#182Een lederen Zweedse sabeltas, Hussar regiment, 1835.
#614Een Balinees houten gesculpteerd beeld van Vishnu rijdend op Garuda, met meerkleurige beschildering.
A Balinese wooden carved statue of Vishnu riding on Garuda, with multi-colored painting.No longer availableDim. 70 cmEstimate: € 80 / 120 -
#270WatermanEen set van 2 pennen, waarvan 1 vulpen en 1 balpen. 18kt 750.
#386Een massief eikenhouten gesculpteerde consoletafel met één lade.
#512Emile LecomptePeriod: 1866 - 1938‘Boszicht in het Zoniënwoud’, olieverf op doek, gesigneerd Emile Lecompte en gedateerd 1933.
‘Forest view in the Sonian Forest’, oil on canvas, signed by Emile Lecompte and dated 1933.No longer availableDim. 100 x 110 cmEstimate: € 340 / 480 -
#109H. Jacobs‘Molen bij avondrood’, olieverf op doek, gesigneerd H. Jacobs en gedateerd ‘75.
'Mill at Sunset', oil on canvas, signed H. Jacobs and dated '75.No longer availableDim. 80 x 80 cmEstimate: € 120 / 180 -
#27Een bronzen beeldje met twee putti op een rood marmeren sokkeltje.
A bronze statue of two putti on a red marble base.No longer availableDim. h 17 cmEstimate: € 40 / 60 -
#189Vier stuks Hollands art nouveau plateelwerk. Een knobbelvaas van Goedewagen-Distel (H. 28 cm), een balustervaas en een obconische vaas (H. 24,5 cm) van Fiso Goedewagen (H. 23 cm) en een coupe van De Distel gemerkt Friso (H. 13 cm).
Four pieces of Dutch Art Nouveau pottery. A knobbly vase by Goedewagen-Distel (H. 28 cm), a baluster vase and an obconical vase (H. 24.5 cm) by Fiso Goedewagen (H. 23 cm), and a bowl by De Distel marked Friso (H. 13 cm).No longer availableEstimate: € 100 / 150 -
#13Een vergulde pendule met gezeten edelman.
A gilt mantel clock with a seated nobleman.No longer availableDim. h 37 cmEstimate: € 40 / 60