Similar lots by type
-
#667
“Waterdraagster” & “Herdertje met panfluit”. Twee beeldjes van Spaans porselein. Niet gemerkt.
Water Carrier & Shepherd with Pan Flute . Deux figurines en porcelaine espagnole. Non marqué.No longer availableDim. h: 25 & 35 cmEstimate: € 30/50 -
#396
Een paar vazen van Japans porselein met meerkleurig decor van bloesems. Onderaan gemerkt. Eén met schilfer aan de basis.
Une paire de vases en porcelaine japonaise à décor de fleurs multicolores. Marqué en bas. Un avec éclat à la base.No longer availableDim. h: 30 cmEstimate: € 60/80 -
#638
Een diepe schotel van Japans porselein met een meerkleurig decor.
Un plat en porcelaine japonaise profonde à décor multicolore.No longer availableDim. Ø: 22 cmEstimate: € 60/80 -
#608
Een dekselvaas van Imari-porselein met een Fo-hond op het deksel. Omstreeks 18OO.
Un vase en porcelaine Imari à couvercle avec un chien Fo sur le couvercle. Vers 1800.No longer availableDim. h: 39 cmEstimate: € 120/160 -
#617
Een paar cilindervazen van Chinees porselein met een blauw op wit decor van draken.
Une paire de vases cylindriques en porcelaine de Chine à décor de dragon bleu sur blanc.No longer availableDim. h: 20 cmEstimate: € 160/180 -
#591
Twee verschillende schotels van Imari-porselein met gelobde vleugel.
Deux plats différents en porcelaine Imari à aile lobée.No longer availableDim. Ø: 30 cmEstimate: € 40/60 -
#573
Een grote waaiervormige plaquette van Chinees porselein met een meerkleurig famille-rosedecor van kippen bij bloeiende struiken. Met stempel.
Une grande plaque en porcelaine de Chine en forme d'éventail à décor multicolore famille rose de poulets dans des arbustes à fleurs. Estampillé.No longer availableDim. 79 x 44 cmEstimate: € 240/280 -
#683
Twee hondjes van meerkleurig porselein, waarbij de puppy gemerkt van Rörstrand, Zweden.
Deux chiens en porcelaine multicolore, avec le chiot marqué de Rörstrand, Suède.No longer availableDim. h: 11 & 17 cmEstimate: € 60/80 -
#567
Een porseleinen vaas met koperood floraal decor. Naar XIVe eeuws voorbeeld.
Un vase en porcelaine à décor floral rouge cuivré. D’après l'exemple du XIVème siècle.No longer availableDim. h: 33 cmEstimate: € 360/420 -
#548
Een grote schotel van Imariporselein met een decor van bloemen en concubines. Japan, Meiji-periode.
Grand plat en porcelaine Imari décoré de fleurs et de concubines. Japon, période Meiji.No longer availableDim. Ø: 46 cmEstimate: € 120/140 -
#677NAO by Lladro
“Jongen met krant” & “Landloper”. Twee beeldjes van meerkleurig Spaans porselein. Onderaan gemerkt.
Boy with Newspaper & Tramp . Deux figurines en porcelaine espagnole multicolore. Marquées en bas.No longer availableDim. h: 23 cmEstimate: € 35/45 -
#611
Een rechthoekige Wuchai-box van meerkleurig porselein naar Wan-li-voorbeeld.
Une boîte rectangulaire en porcelaine multicolore Wuchai d'après l'exemple Wan-li.No longer availableDim. 11 x 23 x 13 cmEstimate: € 260/300 -
#557
Een vaas van blauw en wit Chinees porselein met een decor van draken, vogels en leeuwenkoppen.
Un vase en porcelaine de Chine bleu et blanc décoré de dragons, d'oiseaux et de têtes de lion.No longer availableDim. h: 27 cmEstimate: € 320/360 -
#681Royal Schwabap
Een driedelig kaststel van porselein, versierd met meerkleurig decor van koppels tussen bloemen. Onderaan gemerkt.
Garniture en porcelaine en trois parties, décorée d'un décor multicolore de couples parmi les fleurs. Marquée en bas.No longer availableDim. h: 30 & 35 cmEstimate: € 60/80 -
#578
Een paar dekselvazen van Chinees porselein met een blauw op wit decor van gelukstekens op achtergrond van plantenmotieven.
Paire de vases en porcelaine de Chine à décor bleu sur blanc de signes porte-bonheur sur fond de motifs végétaux.No longer availableDim. h: 50 cmEstimate: € 200/220 -
#637
Een zittende Boeddha van wit crackleware.
Un Bouddha assis en crackleware blanc.No longer availableDim. h: 47 cmEstimate: € 60/80 -
#342
Een lot van vijftien wijwatervaatjes van porselein, aardewerk en biscuit. Diverse leeftijden. Eén met barst en één met schilfer
Un lot de quinze récipients à eau bénite en porcelaine, faïence et biscuit. Différents âges. Un craquelé et un éclat.No longer availableDim. h: 12 - 24 cmEstimate: € 75/100 -
#348
Een lot biscuit en porselein, bestaande uit twee kindjes onder paraplu, een student, een violist en een uil. Italië, Spanje & Engeland.
Un lot de biscuit et de porcelaine, composé de deux enfants sous parapluie, un étudiant, un violoniste et une chouette. Italie, Espagne et Angleterre.No longer availableDim. h: 17 - 29 cmEstimate: € 60/80 -
#568
Een tegel van Chinees porselein met een blauw op wit decor van pioenen.
