Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een vierhoekige Chinees houten bijzettafeltje met tussenblad.

Een vierhoekige Chinees houten bijzettafeltje met tussenblad.

Une table d'appoint chinoise quadrangulaire en bois avec entretoise.
Dim. 70 x 39 cm
SKU: 2510220594.
Auction day: 26 October 2022 19:00
Catalogue #594
Estimate: € 100 / 120
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #84
    Albert Van Hecke
    Period: 1909 - 1993

    “Sloepen en een woning bij het water”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1953.

    “Chaloupes et une maison au bord de l'eau". Huile sur toile. Signée et datée 1953.
    No longer available
    Dim. 59 x 69 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #79

    “Pour l’Humanité, pour la patrie”. Olieverf op doek. XIXe eeuws werk, opnieuw op te spannen.

    "Pour l'humanité, pour la patrie". Huile sur toile. Travail du 19ème siècle, à retendre.
    No longer available
    Dim. 100 x 70 cm
    Estimate: € 250 / 350
  • #690

    Een Chinees houten reiskoffer met openend luik in het front en met smeedijzeren beslag en hengdsels. Op losse voet.

    Une malle de voyage chinoise en bois avec abattant à l'avant et avec ferrures et poignées en fer forgé. Sur base détachée.
    No longer available
    Estimate: € 200 / 300
  • #260

    Een 18 K geelgouden ring bezet met tijgeroog.

    Une bague en or jaune 18 carats sertie d'un oeil de tigre.
    No longer available
    Dim. 8,91 g
    Estimate: € 200 / 250
  • #119
    Jan Verhees (?)

    “Portret van een burgervrouw”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1869. Twee zeer kleine punctuurtjes.

    "Portrait d'une bourgeoise". Huile sur toile. Signée et datée 1869. Deux très petites piqûres.
    No longer available
    Dim. 106 x 79 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #181

    Een lot van vier stuks monochroom wit biscuit, bestaande uit een groepje van een moeder met kind op bed (hoofdje gelijmd, handje manco), een siervaasje met een moeder met kind en diertjes (kleine beschadiging aan het nestkastje), een engeltje en een groepje met musicerende en dansende kindjes. Achteraan genummerd.

    Lot de quatre biscuits blancs monochromes, composé d'un groupe d'une mère avec enfant au lit (tête recollée, main manquante), d'un vase décoratif avec une mère avec enfant et animaux (petit accident au nichoir), d'un ange et d'un groupe avec des enfants jouant de la musique et dansant. Numéroté au dos.
    No longer available
    Dim. H:12-16cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #492
    Peter Jonckheere

    “Homo Universalis”. Gemengde techniek op papier. Gesigneerd en gedateerd december 2005.

    "Homo Universalis". Technique mixte sur papier. Signé et daté décembre 2005.
    No longer available
    Dim. 48 x 34 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #467

    Een balustervaas van Chinees porselein met een famille-rosedecor van geisha’s in een tuin. Onderaan gemerkt.

    Un vase balustre en porcelaine de Chine à décor famille rose de geishas dans un jardin. Marqué en bas.
    No longer available
    Dim. h: 61 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #676

    Een verguld metalen luchter met zes lichtpunten en een grote centrale coupe van albast.

    Un lustre en métal doré à six points lumineux et une grande coupe centrale en albâtre.
    No longer available
    Dim. H:75cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #697

    Twee gelakte houten fruitschalen met handgeschilderde decors. Jaren ‘70.

    Deux coupes à fruits en bois laqué aux décors peints à la main. années 70.
    No longer available
    Dim. 45 x 45 & 35 x 35 cm
    Estimate: € 35 / 45
  • #351

    Een lot van drie paar verzilverd koperen vogels, bestaande uit hanen en fazanten.

    Lot de trois paires d'oiseaux en cuivre argenté, comprenant des coqs et des faisans.
    No longer available
    Dim. h: 13, 20 & 28 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #416

    Drie lage Chinese houten bankjes.

    Trois bancs bas chinois en bois.
    No longer available
    Dim. n: 93 & 134 cm
    Estimate: € 200 / 300
View all auction items ›

Veiling van 25 & 26 Oktober 2022

Veiling volledig - 700 loten. Tentoonstelling: vrijdag 21 & zaterdag 22 oktober van 10.00u tot 17.00u.

25 October 2022 19:00
26 October 2022 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 26 October 2022 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More