer availableDim. h: 45, 70 & 86 cmEstimate: € 50 / 60 -
#767Een oude glazen limonadekan met ijskoeler en met verzilverd montuur.
Une verseuse à limonade ancienne avec réservoir à glaçons et montures en argent.No longer availableDim. H. 28 cmEstimate: € 30 / 40 -
#316Een verlengbare eikenhouten tafel met gedraaide poten
Une table à allonges en chêne à pieds torsadés.No longer availableDim. 180 x 84 cmEstimate: € 80 / 100 -
#69Val St. LambertEen grote coupe van geslepen kleurloos kristal. Gemerkt.
Une grande coupe en cristal taillé incolore. Porte une marque.No longer availableDim. : 30 cmEstimate: € 40 / 60

