Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een vierdelige teakhouten tuinset op kinderformaat, bestaande uit twee stoelen een rond tafeltje en een bankje.
Een vierdelige teakhouten tuinset op kinderformaat, bestaande uit twee stoelen een rond tafeltje en een bankje.
Een vierdelige teakhouten tuinset op kinderformaat, bestaande uit twee stoelen een rond tafeltje en een bankje.

Een vierdelige teakhouten tuinset op kinderformaat, bestaande uit twee stoelen een rond tafeltje en een bankje.

Un ensemble de jardin en teck de quatre pièces pour enfant, composé de deux chaises, d'une table ronde et d'un banc.
Dim. h: 58 cm
SKU: 2903220086.
Categories: Hout, Meubel.
Auction day: 29 March 2022 19:00
Catalogue #86
Estimate: € 420 / 480
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #320

    Een eikenhouten bijzetkastje met een lade en twee deurtjes in briefpaneel.

    Meuble d'appoint en chêne avec un tiroir et deux portes en panneau à lettres.
    No longer available
    Dim. h: 110 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #515
    Polipol

    Een paar elektrisch bedienbare relaxfauteuils, bekleed met bordeauxrood suède. Eén met voedingskabel, de andere met oplaadbare batterij.

    Une paire de fauteuils inclinables à commande électrique, recouverts de daim rouge bordeaux. L'un avec câble d'alimentation, l'autre avec batterie rechargeable.
    No longer available
    Dim. H: 105cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #565

    Een reeks van zes mahoniehouten stoelen met gesculpteerde versiering in de rug en met gerainureerde voorste poten.

    Suite de six chaises en acajou à dossier et pieds avant sculptés.
    No longer available
    Dim. H:90cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #475

    Een antieke achthoekige eikenhouten tafel met getorste poten en versierd met gebeeldhouwde vogels en leeuwenkoppen.

    Une ancienne table octogonale en chêne aux pieds torsadés et décorée d'oiseaux et de têtes de lion sculptés.
    No longer available
    Dim. 120 x 122 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #676

    Een notenhouten meubeltje met twee lades, opklapbare zijvleugeltjes op gedraaide poten. Een van de zijvleugels klapt niet open.

    Meuble en noyer à deux tiroirs, battants latéraux rabattables sur pieds tournés. Une des ailes latérales ne s'ouvre pas.
    No longer available
    Dim. 77 cm x 58 cm x 80 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #615

    Een zwartgelakte Chinese salontafel met een pietra dura decor van diverse personages in het blad onder glas.

    Une table basse chinoise laquée noire à décor en pietra dura de divers personnages dans le plateau sous verre.
    No longer available
    Dim. 52 x 53 x 104 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #186

    Een gebeeldhouwd eikenhouten tweedeursgarderobe, rijkelijk versierd met barokke motieven van putti, fruit, engelen en vogels. Omstreeks 1900.

    Une armoire à deux portes en chêne sculpté, richement décorée de motifs baroques de putti, de fruits, d'anges et d'oiseaux. Vers 1900.
    No longer available
    Dim. 218 x 184 x 73 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #166

    Een tweeledige eikenhouten vitrinekast met twee paneeldeuren onderaan.

    Une vitrine en chêne en deux parties avec deux portes à panneaux en bas.
    No longer available
    Dim. 230 x 126 x 54 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #495

    Een driedelig mahoniehouten salongarnituur met gecanneerde zit, bestaande uit een zitbank en twee stoelen. Eén zit beschadigd.

    Un ensemble de salon en acajou trois pièces avec siège canné, composé d'un canapé et de deux chaises. L'un est endommagé.
    No longer available
    Dim. 90 x 125 cm h: 95 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #276

    Een eikenhouten piëdestal met roterend blad.

    Guéridon en chêne à plateau tournant.
    No longer available
    Dim. 55 cm x 50 cm x 50 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #176

    Een eikenhouten dressoir met twee paneeldeuren en twee laden, versierd met barokke motieven en op balusterpoten.

    Buffet en chêne à deux portes à panneaux et deux tiroirs, décoré de motifs baroques et reposant sur des pieds balustres.
    No longer available
    Dim. 190 x 109 x 56 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #330

    Een paar mahoniehouten stoelen, versierd met drie ringen in de rug en met sober ingelegd biesje.

    Paire de chaises en acajou, décorées de trois anneaux dans le dossier et d'une sobre garniture marquetée.
    No longer available
    Dim. H:90cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #206

    Een eikenhouten buffet met drie paneeldeuren en drie laden en met vier gebeeldhouwde hoofdjes.

    Buffet en chêne à trois portes à panneaux et trois tiroirs et à quatre têtes sculptées.
    No longer available
    Dim. 110 x 216 x 64 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #216

    Een tweeledig eikenhouten meubel met twee grote en twee kleine paneeldeuren met cassettes.

    Un meuble en chêne en deux parties avec deux grandes et deux petites portes à panneaux avec cassettes.
    No longer available
    Dim. 190 x 135 x 62 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #666

    Een paar eikenhouten armstoelen met lederen bekleding.

    Paire de fauteuils en chêne recouverts de cuir.
    No longer available
    Dim. H:105cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #326

    Een paraplubak met vlechtwerk, op leeuwenpootjes en met handgeschilderd bloemendecor.

    Un porte-parapluie en vannerie, sur pattes de lion et à décor floral peint à la main.
    No longer available
    Dim. h: 78 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #545

    Een mahoniehouten barmeubel met deksel, neerklapbaar blad en twee paneeldeuren onderaan.

    Un meuble de bar en acajou avec couvercle, dessus rabattable et deux portes à panneaux en bas.
    No longer available
    Dim. 101 x 102 x 50 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #595

    Een paar crapaudzeteltjes met beige bekleding.

