#392Een lot van vier XIXde eeuwse reproducties. “Voederen van het paard.”, “Kapel aan de oever.” “Vee in de weide” en “Bergmeer.”
#223Gustave FlasschoenPeriod: 1868-1940“Dorpsfeest in Zeeuws-Vlaanderen met rijdans”. Olieverf op doek. Gesigneerd links onder.
”Fête de village, danse en Flandre Zélandaise”. Huile sur toile. Signature à gauche en dessous.,No longer availableDim. 100 x128 cmEstimate: € 500 / 800 -
#326Een gefineerde étagèretafel in Lodewijk XV-stijl met verguld bronsbeslag en marquetterie.
Une table-étagère bois de placage style Louis XV, montures en bronze et marqueterie.No longer availableDim. 90 x 71 x 56 cmEstimate: € 600 / 650 -
#329Guido Vanderheyden“Vier zwart-wit litho’s met gebouwen en interieurs”. Gesigneerd buiten de plaat.
#346Een paar gefineerde plantenstaanders in Lodewijk XV-stijl met verguld bronsbeslag en wit marmeren blad.
Une paire de supports à plantes en bois de placage style Louis XV, montures en bronze doré et tablettes en marbre blanc.No longer availableDim. 78 x 40 cmEstimate: € 420 / 480 -
#398Een paar verguld bronzen appliques in Lodewijk XV-stijl met telkens twee lichtpunten.
Une paire d’appliques à deux bras en bronze doré, style Louis XV.No longer availableDim. l: 28 cmEstimate: € 60 / 80 -
#197Twee borstels met zilveren rocailles (slijtage).
#80Een 14 karaats geel gouden ring bezet met een ovale turkoois van ± 10 ct.
Une bague en or jaune 14 ct sertie d’une turquoise ovale de ± 10 ct.No longer availableDim. 12,70 gEstimate: € 300 / 400 -
Un buffet à deux corps en chêne sculpté de style Renaissance à deux grandes portes panneaux en dessous et deux petites portes panneau au dessus, flanquées de galeries ajourées.No longer availableDim. 255 x 140 x 60 cmEstimate: € 120 / 200