Similar lots by type
-
#602
Een reeks van zeven cabrioletfauteuils in Lodewijk XV-stijl. Bekleding te reinigen.
Une série de sept fauteuils cabriolet style Louis XV. Revêtement à nettoyer.No longer availableDim. h: 100 cmEstimate: € 300 / 400 -
#6
Een telefoonkastje van notenhoutfineer met drie laden.
Petit meuble de téléphone en placage de noyer ouvrant à trois tiroirs.No longer availableDim. b: 35 cmEstimate: € 40 / 50 -
#798
Een houten plantenstaander. Begin XXe eeuw.
Porte-plante en bois. Début XXe siècle.No longer availableDim. h: 120 cmEstimate: € 40 / 50 -
#136
Een gefineerde ronde tafel in Empirestijl met een zwart marmeren blad.
Table ronde en placage de style Empire avec tablette en marbre noir.No longer availableDim. Ø: 81 cmEstimate: € 250 / 280 -
#316
Een oud houten kinderstoeltje.
Ancienne chaise d’enfant en bois.No longer availableDim. H: 100 cmEstimate: € 20 / 30 -
#619
Een gebeeldhouwde cabrioletfauteuil in Lodewijk XV-stijl, bekleed met naaldwerk.
Un fauteuil cabriolet sculpté, style Louis XV, revêtement de tapisserie.No longer availableDim. H. 90 cmEstimate: € 40 / 50 -
#366
Een houten schildersezel.
Chevalet en bois.No longer availableDim. H: 250 cmEstimate: € 80 / 100 -
#641
Een sobere roodgepatineerde houten kist.
Un coffre en bois sobre à patine rouge.No longer availableDim. b: 96 cmEstimate: € 100 / 120 -
#657
Een eikenhouten tafel met gedraaide poten.
Table en chêne aux pieds tournés.No longer availableDim. 70 x 115 x 85 cmEstimate: € 40 / 60 -
#248
Een sobere eikenhouten dekenkist.
Coffre sobre en chêne.No longer availableDim. 80 x 130 x 60 cmEstimate: € 80 / 120 -
#659
Een antiek houten kinderstoeltje.
Une petite chaise pour enfant antique en bois.No longer availableDim. h: 65 cmEstimate: € 40 / 50 -
#219
Een violontafel van grijsgepatineerd hout.
Table violon en bois à patine grise.No longer availableDim. 75 x 130 x 83 cmEstimate: € 100 / 150 -
#614
Een gebeeldhouwde cabrioletfauteuil in Lodewijk XV-stijl. We voegen er een voetbankje met dezelfde bekleding aan toe.
Un fauteuil cabriolet sculpté, style Louis XV. Nous ajoutons un repose-pieds avec le même revêtement.No longer availableDim. H. 88 cmEstimate: € 100 / 120 -
#629
Een gebeeldhouwd coin-de-feu-stoeltje. Zuid Europa. XIXe eeuw.
Une chaise coin-de-feu en bois sculpté. Europe du Sud, XIXème siècle.No longer availableDim. H. 95 cmEstimate: € 30 / 50 -
#238
Een paar gebeeldhouwde stoelen in Lodewijk XVI-stijl.
Une paire de fauteuils sculptés style Louis XVI.No longer availableDim. H: 95 cmEstimate: € 80 / 120 -
#161
Bronzen kerkkandelaar gemonteerd als lamp.
Candélabre d’église en bronze monté en lampe.No longer availableDim. h: 175 cmEstimate: € 100 / 120 -
#644
Een armstoel van gedraaid eikenhout in renaissancestijl met lederen bekleding.
Fauteuil en chêne tourné de style Renaisssance recouvert de cuir.No longer availableDim. H. 97 cmEstimate: € 60 / 100 -
#664
Een eikenhouten salontafel met tussenblad en de poten versierd met vier verschillende gestoken figuren.
Table de salon en chêne à entretoise et piétement sculpté décoré de quatre personnages divers.No longer availableDim. 60 x 130 x 58 cmEstimate: € 100 / 150 -
#679
Twee houten stoelen met gedraaide spijlen, waarbij een gepolychromeerd en de andere in de rug gedateerd 1851.