    Une paire de sièges crapaud avec couverture beige.
    No longer available
    Dim. H:87cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #680

    Een eikenhouten gatelegtafel met getorste poten.

    Une table gateleg en chêne avec pieds torsadés.
    No longer available
    Dim. 150 x 105 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #535

    Een mahoniehouten buffet met drie laden en drie paneeldeuren.

    Buffet en acajou ouvrant à trois tiroirs et trois portes pleines.
    No longer available
    Dim. 91 x 182 x 47 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #485

    Een rechte secretaire van mahoniehoutfineer met twee deuren onder en een lade boven het klapblad. Met marmeren blad bovenaan.

    Bureau droit en placage d'acajou à deux portes en dessous et un tiroir au dessus du plateau rabattable. Avec dessus en marbre au sommet.
    No longer available
    Dim. 146 x 92 x 38 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #340

    Een borstelkastje met gedreven messing en spiegel en met twee borstels binnenin.

    Une armoire à brosses en laiton martelé et miroir et avec deux brosses à l'intérieur.
    No longer available
    Dim. 65 x 47 cm
    Estimate: € 45 / 65
  • #146

    Een eikenhouten commode met drie laden.

    Commode en chêne à trois tiroirs.
    No longer available
    Dim. 97 x 132 x 61 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #156

    Een eikenhouten tweedeurs garderobe.

    Une armoire à deux portes en chêne.
    No longer available
    Dim. 208 x 177 x 70 cm
    Estimate: € 100 / 120

Other lots in this auction

  • #337
    Val Saint Lambert

    Een grote kristallen designvaas. Gemerkt met label.

    Un grand vase design en cristal. Marqué avec étiquette.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 50
  • #62
    Period: 19e eeuw

    “Dorpszicht”. Olieverf op paneel. Met atelierstempel.

    "Vue de village". Peinture à l'huile sur panneau. Avec cachet d'atelier.
    No longer available
    Dim. 17 cm x 24 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #621

    Een paar aardewerken Chinese lampenvoeten met personages in ijzerrood op roze achtergrond.

    Une paire de pieds de lampe en céramique chinoise à décor de personnages en rouge de fer sur fond rose.
    No longer available
    Dim. H: 45cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #283

    Een driedelig klokstel van verguld zamak en albast, bestaande uit een pendule, getooid met een ruiter en een paar driearmige kandelaars. Een hand manco, Voorpoot van Paard gebroken.

    Garniture trois pièces en zamak doré et albâtre, composée d'une pendule de cheminée, à décor d'un cavalier et d'une paire de bougeoirs à trois bras. Une main manque.
    No longer available
    Dim. h: 39 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #171
    Yvonne Diéterle
    Period: 1882 - 1974

    “De zaaier”. Een bronzen beeld met bruin patina. Werk naar aanleiding van het Salon des Beaux Arts te Parijs 1900 (inscriptie).

    "Le Semeur". Une statue en bronze à patine brune. Travail à l'occasion du Salon des Beaux Arts de Paris 1900 (inscription).
    No longer available
    Dim. h: 67 cm
    Estimate: € 500 / 750
  • #148
    Henri Godet
    Period: 1863 - 1937

    “Glaneuse”. Een bronzen beeld met bruin patina ter gelegenheid van het Salon des Beaux-arts. Met gieterijstempel. Op los voetstuk van groen marmer.

    « Glaneuse ». Une statue en bronze à patine brune à l'occasion du Salon des Beaux-arts. Avec cachet de fondeur. Sur un piédestal lâche de marbre vert.
    No longer available
    Dim. h: 49 cm
    Estimate: € 420 / 500
  • #84

    “Herenportret”. Potlood op papier. Draagt handtekening ‘Thoorop’.

    "Portrait d'homme". Crayon sur papier. Porte une signature 'Thoorop'.
    No longer available
    Dim. 49 x 39 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #423

    Een lotelingenstok van getorst wit Italiaans glas met opliggende bruingouden lijnen. Omstreeks 1900. Schilfer onderaan.

    Un bâton de loterie en verre italien blanc torsadé avec des lignes dorées brunes en relief. Circa 1900. Eclat en bas.
    No longer available
    Dim. l: 102 cm
    Estimate: € 50 / 60
  • #140

    Een herdenkingsmunt van Brussel 1979. 900/1000. Bruto: 6,45 g. per munt Goudgewicht: 5,805 g. per munt. FDC.

    Une pièce commémorative de Bruxelles 1979. 900/1000. Brut : 6,45 g. par pièce Poids d'or : 5,805 g. par pièce. FDC.
    No longer available
    Dim. Ø 21 mm
    Estimate: € 300 / 330
  • #635

    Een piëdestal van bruingepatineerd kunststof, gedragen door een jongeman.

    Un socle en plastique patiné marron, porté par un jeune homme.
    No longer available
    Dim. h: 65 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #610

    Een 18 K witgouden ring bezet met een briljant van +- 0,56 ct. FVVS1. en briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,36 ct.

    Une bague en or blanc 18 kt sertie d'un diamant de +- 0,56 ct FVVS1. et brillants d'un poids combiné de +- 0,36 ct.
    No longer available
    Dim. 4,06 g
    Estimate: € 1150 / 1250
  • #227

    Een vierdelig koffie- en theestel van verzilverd metaal op dienblad.

    Service à thé et café quatre pièces en métal argenté sur plateau.
    No longer available
    Dim. h: 27 cm - 16 cm
    Estimate: € 120 / 180
View all auction items ›

Veiling van 29 & 30 Maart 2022

Veiling volledig - 700 loten.   Tentoonstelling op 25 & 26 Maart van 10.00 tot 17.00

29 March 2022 19:00
30 March 2022 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 29 March 2022 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More