Similar lots by type
-
#347Een verzilverd metalen bestek met een Lodewijk XV-motief, bestaande uit kleine vorken en messen, grote vorken, messen en lepels, koffielepels en desservorkjes. Compleet voor twaalf personen en in koffer.
Couvert en métal argenté à motif Louis XV comprenant des petits fourchettes et couteaux, des grands fourchettes, couteaux et cuillères, des cuillères à café et des fourchettes à dessert. Complet pour douze personnes et dans une ménagère.No longer availableEstimate: € 200 / 240 -
#337Een verzilverd metalen bestek, bestaande uit kleine vorken en messen, grote vorken, messen en lepels, koffielepels en desservorkjes. Compleet voor twaalf personen en in koffer.
Couvert en métal argenté comprenant des petits fourchettes et couteaux, des grands fourchettes, couteaux et cuillères, des cuillères à café et des fourchettes à dessert. Complet pour douze personnes et dans une ménagère.No longer availableEstimate: € 200 / 240 -
#63Een uitgebreid verzilverd metalen bestek voor twaalf personen, versierd met een Lodewijk XV-motief.
Vaste couvert en métal argenté pour douze personnes. Décor de style Louis XV.No longer availableEstimate: € 200 / 240 -
#394Een setje met vijf glazen met verzilverde monturen, een ijsemmertje met grijper en een shaker.
Suite de cinq verres aux montures argentées, un seau à glaçons et sa pince et un shaker.No longer availableDim. h: 21 en 10 cmEstimate: € 25 / 35 -
#65ChristofleEen bestek van verzilverd en verguld metaal. 82 stuks. Waaronder telkens negen stuks van messen, lepels, vorken, dessertlepels - dessertvorken en koffielepeltjes. Acht stuks kleine mesjes en zes stuks gebakslepeltjes. Sla-en groentenbestek. Taartschep, suikertang, sauslepel, botermesje en zes messenleggers.
Couvert en métal argenté et doré. 82 pièces. Chaque fois neuf couteaux, fourchettes, cuillères et fourchettes à dessert et cuillères à café. Couvert à salade et à légumes. Pelle à tarte, pince à sucre, cuillère à sauce, couteau à beurre et six porte-couteaux.No longer availableEstimate: € 200 / 300
Other lots in this auction
-
#122Henri Joseph Pauwels“Landschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Paysage”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 60 x 110 cmEstimate: € 100 / 150 -
#463Een lot gesculpteerd ivoor uit de eerste helft van de XXe eeuw, bestaande uit drie vaasjes, twee beeldjes, twee servetringen en een halssnoer.
Lot d’ivoires sculptés de la première moitié du XXe siècle comprenant trois petits vases, deux statuettes, deux anneaux à serviettes et un collier.No longer availableDim. H. 23 cmEstimate: € 100 / 120 -
#274“Het overspel.” Olieverf op paneel. XIXde eeuw. Vlaamse School.
“L’adultère”. Huile sur panneau. XIXe siècle. Ecole flamande.No longer availableDim. 34 x 27 cmEstimate: € 240 / 360 -
#545SABAEen oude radio. Wisselstroom. TypeS41W. Bouwjaar 1930.
Ancienne radio. Courant alternatif. Type S41W. Année 1930No longer availableDim. h: 19 cmEstimate: € 120 / 180 -
#768Twee godsdienstig geïnspireerde presse-papiers met inclusies. Letsels.
Deux presse-papiers en verre d’inspiration religieuse avec inclusions. Dégâts.No longer availableEstimate: € 20 / 25 -
#701ColumbiaEen oude koffer grammofoon. Model 230. Met zes platen. In werkende staat.
Ancien phonographe dans son coffre. Modèle 230. Avec 6 disques. En état de marche.No longer availableEstimate: € 80 / 100 -
#616HereEen handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
Tapis persan en laine. Noué main.No longer availableDim. 283 x 198 cmEstimate: € 100 / 120 -
#375Een 18 karaats wit en geel gouden ring bezet met gele diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 1,05 ct. VS.
Bague en or blanc et jaune 18 ct sertie de diamants jaunes ayant un poids total de ± 1,05 ct VS.No longer availableDim. 3,60 gEstimate: € 900 / 1000 -
#389Een gedreven messingen schotel met decor van fruit.
Plat en laiton repoussé décoré de fruits.No longer availableDim. Ø: 64 cmEstimate: € 60 / 80 -
#607Een paar kraagloze dekselvazen van polychroom Chinees porselein met famille rose decor van personages, vogels en planten in uitsparingen, omgeven door bloemen en vlinders op groen en rose veld. Op de schouders een vergulde draak met een roestrode bal. Dekselknoppen in de vorm van fo-honden. Canton, XIXde eeuw.
Paire de vases couverts en porcelaine de Chine polychrome aux cols droits et à décor famille rose de personnages, d’oiseaux et de plantes dans des cartouches entourés de fleurs et de papillons sur fond vert et rose. Sur les épaules un dragon doré tenant une balle rouille. Fretels en forme de Chiens de Pho. Canton, XIXe siècle.No longer availableDim. H. 51 cmEstimate: € 1000 / 1500 -
#11Twee soldaten van porselein.
Deux soldats en porcelaines.No longer availableDim. h: 23 cmEstimate: € 35 / 45 -
#739Herman GrietenPeriod: 1902 - 1969“Liggend naakt”. Houtskool op papier. Gesigneerd.
“Nu couché”. Fusain sur papier. Signé.No longer availableDim. 20 x 25 cmEstimate: € 30 / 50

