Similar lots by type
-
#83Een Sterling zilveren sigarettendoosje met gegraveerd decor. Sheffield, makersmerk Walker & Hall.
Une boîte à cigarettes en argent sterling avec décor gravé. Sheffield, marque d’orfèvre Walker & Hall.No longer availableDim. 8,5 x 8 cmEstimate: € 80 / 120 -
#488Een vierdelig koffie- en theestel op dienblad. Duitse keuren, 835‰. Dekselscharniertjes los.
Un service à café et à thé de quatre pièces sur un plateau. Poinçons allemands, 835‰. Charnières du couvercle desserrées.No longer availableDim. h: 11 - 25 cm 2910 gEstimate: € 1500 / 1700 -
#58Een zilveren kandelaar met drie lichtpunten 835‰.
Un bougeoir en argent à trois points lumineux 835‰.No longer availableDim. h: 22 cmEstimate: € 80 / 120 -
#98Een ovaal zilveren dienblaadje met gegraveerd decor. 800‰. 566 g.
Un plateau en argent de forme ovale à décor gravé. 800‰. 566 g.No longer availableDim. 27 x 36 cmEstimate: € 260 / 300 -
#118Een grote en vier kleinere zilveren schotels met gegraveerde decors. 800‰. 1156 g en 1489 g.
Un grand et quatre petits plats en argent à décors gravés. 800‰. 1156 g et 1489 g.No longer availableDim. Ø: 34 & 20 cmEstimate: € 800 / 1000 -
#34Een kleurloos kristallen bonboonière met 835‰ zilveren dekselknop. Tijdperk art deco.
Une bonbonière en cristal incolore avec bouton de couvercle en argent 835‰. Epoque Art Déco.No longer availableDim. H:17cmEstimate: € 40 / 60 -
#440DelheidEen zilveren broodmandje gedecoreerd met takken en bloemen. Gemerkt. 800 ‰.
Une corbeille à pain en argent décorée de branchages et de fleurs. Marqué. 800/1000 .No longer availableDim. 379,37 gEstimate: € 100 / 130 -
#253Een gevarieerd lotje zilver van verschillende gehaltes, bestaande uit 13 lepeltjes van Delheid, 6 lepeltjes van 800‰ met Lodewijk XV-motief, een doosje, een klein vaasje en een schaaltje.
Lot varié d'argent de différentes teneurs, composé de 13 cuillères de Delheid, 6 cuillères de 800‰ à motif Louis XV, une boîte, un petit vase et un plat.No longer availableEstimate: € 10 / 150 -
#108Een antieke zilveren schotel met gedreven decor van vruchten. 440 g.
Plat ancien en argent à décor en relief de fruits. 440 g.No longer availableDim. Ø: 29,5 cmEstimate: € 180 / 250 -
#505Een paar zilveren kandelaars met gegraveerde decors. Mogelijk Noorse keuren (Trondheim?) (zeer onduidelijk).
Une paire de bougeoirs en argent à décors gravés. Peut-être poinçons de Norvège (Trondheim?) (pas clair).No longer availableDim. h: 33,5 cm - 600 gEstimate: € 300 / 400
Other lots in this auction
-
#654“Zeilboten op zee” en “Roeiboten op een rivier naast windmolens”. Twee schilderijen op paneel. Gesigneerd.
"V en mer" et "Barques à rames sur une rivière à côté de moulins à vent". Deux peintures sur panneau. Signés.No longer availableDim. 13 x 18 cmEstimate: € 80 / 120 -
#103Een Russisch reisicoon van messing en email in drieluik. XVIIIe eeuw.
Icône de voyage russe en laiton et émail en triptyque. XVIIIème siècle.No longer availableDim. 14 x 13 cm (x3)Estimate: € 100 / 150 -
#223Een paar dekselvaasjes van kobaltblauw porselein, versierd met handgeschilderde decors en vergulde motieven. Eén dekselknopje beschadigd.
