Similar lots by type
-
#158Een porseleinen ijsbeer. Onderaan genummerd.
Un ours polaire en porcelaine. Numéroté sous la base.No longer availableDim. l: 50 cmEstimate: € 60 / 70 -
#704Een Afrikaans houten masker met gevlochten haren.
Un masque en bois africain au cheveux tressés.No longer availableDim. l: 50 cmEstimate: € 80 / 100 -
#598Een antieke liggende Thaise Boeddha van brons met goudkleurig patina.
Un Bouddha thaï antique couché en bronze, patine dorée.No longer availableDim. l: 135 cmEstimate: € 2600 / 2800 -
#495Een neushoorn van gebeeldhouwd ijzerhout. Chinees werk.
Un rhinocéros en bois de fer sculpté. Travail chinois.No longer availableDim. l: 13 cmEstimate: € 90 / 110 -
#198“De oogst”. Een bronzen beeld met groen patina. Onleesbaar gesigneerd. Omstreeks 1900.
”La récolte”. Une statue en bronze et patine verte. Signature illisible.No longer availableDim. h: 73 cmEstimate: € 300 / 500 -
#253Een bronzen gestileerd hoofd in hoogreliëf naar een werk van Modigliani.
Une tête en bronze stylé en haut relief d’après une oeuvre par Modigliani.No longer availableDim. 26 x 14 cmEstimate: € 120 / 160 -
#191Auguste Henri CarliPeriod: 1868-1930“Christus Heilig Hart”. Een buste van albast en marmer. Gesigneerd achteraan.
”Christe Sacré Coeur”. Un buste en albâtre et marbre. Signature au dos.No longer availableDim. h: 27 cmEstimate: € 300 / 400 -
#128“Danseres”. Een bronzen beeldje op arduinen sokkel naar een werk van Chiparus.
”Danseuse”. Une statue en bronze sur socle en pierre de taille.No longer availableDim. h: 44 cmEstimate: € 120 / 200 -
#188Ferdinand Barbedienne“Lorenzo di Medici”. Een bronzen beeld met donker patina naar een werk van Michelangelo. Gesigneerd en met stempel.
”Lorenzo di Medici”. Une statue en bronze d’après l’oeuvre par Michel-Ange.No longer availableDim. h: 46 cmEstimate: € 500 / 600 -
#722Een gebeeldhouwd houten maskertje, getooid met een vogel. Baoule, Ivoorkust.
Un petit masque en bois sculpté, décoré d’un oiseau. Baoule, Côte d’Ivoire.No longer availableDim. h: 44 cmEstimate: € 55 / 65 -
#15Vic GentilsPeriod: 1919 - 1997Een verguld metalen hanger in de vorm van een figuurtje. Achteraan gesigneerd en genummerd 107/125.
Un pendentif en forme d’une figure en métal doré. Signature au dos, ainsi que le numéro 107/125.No longer availableDim. l: 3,5 cmEstimate: € 20 / 30 -
#729Een masker van gebeeldhouwd hout met witgepatineerde details. Dembe, D.R. Congo.
Un masque en bois sculpté au détails blancs. Dembe, D.R. Congo.No longer availableDim. h: 35 cmEstimate: € 75 / 85 -
#203“Liggend naakt met fluit en een ree”. Een beeld van zwartgepatineerd brons op groen marmeren sokkel. Gesigneerd ‘Ary Bitter’. Postume geut.
”Nu couché avec flûte et chevreuil”. Une statue en bronze sur socle en marbre vert. Signée ‘Ary Bitter’. Fonte posthume.No longer availableDim. l: 88 cmEstimate: € 650 / 700 -
#602“Sint Anne-ten-drieën”. Een Heiligenbeeld van gebeeldhouwd lindehout. XVIIe eeuw met latere polychromie.
“Sainte-Anne Trinitaire”. Sculptures en tilleul sculpté. XVIIe siècle, polychromie tardive.No longer availableDim. h: 74 cmEstimate: € 800 / 900 -
#547“Converserende oude Chinese mannen”. Een bronzen groep naar een werk van Gaston Hauchecorne. Gesigneerd.
”Hommes chinois âgés en conversation”. Un groupe en bronze d’après une oeuvre par Gaston Hauchecorne.No longer availableDim. b: 36 cmEstimate: € 260 / 300 -
#583Een paar vrouwenfiguren met vazen van meerkleurig Chinees porselein.
Une paire de vases en porcelaine de Chine aux formes féminins.No longer availableDim. h: 41 cmEstimate: € 720 / 800 -
#649“Wijze met parel”. Een beeld van monochroom wit porselein naar het blanc-de-Chine.
“Sage à la perle”. Statue en porcelaine monochrome blanche d’après les blancs de Chine.No longer availableDim. h: 32 cmEstimate: € 70 / 100 -
#178L. GiachiEen vrouwenbuste van meersoortig marmer op losse sokkel. Omstreeks 1900.
Un buste féminin en différents sortes de marbre et sur un socle détaché. +- 1900.No longer availableDim. h: 56 cmEstimate: € 120 / 200 -
#611Een zittende Birmaanse Boeddha van goudgepatineerd hout.
