Other lots in this auction
-
#765Een vierkante metalen designlamp, opgebouwd uit negen vierkante frames.
Une lampe design carrée en métal, construite à partir de neuf cadres carrés.No longer availableDim. 40 x 40 cmEstimate: € 80 / 100 -
#334“Putti met guirlandes”. Een ovale sepiaschildering op doek. Einde XIXde eeuw naar barok voorbeeld. Ingelijst.
Putti aux guirlandes . Une peinture sépia ovale sur toile. Fin du XIXe siècle d'après l'exemple baroque. Encadrée.No longer availableDim. 95 x 70 cmEstimate: € 200 / 300 -
#410Een antiek houten bijzettafeltje met gedraaide poot.
Une table d'appoint en bois antique avec pied tourné.No longer availableDim. Ø: 57 cmEstimate: € 30 / 50 -
#328Florence - Capodimonte“Dame met hond” & “Dame met waaier’. Twee beelden van meerkleurig kunststof naar ontwerp van Guiseppe Armani. Gemerkt en gedateerd 1987.
Dame au chien & Dame à l’éventail . Deux sculptures en plastique multicolore conçues par Guiseppe Armani. Marquée et datée 1987.No longer availableDim. h: 48 cmEstimate: € 120 / 200 -
#380Een lot zilveren munten waaronder Leopold II van 1869, 1870, 1872, 1873, 1875 en een aantal oude zilveren munten met slijtage van België en Frankrijk.
Lot de pièces d'argent dont Léopold II de 1869, 1870, 1872, 1873, 1875 et quelques vieilles pièces d'argent usées de Belgique et de France.No longer availableDim. 321,16 gEstimate: € 60 / 100 -
#321Een oude houten spellendoos (schaak-, dam-en triktrakbord) met gedraaide houten jetons (enkele manco’s), teerlingen in lederen kokers en een dominoset van been en zwart hout. Slijtage.
Une vieille boîte de jeu en bois (échecs, pions et planche à dessin) avec des jetons en bois torsadés (quelques défauts), des doublures de manches en cuir et un ensemble de dominos en os et bois noir. Porter.No longer availableDim. 32,5 x 32,5 cmEstimate: € 20 / 30 -
#598Gietijzeren tuinvaas.
Vase de jardin en fonte.No longer availableEstimate: € 300 / 320 -
#544Paul De Lamper“Tulpenboeket in een pul”. Olieverf op doek.
Bouquet de tulipes dans une tasse . Huile sur toile.No longer availableDim. 63 x 55 cmEstimate: € 100 / 120 -
#777Een grote en diepe Hollandse schotel van meerkleurig aardewerk.
Un grand plat et un plat creux en faïence hollandais polychrome.No longer availableDim. Ø: 38 cmEstimate: € 35 / 40 -
#628Een gedreven messingen Ottomaanse gordeldoos. Tweede helft 19de eeuw.
Boîte de ceinture à cartouches ottomane en laiton repoussé. Deuxième moitié du 19e siècle.No longer availableDim. 13 x 11 cmEstimate: € 150 / 200 -
#362GoebelVier beeldjes van meerkleurig porselein naar ontwerp van M.I. Hummel. Allen gemerkt.
Quatre statuettes en porcelaine polychrome d’après M.I. Hummel. Tous marquées.No longer availableDim. h: 13 cmEstimate: € 80 / 120 -
#565Een Marie-Thérèseluchter met vier dubbele lichtarmen, versierd met kristallen pendeloques.
Lustre Marie-Thérèse à quatre double bras de lumière ornés de pendeloques en cristal.No longer availableDim. h: 55 cmEstimate: € 180 / 220

