Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een vierkante salontafel met een blad van bamboe.

Een vierkante salontafel met een blad van bamboe.

Table de salon carrée avec tablette en bambou.
Dim. 110 x 110 cm
SKU: 2210190674.
Category: Meubel.
Auction day: 23 October 2019 19:00
Catalogue #674
Estimate: € 60 / 80
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #629

    Een gebeeldhouwd coin-de-feu-stoeltje. Zuid Europa. XIXe eeuw.

    Une chaise coin-de-feu en bois sculpté. Europe du Sud, XIXème siècle.
    No longer available
    Dim. H. 95 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #614

    Een gebeeldhouwde cabrioletfauteuil in Lodewijk XV-stijl. We voegen er een voetbankje met dezelfde bekleding aan toe.

    Un fauteuil cabriolet sculpté, style Louis XV. Nous ajoutons un repose-pieds avec le même revêtement.
    No longer available
    Dim. H. 88 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #641

    Een sobere roodgepatineerde houten kist.

    Un coffre en bois sobre à patine rouge.
    No longer available
    Dim. b: 96 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #416

    Een bruingepatineerde plaasteren hangconsole in barokke stijl met twee engelenhoofdjes.

    Console à suspendre en plâtre à patine brune. Style baroque avec deux têtes d’angelot.
    No longer available
    Dim. 38 x 48 x 20 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #654

    Een houten schildersezel.

    Chevalet en bois.
    No longer available
    Dim. h: 280 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #679

    Twee houten stoelen met gedraaide spijlen, waarbij een gepolychromeerd en de andere in de rug gedateerd 1851.

    Deux chaises en bois sculpté et tourné dont une polychromée, l’autre portant la date 1851 dans le dossier.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 120
  • #406

    Een paar draaikrukjes van koper en hout.

    Paire de tabourets pivotants en cuivre et bois.
    No longer available
    Dim. h: 47 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #238

    Een paar gebeeldhouwde stoelen in Lodewijk XVI-stijl.

    Une paire de fauteuils sculptés style Louis XVI.
    No longer available
    Dim. H: 95 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #798

    Een houten plantenstaander. Begin XXe eeuw.

    Porte-plante en bois. Début XXe siècle.
    No longer available
    Dim. h: 120 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #136

    Een gefineerde ronde tafel in Empirestijl met een zwart marmeren blad.

    Table ronde en placage de style Empire avec tablette en marbre noir.
    No longer available
    Dim. Ø: 81 cm
    Estimate: € 250 / 280
  • #644

    Een armstoel van gedraaid eikenhout in renaissancestijl met lederen bekleding.

    Fauteuil en chêne tourné de style Renaisssance recouvert de cuir.
    No longer available
    Dim. H. 97 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #6

    Een telefoonkastje van notenhoutfineer met drie laden.

    Petit meuble de téléphone en placage de noyer ouvrant à trois tiroirs.
    No longer available
    Dim. b: 35 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #161

    Bronzen kerkkandelaar gemonteerd als lamp.

    Candélabre d’église en bronze monté en lampe.
    No longer available
    Dim. h: 175 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #219

    Een violontafel van grijsgepatineerd hout.

    Table violon en bois à patine grise.
    No longer available
    Dim. 75 x 130 x 83 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #664

    Een eikenhouten salontafel met tussenblad en de poten versierd met vier verschillende gestoken figuren.

    Table de salon en chêne à entretoise et piétement sculpté décoré de quatre personnages divers.
    No longer available
    Dim. 60 x 130 x 58 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #229

    Een verlengbare eikenhouten tafel met balustervormige poten.

    Table à rallonges en chêne. Pieds balustres.
    No longer available
    Dim. 80 x 107 x 76 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #659

    Een antiek houten kinderstoeltje.

    Une petite chaise pour enfant antique en bois.
    No longer available
    Dim. h: 65 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #657

    Een eikenhouten tafel met gedraaide poten.

    Table en chêne aux pieds tournés.
    No longer available
    Dim. 70 x 115 x 85 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #296

    Een reeks van zes eikenhouten stoelen met lederen bekleding met klinknagels.

    Suite de six chaises en chêne recouvertes de cuir aux clous en cuivre.
    No longer available
    Dim. H: 90 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #316

    Een oud houten kinderstoeltje.

