#337Een verzilverd metalen bestek, bestaande uit kleine vorken en messen, grote vorken, messen en lepels, koffielepels en desservorkjes. Compleet voor twaalf personen en in koffer.
#394Een setje met vijf glazen met verzilverde monturen, een ijsemmertje met grijper en een shaker.
#65ChristofleEen bestek van verzilverd en verguld metaal. 82 stuks. Waaronder telkens negen stuks van messen, lepels, vorken, dessertlepels - dessertvorken en koffielepeltjes. Acht stuks kleine mesjes en zes stuks gebakslepeltjes. Sla-en groentenbestek. Taartschep, suikertang, sauslepel, botermesje en zes messenleggers.
Couvert en métal argenté et doré. 82 pièces. Chaque fois neuf couteaux, fourchettes, cuillères et fourchettes à dessert et cuillères à café. Couvert à salade et à légumes. Pelle à tarte, pince à sucre, cuillère à sauce, couteau à beurre et six porte-couteaux.No longer availableEstimate: € 200 / 300 -
#347Een verzilverd metalen bestek met een Lodewijk XV-motief, bestaande uit kleine vorken en messen, grote vorken, messen en lepels, koffielepels en desservorkjes. Compleet voor twaalf personen en in koffer.
Couvert en métal argenté à motif Louis XV comprenant des petits fourchettes et couteaux, des grands fourchettes, couteaux et cuillères, des cuillères à café et des fourchettes à dessert. Complet pour douze personnes et dans une ménagère.No longer availableEstimate: € 200 / 240
#705Twee wandelstokken, waarvan één met Duitse zilver knop.
#694“Goudfazanten”. Een Chinees borduurwerk op zijde.
#457Een antieke babypop met porseleinen hoofd. Open mond, grijze slaapogen. Gemerkt Welsch Made in Germany en genummerd 150.
Poupée bébé ancienne à la tête en porcelaine. Bouche ouverte, yeux dormant gris. Marque Welsch, Made in Germany et numéro 150.No longer availableDim. H. 44 cmEstimate: € 100 / 150 -
#640Een bronzen luchter met acht lichtpunten.
#242“Portret van een dame.” Olieverf op paneel. XIXde eeuw.
#78Russische icoon met centraal de Verrijzenis, omringd door een Moeder Gods van Kazan, het Doopsel van Christus, het Hoofd van Johannes de Doper, de Martelares Paraskeva, het Doodsbed van Maria en de H. Nicolaas. Zwaar verguld en met cloisonnéschildering op de rand. XIXde eeuw. Barsten in de verflagen.
Icône russe avec la Résurrection dans le centre, entourée de la Mère de Dieu de Kazan, le baptême du Christ, la Tête de St-Jean-Baptiste, la Martyre Paraskeva, la mort de Marie et Saint-Nicolas. Dorure importante et avec imitation de cloisonné peinte sur les bordures. XIXe siècle. Fissures dans la peinture.No longer availableDim. 53,5 x 44,5 cmEstimate: € 600 / 1000 -
#772Een houten tuinbank.
#396Vergulde spiegel met console.
#307Verzilverd metalen bestek, Lodewijk XV-stijl. Voor 12 personen (1 gebakvorkje ontbreekt). In ménagère. Gemerkt Silver 100.
#432“Zigeunerkamp”. Gemengde techniek op papier. Draagt een handtekening: K. Peiser.
“Camp de gitanes”. Technique mixte sur papier. Porte une signature: K. Peiser.No longer availableDim. 18 x 22 cmEstimate: € 200 / 300 -
Grand lot de métal argenté dont un plat à hors d’oeuvre aux compartiments en verre, des plats, un couvert de service à viande en acier inoxydable et corne, des légumiers de Wiskemann, des anneaux de serviettes, des cuillères etc.No longer availableEstimate: € 40 / 60