Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 16 December Dag 1 #1-300
    • Wijnveiling 17 December 2025 Dag 2
    • Online Only Varia 15 December 2025
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een vierdelig koffie- en theestel van verzilverd metaal op dienblad. Gemerkt.
Wiskemann

Een vierdelig koffie- en theestel van verzilverd metaal op dienblad. Gemerkt.

Un service à café et à thé de quatre pièces en métal argenté sur un plateau. Marqué.
SKU: 2004210321.
Auction day: 20 April 2021 19:00
Catalogue #321
Estimate: € 80 / 100
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots by Wiskemann

  • #650
    Wiskemann

    Twaalf verzilverd metalen onderborden. Gemerkt.

    Douze plaques de métal argenté. Marquées.
    No longer available
    Dim. Ø: 29 cm
    Estimate: € 80 / 120

Other lots in this auction

  • #96

    Een klein notenhouten meubeltje met onderaan twee gebogen laden en bovenaan legplanken. Kleine beschadiging achteraan.

    Un petit meuble en noyer avec deux tiroirs courbes en bas et des étagères en haut. Petits dégâts à l'arrière.
    No longer available
    Dim. h: 106 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #393

    Twee gesculpteerd ivoren netsukés, bestaande uit een trommelspeler en een Hotei. beide onderaan gesigneerd.

    Deux netsukes en ivoire sculpté, composés d'un joueur de tambour et d'un Hotei. Tous deux signés en bas.
    No longer available
    Dim. h: 5 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #560

    Een commode van wortelnootfineer met drie geaccoleerde laden en op leeuwenpoten.

    Commode en placage de châtaignier avec trois tiroirs en pli d’orgue et pieds griffes.
    No longer available
    Dim. 78 x 110 x 50 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #639
    Agnes Van Hee

    Een op een Afrikaanse zaadlob geïnspireerd modern aardewerken kunstwerk.

    Un cotylédon africain a inspiré une œuvre d'art moderne en faïence.
    No longer available
    Dim. l: 56 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #355
    Val St. Lambert

    Een vaasje van blauw glas, bekleed met opengewerkt koperen montuur met voorstellingen van vogels en bloemen. Gemerkt. Haarscheur in het glas binnenin.

    Un petit vase en verre bleu, recouvert de montures en cuivre ajourées représentant des oiseaux et des fleurs. Marqué.
    No longer available
    Dim. h: 12 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #62
    Bernard De Pooter
    Period: 1883 - 1970

    “Achterdeurtje te Lier”. Olieverf op doek. Gesigneerd en op de verso gedateerd 1946.

    Achterdeurtje in Lier . Huile sur toile. Signée et datée 1946 au dos.
    No longer available
    Dim. 39 x 27 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #117

    Een paar bronzen girandoles met vijf lichtpunten, versierd met geslepen kristallen pendeloques en pegels.

    Paire de girandoles en bronze à cinq points lumineux, décorées de pendeloques et de glaçons en cristal taillé.
    No longer available
    Dim. h: 64 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #190

    Een paar 18 K witgouden oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,36 ct.

    Une paire de boucles d'oreilles en or blanc 18 carats serties de brillants d'un poids combiné de + - 0,36 ct.
    No longer available
    Dim. 9,16 g
    Estimate: € 650 / 700
  • #462
    Guillaume Corneille
    Period: 1922 - 2010

    “Les songes des nuits d’été I”. Een lithografie. Artiestenproef. gesigneerd en gedateerd 2002 buiten de plaat.

    Les songes des nuits d’été I . Une lithographie. Epreuve d'artiste. Signée et datée 2002 à l'extérieur de la planche.
    No longer available
    Dim. 38 x 49 cm
    Estimate: € 120 / 140
  • #694

    Een lot van acht bruin glazen apothekerspotten, waarbij twee met ingeslepen stop.

    Un lot de huit pots d'apothicaire en verre brun, deux avec bouchon moulu.
    No longer available
    Dim. h: 15 & 17 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #590
    Rogaska, Slovenië

    Een whiskyset van geslepen kleurloos kristal, bestaande uit een karaf met zes tumblers. In originele doos.

    Un ensemble de whisky en cristal incolore taillé, composé d'une carafe avec six gobelets. Dans la boîte d'origine.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 80
  • #169
    Alfons Proost
    Period: 1880 - 1957

    “Zittend naakt”. Olieverf op gemaroufleerd doek. Zonder signatuur (familiebezit).

    Nu assis . Huile sur toile. Pas de signature (propriété familiale).
    No longer available
    Dim. 65 x 45 cm
    Estimate: € 1000 / 1500
View all auction items ›

Veiling van 20 & 21 April 2021

700 loten in veiling. Tentoonstelling 16 & 17 april - Enkel op afspraak!
Download beschikbaar in .pdf

20 April 2021 19:00
21 April 2021 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 20 April 2021 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More