#482Een Chinese gesculpteerde houten kamferkoffer met figuren in het decor.
#118Paillard BolexEen vintage projector M8. Made in Switzerland. Gekocht bij Smalfilmstudio Antwerpen.
A vintage projector M8. Made in Switzerland. Purchased at Smalfilmstudio Antwerp.No longer availableDim. 35 x 21 x 36 cmEstimate: € 200 / 300 -
#98“Maria met kind”. Een gepatineerd kunstbronzen beeld.
"Maria with child." A patinated metal sculpture.No longer availableDim. 60 cmEstimate: € 80 / 120 -
#296Een ovale ‘harptafel’ in Charles X-stijl met lade.
An oval 'harp table' in the Charles X style with drawer.No longer availableDim. h 60 x 49 cmEstimate: € 220 / 240 -
#153Scheibe-Alsbach“Het Diner”. Een grote groep van veelkleurig, polychroom porselein met talrijke personages. Gemerkt achteraan.
"The Dinner." A large group of multicolored, polychrome porcelain with numerous characters. Marked on the back.No longer availableDim. 26 x 40 cmEstimate: € 600 / 800 -
#647Twee Chinese gemberpotten, bij één ontbreekt zijn deksel, beide op een houten sokkeltje.
#443Een Precolumbiaans aardewerken potje met gegraveerd decor.
A Pre-Columbian earthenware pot with engraved decoration.No longer availableDim. 10 cmEstimate: € 80 / 120 -
#608Een paar Japans porseleinen dekselvazen met krijgstafereel. Onderaan gemerkt.
#247Een 19e eeuws juwelenkistje met bijbehorende parfumflesjes met vergulde dopjes, in de vorm van een ladenkastje in o.a. notenfineer. Er ontbreekt één trekkertje aan het verborgen laatje. Het plaatje voor het sleutelgat is nog aanwezig.
A 19th-century jewelry box with matching perfume bottles with gilded caps shaped like a chest of drawers in walnut veneer. One pull is missing from the hidden drawer. The keyhole plate is still present.No longer availableDim. h 24 x b 18 x d 12 cmEstimate: € 120 / 180 -
#531Een blauw en witte Chinese tulpenvaas in drie niveaus.
#291Een beeld van een koppel op het veld in aardewerk. Onderaan genummerd.
#643Een Art-Deco notarislamp in metaal met groene kap.
An Art Deco notary lamp in metal with a green shade.No longer availableDim. h 38 cmEstimate: € 60 / 80