#551
Een Chinese wijze van gesculpteerd speksteen.
Un sage chinois de stéatite sculptée.No longer availableDim. h: 42 cmEstimate: € 150/170 -
#275
Een lot van drie ceremoniële sabels en een morgenster.
#268
Een lot van vier bronzen miniatuurbustes, waarbij één verguld en op rood marmeren sokkel.
#494
Een eikenhouten spiegel versierd met gesculpteerde leeuwenkoppen en plantenmotieven.
Miroir en chêne à décor de têtes de lions sculptées et de motifs végétaux.No longer availableDim. 182 x 109 cmEstimate: € 100/150 -
#548
Een houten kinderwagen met canvas vouwkap. Jaren ‘50.
#5
Een vaas van meerkleurig Muranoglas.
#179Victor AbeloosPeriod: 1881-1965
“Symphonie van bruin en rood”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Symphonie de brun et de rouge". Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 50 x 60 cmEstimate: € 250/300 -
#94
“Na de dienst”. Olieverf op doek. Zonder signatuur. Omstreeks 1900.
"Après le service". Huile sur toile. Sans signature. Vers 1900.No longer availableDim. 45 x 33 cmEstimate: € 50/80 -
#8
#582Walace Ting
“Personages”. Zeefdruk. Genummerd 104/200 en gesigneerd buiten de plaat.
"Personnages". Sérigraphie. Numérotée 104/200 et signée à l'extérieur de la planche.No longer availableDim. 45 x 51 cmEstimate: € 200/300 -
#40
Een 18 K geelgouden ketting met hanger in de vorm van een kruis.
Secrétaire-bibliothèque en acajou, le bas ouvrant à quatre tiroirs. Abattant manque.No longer availableDim. h: 211 cmEstimate: € 200/300