Deux chaises en bois sculpté et tourné dont une polychromée, l’autre portant la date 1851 dans le dossier.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#229
Een verlengbare eikenhouten tafel met balustervormige poten.
Table à rallonges en chêne. Pieds balustres.No longer availableDim. 80 x 107 x 76 cmEstimate: € 50 / 80 -
#406
Een paar draaikrukjes van koper en hout.
Paire de tabourets pivotants en cuivre et bois.No longer availableDim. h: 47 cmEstimate: € 40 / 60 -
#296
Een reeks van zes eikenhouten stoelen met lederen bekleding met klinknagels.
Suite de six chaises en chêne recouvertes de cuir aux clous en cuivre.No longer availableDim. H: 90 cmEstimate: € 100 / 120 -
#654
Een houten schildersezel.
Chevalet en bois.No longer availableDim. h: 280 cmEstimate: € 80 / 100 -
#416
Een bruingepatineerde plaasteren hangconsole in barokke stijl met twee engelenhoofdjes.
Console à suspendre en plâtre à patine brune. Style baroque avec deux têtes d’angelot.No longer availableDim. 38 x 48 x 20 cmEstimate: € 60 / 80
Other lots in this auction
-
#89Marcelle Novaretti
“Marina da Napoli. Zeilboten in de baai”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Marine de Naples. Voiliers”. Huile sur toile.No longer availableDim. 49 x 69 cmEstimate: € 100 / 150 -
#95Longchamp
Een bruin lederen adressen agenda.
Agenda à adresses en cuir brun.No longer availableDim. 20 x 15 cmEstimate: € 50 / 80 -
#526Heriz
Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
Un tapis Perse en laine nouée main.No longer availableDim. 438 x 325 cmEstimate: € 200 / 300 -
#738
Een bord van Chinees porselein met een meerkleurig bloemendecor. China, XIXe eeuw.
Assiette en porcelaine de Chine à décor polychrome de fleurs. XIXe siècle.No longer availableDim. Ø: 22,5 cmEstimate: € 30 / 40 -
#608
Een hallantaarn van koper en geslepen glas, versierd met guirlandes en ramskoppen.
Lanterne de vestibule en cuivre et verre taillé décorée de guirlandes et de têtes de bélier.No longer availableDim. h: 74 cmEstimate: € 120 / 160 -
#424Bruno DijckmansPeriod: 1920-1998
“Changeons de Planète”. Litho. Gesigneerd en genummerd 32/50.
”Changeons de Planète”. Une lithographie. Signée et numérotée 32/50.No longer availableDim. 48 x 40 cmEstimate: € 20 / 30 -
#48
Een lot blauw glas, bestaande uit een coupe, drie vazen en een piek.
Un lot de verre bleu, comprenant une coupe, trois vases et un pic.No longer availableDim. h: 12 - 57 cmEstimate: € 50 / 80 -
#752
Twee Chinese schilderingen met vogels in landschappen. Gouache op zijde.
Deux peintures chinoises en gouache sur soie représentant des oiseaux dans des paysages.No longer availableDim. 80 x 30 cmEstimate: € 80 / 120 -
#543Waldemar Strauss, Berlin
Een oude messingen microscoop in houten kist. Bijgevoegd drie etuis met preparaten.
Microscope ancien en laiton. Dans la caisse de bois. On ajoute trois étuis aux préparations.No longer availableDim. h: 37,5 cmEstimate: € 200 / 300 -
#247
Een lot met betrekking tot de vrijmetselarij, bestaande uit twee schootsvellen, handschoentjes, aanstellingsdocumenten, reglementen, enz.
Lot concernant les francs maçons. Objets et documents.No longer availableEstimate: € 50 / 80 -
#681
Een smeedijzeren lampenvoet, versierd met druivenbladeren en met een kap van meerkleurig glaspasta. Begin XXe eeuw.
Pied de lampe en fer forgé décoré de vignes et à abat-jour en pâte de verre polychrome. Début XXe siècle.No longer availableDim. h: 34 cmEstimate: € 30 / 50 -
#235Mulberry
“Hiver”. Een sjaal van donker grijze katoen.
“Hiver”. châle en coton gris foncé.No longer availableDim. 105 x 30 cmEstimate: € 60 / 100