Paire de vases à couvercles en porcelaine bleu cobalt, ornés de décors peints à la main et de motifs dorés. Un bouton du couvercle endommagé.No longer availableDim. h: 23 cmEstimate: € 80 / 100 -
#359Nicole Halsberghe“Monnik”. Olieverf op doek. Gesigneerd in potlood.
Moine. Huile sur toile. Signée au crayon.No longer availableDim. 40 x 30 cmEstimate: € 100 / 150 -
#159“De kruisafneming”. Olieverf op koper. Onderdeel van een kruisweg, omstreeks 1900.
"La Descente de Croix". Huile sur cuivre. Partie d'un chemin de croix, vers 1900.No longer availableDim. 89 x 64 cmEstimate: € 400 / 500 -
#550Een verzilverd metalen bestek, bestaande uit 18 grote messen, 18 kleine messen, 18 grote lepels, 12+6 kleine lepels, 18 koffielepels, 6 ijsvorkjes, 18 grote vorken, 12+6 kleine vorken, 12+6 aperitiefvorkjes, 12 gebakvorkjes, 12+6 visbestekken, 1! kreeftenvorkjes, vier serveerlepels, twee taartenscheppen, een vleesvorkje en een sauslepel. Bijgevoegd een slabestek met aardewerken handgrepen en enkele enkele stuks met ander motief.
Un couvert en métal argenté, composé de 18 grands couteaux, 18 petits couteaux, 18 grandes cuillères, 12+6 petites cuillères, 18 cuillères à café, 6 fourchettes à glace, 18 grandes fourchettes, 12+6 petites fourchettes, 12+6 apéritif fourchettes, 12 fourchettes à pâtisserie, 12 +6 couverts à poisson, 1 ! fourchettes à homard, quatre cuillères de service, deux pelles à tarte, une fourchette à viande et une cuillère à sauce. Ajout d'un couvert à salade avec manches en faïence et quelques pièces a(..)No longer availableEstimate: € 120 / 200 -
#28Een gepatineerd gietijzeren waterspuwer in de vorm in een vis. Belle Epoque.
Une gargouille en fonte patinée en forme de poisson. Belle Epoque.No longer availableDim. l: 27 cmEstimate: € 60 / 80 -
#255Letang & RemyEen gevarieerd lot verzilverd tafelmetaal uit de reeks ‘Versailles’, bestaande uit vier ovale serveerschotels in oplopende groottes, 2 ronde serveerschotels, Twee groenteschalen in verschillende maten, twee flessenzetters en een sauskom.
Lot varié de vaisselle en métal argenté de la série 'Versailles', composé de quatre plats de service ovales de tailles croissantes, 2 plats de service ronds, deux légumiers de tailles différentes, deux sets de bouteilles et une saucière.No longer availableDim. H:6-9cmEstimate: € 120 / 200 -
#548Vier handgemaakte traditionele Javaanse schaduwpoppen. Jogjakarta.
Quatre marionnettes d'ombres traditionnelles javanaises faites à la main. Yogyakarta.No longer availableDim. h: 90 cmEstimate: € 40 / 50 -
#248Een sabel in een ijzeren schede.
Un sabre dans un fourreau de fer.No longer availableDim. l: 92 cmEstimate: € 120 / 180 -
#279Een Nizo filmprojector in koffer. Omstreeks 1930.
Un projecteur de film Nizo dans une valise. Vers 1930.No longer availableDim. H:34cmEstimate: € 60 / 100 -
#530Een zwart kanten kleed met onderkleed bezet met een kraag van Rosaline perlé. We voegen er een bavette van 30 x 20 cm aan toe. Omstreeks 1900.
Une robe en dentelle noire avec sous-vêtement serti d'un col de Rosaline perlé. On rajoute une bavette de 30 x 20 cm. Vers 1900.No longer availableEstimate: € 150 / 200

