Other lots in this auction
-
#509Albert Caullet
“Bloemstilleven”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Nature morte aux lilas”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 40 x 30 cmEstimate: € 40 / 60 -
#410
Een paar 18 karaats geel gouden oorbellen en hanger, drie ringen en een versiering met pareltjes en koraal.
Paire de boucles d’oreilles en or jaune 18 ct, ainsi qu’un pendentif, trois bagues et une décoration aux perles et corail.No longer availableDim. 12 gEstimate: € 300 / 350 -
#407
Een paar personages die een koe melken van gepolychromeerd Delfts aardewerk. Eén hoofdje gerestaureerd. XIXe eeuw.
Paire de personnages qui traient une vache en faïence polychrome de Delft. Une tête restaurée. XIXe siècle.No longer availableDim. h: 18 cmEstimate: € 120 / 200 -
#85
Een 18 karaats wit gouden ketting met hanger in de vorm van een hartje.
Chaîne et son pendentif en or blanc 18 ct en forme de coeur.No longer availableDim. 8 gEstimate: € 250 / 350 -
#700
Een notenhouten tafel met kruisverbinding in H, waarop vier gesculpteerde poten. Verlengbaar. Evenals vier eikenhouten stoelen met bruin leder bekleed, gedraaide poten en gesculpteerde rug. Henri II-stijl, einde XIXde eeuw. 6 grenen verlengbladen bijgevoegd.
Table en noyer sur quatre pieds sculptés avec entretoise en H. Aux allonges. Ainsi que quatre chaises en chêne et cuir noir aux pieds tournés et dossiers sculptés. Style Henri II, fin XIXe siècle. 6 allonges en sapin inclus.No longer availableDim. 282 x 105 x 75 cmEstimate: € 120 / 200 -
#312J. Weesel
“Molenlandschap”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Paysage au moulin”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 28 x 39 cmEstimate: € 200 / 240 -
#337Delacre, Bruxelles
Een oude apothekersweegschaal. Schade aan een onderhoek. Met gewichtensetje (Kleinste gewichtjes manco).
Bascule de pharmacien ancienne. Dégât à un coin. Avec boîte à poids, les plus petits manquant.No longer availableDim. h: 34 cmEstimate: € 80 / 100 -
#186
Een antiek eikenhouten front van een ingemaakte kast met één deur, later omgebouwd tot kast.
Un front en chêne antique d’une armoire à une porte, transformation vers une autre armoire plus tard.No longer availableDim. 225 x 160 cmEstimate: € 100 / 150 -
#398Karl Hart
Een sigarenroller nr 34090.
Moule à cigares numéro 34090.No longer availableDim. L 56 cmEstimate: € 25 / 35 -
#316
Een gebeeldhouwd eikenhouten buffetkast met onderaan een paneeldeur en een lade en bovenaan twee gevitreerde deuren.
Buffet en chêne sculpté, le bas à une porte pleine et un tiroir, le haut à deux portes vitrées.No longer availableDim. 220 x 90 x 50 cmEstimate: € 120 / 200 -
#213
“Vrouwentorso”. Een beeld van brons.
“Torse de femme”. Sculpture en bronze.No longer availableDim. h: 82 cmEstimate: € 1300 / 1500 -
#137Delvaux
Een zijden foulard in originele doos.
Foulard en soie dans la boîte d’origine.No longer availableDim. 88 x 86 cmEstimate: € 150 / 200