Un carreau de porcelaine de Chine avec un décor de pivoine bleu sur blanc.No longer availableDim. 20 x 20 cmEstimate: € 180/200 -
#650
Een Chinees porseleinen kokervaas. Onderaan gemerkt.
Un vase cylindrique de porcelaine chinoise. Marqué en bas.No longer availableDim. h: 46 cmEstimate: € 80/120 -
#148
Een ovale dekselterrine op bijpassende onderschaal van Limogesporselein, versierd met een handgeschilderd decor door Le Tallec à Paris.
Une soupière ovale avec couvercle sur un plat assorti en porcelaine de Limoges, décorée d'un décor peint à la main par Le Tallec à Paris.No longer availableDim. l: 45 cmEstimate: € 300/320 -
#633
Een gemberpot van Chinees porselein met een decor van diverse personages. Stempel onderaan.
Un pot de gingembre en porcelaine de Chine décoré de divers caractères. Cachet en bas.No longer availableDim. h: 20 cmEstimate: € 50/70 -
#618
Een grote gemberpot van Chinees porselein met een blauw op wit decor van personages.
Un grand pot de gingembre en porcelaine de Chine avec un décor bleu sur blanc de caractères.No longer availableDim. h: 26 cmEstimate: € 60/80 -
#563
Een Chinese dekselpot van powder-blue porselein. Tijdperk Qinglong. Deksel gerestaureerd.
Un pot en porcelaine de Chine bleu poudre avec couvercle. Epoque Qinglong. Couvercle restauré.No longer availableDim. h: 22 cmEstimate: € 220/280
Other lots in this auction
-
#50
Een 18 karaats geel gouden ketting met 18 karaats wit en geel gouden hanger bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,13 ct.
Un collier en or jaune 18 carats avec un pendentif en or blanc et jaune 18 carats serti de brillants d'un poids combiné de + - 0,13 ct.No longer availableDim. 9,62 gEstimate: € 600/800 -
#357
Een lot van vijftien uitgaven met betrekking tot Antwerpen, waaronder vier boekjes met oude prentkaarten, enz.
Un lot de quinze publications liées à Anvers, dont quatre livrets avec des cartes postales anciennes, etc.No longer availableEstimate: € 50/60 -
#593
Een opengewerkte bronzen schouwpendule in eclectische stijl. Met slinger en sleutel.
Pendule ajourée en bronze de style éclectique. Avec balancier et clé.No longer availableDim. h: 35 cmEstimate: € 100/160 -
#169
Een spiegel van gesculpteerd eikenhout.
Miroir au cadre en chêne sculpté de style Renaissance.No longer availableDim. 127 x 103 cmEstimate: € 100/120 -
#101
Een sierkan van zachte pasta, versierd met een meerkleurig en verguld decor van zwanen op het water en de tuit en handvat versierd met bladeren in reliëf. Tijdperk art nouveau. Restauratie aan de bladeren.
Une cruche à pâtes molle ornementale, décorée d'un décor multicolore et doré de cygnes sur l'eau et le bec et la poignée décorés de feuilles en relief. Epoque Art Nouveau.No longer availableDim. h: 20 cmEstimate: € 80/120 -
#224
Een grijsgepatineerde houten spiegel in Lodewijk XV-stijl, versierd met een vrouwenprofiel in reliëf.
Un miroir en bois patiné gris de style Louis XV, décoré d'un profil de femme en relief.No longer availableDim. h: 117 cmEstimate: € 150/160 -
#518
Vier schotels van Chinees porselein, drie blauw en witte en een met een famille rose decor.
Quatre plats en porcelaine de Chine, trois bleu et blanc et un décor famille rose.No longer availableDim. Ø 45/ 40/ 33 en 18 x 27 cmEstimate: € 40/60 -
#386
Een rond bijzetmeubeltje in koloniale stijl met twee tussenbladen.
Une table d'appoint ronde de style colonial avec deux tablettes d’entretoise.No longer availableDim. h: 77 cm; Ø: 69 cmEstimate: € 50/70 -
#281Alfa, Italy
Een driedelig klokstek van porselein en goudgepatineerd metaal, bestaande uit een pendule en twee cassolettes, naar antiek Limoges-voorbeeld.
Cloche en trois parties en porcelaine et métal patiné or, composée d'une pendule et de deux cassolettes, d'après un ancien exemple de Limoges.No longer availableDim. h: 50 & 42 cmEstimate: € 100/150 -
#682Louis ArtanPeriod: 1837 - 1890
“Marine”. Olieverf op doek. Gesigneerd. Lichte schade. Op te frissen.
Marine . Huile sur toile. Signé. Léger dommage. A rafraîchir.No longer availableDim. 36 x 47 cmEstimate: € 120/180 -
#171
“John Travolta”. Een wassen hoofd met echt haar.
John Travolta . Une tête de cire avec de vrais cheveux.No longer availableDim. H. 29 cmEstimate: € 550/600 -
#444Maurice BoelPeriod: 1913 - 1998
“Aan het doodsbed”. Houtskool en aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd ‘44.
“Au lit de mort” . Fusain et aquarelle sur papier. Signé et daté 44.No longer availableDim. 80 x 53 cmEstimate: € 40/50