    Ancienne chaise d’enfant en bois.
    No longer available
    Dim. H: 100 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #602

    Een reeks van zeven cabrioletfauteuils in Lodewijk XV-stijl. Bekleding te reinigen.

    Une série de sept fauteuils cabriolet style Louis XV. Revêtement à nettoyer.
    No longer available
    Dim. h: 100 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #619

    Een gebeeldhouwde cabrioletfauteuil in Lodewijk XV-stijl, bekleed met naaldwerk.

    Un fauteuil cabriolet sculpté, style Louis XV, revêtement de tapisserie.
    No longer available
    Dim. H. 90 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #366

    Een houten schildersezel.

    Chevalet en bois.
    No longer available
    Dim. H: 250 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #248

    Een sobere eikenhouten dekenkist.

    Coffre sobre en chêne.
    No longer available
    Dim. 80 x 130 x 60 cm
    Estimate: € 80 / 120

Other lots in this auction

  • Kurt Peiser
    Period: 1887-1962

    Een paar grijsgepatineerde houten kandelaars in barokke stijl.

    Paire de candélabres en bois patinés gris de style Baroque.
    No longer available
    Dim. h: 66 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #681

    Een smeedijzeren lampenvoet, versierd met druivenbladeren en met een kap van meerkleurig glaspasta. Begin XXe eeuw.

    Pied de lampe en fer forgé décoré de vignes et à abat-jour en pâte de verre polychrome. Début XXe siècle.
    No longer available
    Dim. h: 34 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #30

    Een lang halssnoer met zoetwaterparels.

    Long collier de perles d’eau douce.
    No longer available
    Estimate: € 200 / 220
  • #578

    Een voorstelling van Boeddha van met plaaster bekleed, gepolychromeerd en verguld hout. Thailand.

    Bouddha en bois doré et polychromé. Thaï.
    No longer available
    Dim. h: 108 cm
    Estimate: € 400 / 500
  • #196

    Een gebeeldhouwde eikenhouten vierdeurskast in Renaissancestijl.

    Armoire à quatre portes en chêne sculpté de style Renaissance.
    No longer available
    Dim. 170 x 165 x 60 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #799
    Joël Kass
    Period: °1937

    “Fluitspeler”. Litho. Gesigneerd en genummerd 94/190.

    Joueur de flûte. Litho. Signée et numérotée 94/190.
    No longer available
    Dim. 60 x 45 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #661

    Een smeedijzeren lampenvoet met oranje glazen kap, versierd met smeedijzeren blaadjes. Begin XXe eeuw.

    Pied de lampe en fer forgé à abat-jour en verre orange décoré de feuillettes en fer forgé. Début XXe siècle.
    No longer available
    Dim. h: 56 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #505
    Zero Halliburton

    Een lichtgrijze aktetas van aluminium.

    Malette en aluminium gris clair.
    No longer available
    Dim. 37 x 47 cm
    Estimate: € 170 / 250
  • #540
    Emile Pequignet

    Automatisch polshorloge Chronograph “Golf” met maanstand. In oorspronkelijke doos.

    Montre à bracelet automatique Chronograph “Golf”. Avec positions de la lune. Dans la boîte d’origine.
    No longer available
    Estimate: € 200 / 250
  • #777
    Boch Keralux

    Fruitschaal met gedrukt bloemenmotief en twee oren. Onderaan gemerkt.

    Coupe à fruits à décor de fleurs imprimé. Deux anses. Marque sous la base.
    No longer available
    Dim. L. 41 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #719
    Jozef Mous
    Period: 1896-1968

    “Kaaimuur”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.

    “Quai”. Huile sur panneau. Signé.
    No longer available
    Dim. 29 x 29 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #475
    Pazuki London

    Twee verschillende sjaals van wol, rayon en acryl.

    Deux châles différents en laine, rayon et acrylique.
    No longer available
    Dim. 180 x 23 en 160 x 25 cm
    Estimate: € 100 / 150
View all auction items ›

Veiling 22 & 23 Oktober 2019

Deze veiling is volledig - 800 loten. Dag 1: 450 loten, Dag 2: 350 loten. Er kan opnieuw binnengebracht worden van 29 tot en met 31 oktober voor de veiling van november.

22 October 2019 19:00
23 October 2019 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 23 October 2019 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More