#514
Een houten stuurwiel als wandverlichting met acht lichtpunten.
#248
Een sabel in een ijzeren schede.
#28
#368
Drie geglazuurd Chinees aardewerken olifantjes met asbakken.
#647
Een art- deco schotel en een sierkan van aardewerk.
#108
Een antieke zilveren schotel met gedreven decor van vruchten. 440 g.
#137Willy Vandersteen
Quatre albums de Suske en Wiske, série rouge. - "Het Zingende Nijlpaard". Première édition 1951. Bon état, usures au dos, légers bords abîmés au dos de la couverture, numéro sur la couverture. Bon bloc, agrafes supplémentaires. - "De Ringelingschat". Première édition 1951. Très bon état, numéro sur la couverture. Bon bloc. - "De Tuftuf-Club". Première édition 1952. Bon état, usure et ruban adhésif au dos, légers bords endommagés au dos de la couverture, numéro sur la couverture. Bon bloc, agraf(..)No longer availableEstimate: € 350 / 400 -
#426
Een handgeknoopt Oosters wollen tapijtje.
#651
Twee messingen koetslantaarns. Bijgevoegd een klein messingen wand-olielampje.
#680
Een kleine eikenhouten gatelegtafel.
#397
Een staande Guanyin van monochroom wit porselein naar het “blanc de Chine”.
#648
Un chandelier de cristal incolore. Marqué de Baccarat. Attaché est une fleur en cristal satiné avec marque illisible et un bougeoir en verre moulé avec des cônes.No longer availableDim. h: 17, 11 & 21 cmEstimate: € 30 / 40