#142Gustave HelinckPeriod: 1884 -1954“Vissersboten op zee”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd.
#656Een set van twee gesculpteerde armstoelen met een Gobelinstof bekleed.
#627Een vintage armadillo (gordeldier) lampenkap op houten sokkel.
A vintage Armadillo lampshade on a wooden base.No longer availableDim. 34 cmEstimate: € 80 / 120 -
#229“Zicht op het Begijnhof te Lier”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd.
#439“Ruwe Zee”. Een schilderij, olieverf op paneel.
"Rough Sea." A painting, oil on panel.No longer availableDim. 58 x 58 cmEstimate: € 60 / 100 -
#696Een consoletafel in zwart gelakt hout op twee poten met glazen blad.
#167P.J. Mène“Jager met jachthond”. Een bronzen groep op zwart marmeren sokkel. Gesigneerd.
#443Een Precolumbiaans aardewerken potje met gegraveerd decor.
A Pre-Columbian earthenware pot with engraved decoration.No longer availableDim. 10 cmEstimate: € 80 / 120 -
#651KaiserEen porseleinen vaas op houten sokkeltje in Chinese stijl. Onderaan gemerkt Kaiser, Germany, Ming.
A porcelain vase on a wooden pedestal in Chinese style. Marked Kaiser, Germany, Ming on the bottom.No longer availableDim. h 71 cmEstimate: € 80 / 120 -
#469Een kleine secretaire in palissander met uitschuifbaar blad en zeven laden.
A small rosewood secretary with pull-out writing surface and seven drawers.No longer availableDim. 100 x 64 x 44 cmEstimate: € 60 / 80 -
#3Een verzilverd koffie- en theestel op bijbehorend dienblad.
A silver-plated coffee and tea set on matching tray.No longer availableDim. h 29 cmEstimate: € 30 / 40