Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een vierkante metalen salontafel met glazen blad.

Een vierkante metalen salontafel met glazen blad.

Une table basse carrée en métal avec plateau en verre.
Dim. 36,5 X 81,5 X 82 cm
SKU: 2903220605.
Auction day: 30 March 2022 19:00
Catalogue #605
Estimate: € 80 / 120
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #644
    Bernard Charoy

    “Vrouwenportret met zeilboten”. Lithografie op papier. Gesigneerd.

    "Portrait de femme aux voiliers". Lithographie sur papier. Signé.
    No longer available
    Dim. 55 cm x 45 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #432

    “Zeilboot bij ondergaande zon.” Aquarel op papier. Draagt monogram B.N.R.

    "Voilier au coucher du soleil." Aquarelle sur papier. Ours monogramme BNR.
    No longer available
    Dim. 42 x 32 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #624

    Een paar handgeschilderde Thaise doeken.

    Une paire de toiles thaïlandaises peintes à la main.
    No longer available
    Dim. 25 x 26 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #76

    Een verguld houten zuiltje in barokke stijl met marmeren blaadje.

    Colonne en bois doré de style baroque avec dessus en marbre.
    No longer available
    Dim. 99 x 33 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #208

    Een kleine verguld bronzen bronzen schouwpendule, getooid met een herderinnetje met lam.

    Petite pendule de cheminée en bronze doré, ornée d'une bergère à l'agneau.
    No longer available
    Dim. h: 36 cm
    Estimate: € 180 / 220
  • #380

    Een 18 K geelgouden broche bezet met diamanten oude slijp met een gezamenlijk gewicht van +- 0,12 ct. en een saffier van +- 1 ct.

    Une broche en or jaune 18 kt sertie de diamants taille ancienne d'un poids combiné de +- 0,12 ct et d'un saphir de +- 1 ct.
    No longer available
    Dim. 4,72 g
    Estimate: € 500 / 600
  • #442

    “Zittend naakt.” Houtskool op papier.

    "Assis nu." Fusain sur papier.
    No longer available
    Dim. 57 x 39 cm
    Estimate: € 50 / 60
  • #357

    Een lotje, bestaande uit vier stuks Japans porselein, bestaande uit een kommetje, een klein dekseldoosje en twee kleine buikvaasjes. We voegen er twee beeldjes van monochroom wit porselein in de geest van het Blanc-de-Chine aan toe.

    Un petit lot, composé de quatre pièces en porcelaine japonaise, composé d'un bol, d'une petite boîte à couvercle et de deux petits vases ventraux. On y ajoute deux figurines de porcelaine blanche monochrome dans l'esprit Blanc-de-Chine.
    No longer available
    Dim. h: 4,5 cm - 15,5 cm
    Estimate: € 70 / 100
  • #149

    Italiaans vrouwenportret in miniatuur. Vroeg 19de eeuw. In fijn gesculpteerde kader (herstellingen).

    Portrait de femme italienne en miniature. Début du 19ème siècle. Dans un cadre finement sculpté (réparations).
    No longer available
    Dim. 6,5 x 4,5 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #248

    Een paar onyxen lampenvoeten.

    Une paire de pieds de lampe en onyx.
    No longer available
    Dim. h: 50 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #416

    Een handgeknoopt Pakistaans wollen tapijt.

    Un tapis pakistanais en laine noué à la main.
    No longer available
    Dim. 120 x 200 cm
    Estimate: € 35 / 45
  • #448
    Paolo Simoncini

    Een lang gerekt mannenfiguur van brons op natuurstenen basis. Onderaan gemerkt.

    Une figure masculine allongée en bronze sur un socle en pierre naturelle. Marquée en bas.
    No longer available
    Dim. h: 27 cm
    Estimate: € 60 / 100
View all auction items ›

Veiling van 29 & 30 Maart 2022

Veiling volledig - 700 loten.   Tentoonstelling op 25 & 26 Maart van 10.00 tot 17.00

29 March 2022 19:00
30 March 2022 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 30 March 2022 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More