Other lots in this auction
-
#447
Een paar schotels van Japans porselein met een koraalrood decor van een bloemenvaas.
Paire de plats en porcelaine du Japon à décor rouge corail d'un vase fleuri.No longer availableDim. Ø 33 cmEstimate: € 40 / 60 -
#322
Een schaalmodel van een Concorde. Lichte schade aan de vleugel, staart, snuit en cockpitvenster.
Un modèle réduit d'un Concorde. Légers degats à l'aile, à la queue, au museau et à la fenêtre du cockpit.No longer availableDim. L: 84 cmEstimate: € 250 / 350 -
#267Val Saint Lambert
Een designvaas van gekleurd kristal. Jaren ‘50. Gemerkt.
Un vase design en cristal coloré. Années 1950. Marqué.No longer availableDim. h: 35 cmEstimate: € 60 / 80 -
#652
“Vrouwentorso”. Een biscuit beeldje.
« Torse de femme ». Une figurine en biscuit.No longer availableDim. h: 24 cmEstimate: € 40 / 60 -
#505
Een paar zilveren kandelaars met gegraveerde decors. Mogelijk Noorse keuren (Trondheim?) (zeer onduidelijk).
Une paire de bougeoirs en argent à décors gravés. Peut-être poinçons de Norvège (Trondheim?) (pas clair).No longer availableDim. h: 33,5 cm - 600 gEstimate: € 300 / 400 -
#111
Een metalen klokje onder een glazen stolp.
Une pendule en métal sous un dôme de verre.No longer availableDim. 34 x 35 cmEstimate: € 120 / 200 -
#250
Een 18 K witgouden bloemvormige ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van 0,80 ct.
Une bague en forme de fleur en or blanc 18 kt sertie de diamants d'un poids combiné de 0,80 ct.No longer availableDim. 5,67 gEstimate: € 750 / 850 -
#484Choisy
“Vrouw met blauwe ogen”. Een zeefdruk op papier. Gesigneerd.
"Femme aux yeux bleus". Une sérigraphie sur papier. Signé.No longer availableDim. 77 x 58 cmEstimate: € 25 / 30 -
#76
Een eikenhouten koffer met smeedijzeren hengsels, slot en handvatten. Omstreeks 1800.
Coffre en chêne avec poignées, serrure et poignées en fer forgé. Vers 1800.No longer availableDim. 70 x 100 x 53 cmEstimate: € 60 / 80 -
#254Marcel Ruyssinck
“Meisje met kat”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Fille au chat". Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 90 x 70 cmEstimate: € 100 / 150 -
#640
Twee zwarte handtasjes met één ervan versierd met engeltjes en één okergeel handtasje met zilveren beugel en vakverdeling. Eind 19e eeuw.
Deux sacs à main noirs dont un décoré d'anges et un sac à main jaune ocre avec support et compartiments en argent. Fin 19ème siècle.No longer availableEstimate: € 50 / 100 -
#149Victor Houben
“De schaapherder.” Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Le berger." Huile sur toile. Signeé.No longer availableDim. 60 x 91 cmEstimate: € 100 / 140