Un Bouddha assis du Birman en bois patine dorée.No longer availableDim. h: 118 cmEstimate: € 1300 / 1500 -
#187Richard AuriliPeriod: 1813-1914“Boerenmeisje”. Een buste van meersoortig albast. Achteraan gesigneerd.
”Jeune paysanne”. Un buste en albâtre. Signature au dos.No longer availableDim. h: 28 cmEstimate: € 250 / 350 -
#148Een meisjesbuste van gebeeldhouwd albast op bronzen voetstuk. Niet gesigneerd.
Un buste de jeune fille en albâtre sur socle en bronze. Ne porte pas de signature.No longer availableDim. h: 27 cmEstimate: € 100 / 140 -
#734Een gebeeldhouwd houten masker. “Ibo, Nigeria.
Un masque en bois sculpté. Ibo, Niger.No longer availableDim. h: 44 cmEstimate: € 75 / 85 -
#691Een houten schilderspop met beweegbare ledematen op staander.
Modèle de peintre articulée sur socle.No longer availableDim. h: 39 cmEstimate: € 90 / 110 -
#692Een Chinees sierstukje van gesculpteerd speksteen, versierd met twee aapjes.
Une pièce de décoration chinoise en pierre de lard, décorée de deux petits singes.No longer availableDim. h: 19 cmEstimate: € 40 / 50
Other lots in this auction
-
#333Een lampenvoet van monochroom wit biscuit met messingen monturen, versierd met strikken.
Un pied de lampe en biscuit monochrome blanc et montures en laiton, décoration de noeuds.No longer availableDim. h: 25 cm (z.k.)Estimate: € 40 / 60 -
#16Een houten zuiltje en een piëdestal. Slijtage.
Une colonne en bois et piédestal. Usures.No longer availableDim. h: 11 & 104 cmEstimate: € 30 / 50 -
#422Een coupe van mauve en verguld glas met een handgeschilderd reliëfdecor van bloemen. Italiaans werk. Onderaan genummerd en gemerkt.
Une coupe en verre mauve et doré à la décoration de fleurs en relief peint à la main. Numéroté et marque sous la base.No longer availableDim. b: 30 cmEstimate: € 40 / 60 -
#309“Hondje”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Petit chien”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 29 x 23 cmEstimate: € 60 / 80 -
#789Een lot glazen met vergulde rand en voet met het opschrift ‘Laterre’, bestaande uit tien coupes en vier wijnglazen.
Un lot de verres à rebord doré sur pied, avec l’écriture ‘Laterre’. Comprenant dix coupes et quatre verres à vin.No longer availableDim. h: 12 & 13 cmEstimate: € 50 / 80 -
#299“Christian fume la pipe!...” Houtskool op papier. Gesigneerd en gedateerd G. De Vuyst 1957.
”Christian fume la pipe!...” Fusain sur papier. Signé et daté G. De Vuyst 1957.No longer availableDim. 23 x 29 cmEstimate: € 60 / 100 -
#575“Wijze en kind op schildpad”. Een netsuke van gesculpteerd ivoor met gepolychromeerde accenten. Onderaan gesigneerd. Eerste kwart XXe eeuw.
”Sage et enfant sur une tortue”. Un netsuke en ivoire sculptée au accents polychromes. Marque sous la base. Premier quart du XXème siècle.No longer availableDim. h: 3,5 cmEstimate: € 80 / 120 -
#753Een gesatineerde kleurloze schenkkan.
Une verseuse incolore satinée.No longer availableDim. h: 22 cmEstimate: € 30 / 40 -
#714“Mediterraan strand”. Pastel op papier. Draagt een handtekening Jean Duffy. Lichte schade.
”Plage de la Méditerranée”. Pastel sur papier. Porte la signature: Jean Duffy. Dégâts légers.No longer availableDim. 25 x 35 cmEstimate: € 80 / 120 -
#588Een paar grote balustervazen van Chinees porselein met een meerkleurig decor van de Keizerlijke hofhouding in cartouches in een celadonkleurige achtergrond van bloemen, fruit en vogels. De hals en de schouder versierd met fabeldieren in hoogreliëf. Met bijpassende houten sokkels.
Une paire de vases balustre en porcelaine de Chine à décor polychrome de la Cour Impériale en cartouches sur fond de couleur céladon de fleurs, fruits et oiseaux. Le col et l’épaule au décor d’animaux fantastiques en relief. Avec socles en bois assortis.No longer availableDim. h: 112 cmEstimate: € 1000 / 1500 -
#785Een handgeknoopt Perzisch wollen karpet. Slijtage.
Une carpette de Perse en laine noué main. Usures.No longer availableDim. 186 x 138 cmEstimate: € 80 / 120 -
#399Een lot van vijf werken, waarbij olieverf op papier en lithografieën. Een gesigneerd van Patris en met opdracht.
Un lot de cinq oeuvres, dont des huiles sur papier et des lithographies. Une signée ‘Patris’ et dédicace.No longer availableEstimate: € 40 / 50

