#432S. Verlinden“Abstract”. Een schilderij, olieverf op paneel. Onderaan gesigneerd.
#534Een gesculpteerd eikenhouten kast met centrale spiegel, 4-deurs en 2 laden.
#282Noyon“De Klappeien te Lier”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd. Naar Opsomer.
#270WatermanEen set van 2 pennen, waarvan 1 vulpen en 1 balpen. 18kt 750.
#94“Lezend meisje.” Olieverf op doek. Onleesbaar gesigneerd links onderaan.
"Reading girl." Oil on canvas. Indecipherably signed lower left.No longer availableDim. 40 x 26,5 cmEstimate: € 120 / 180 -
#548Een lot bestaande uit een nautilusschelp en een struisvogelei op staander.
A lot consisting of a nautilus shell and an ostrich egg on stand.No longer availableDim. h 29 cmEstimate: € 220 / 260 -
#44Een rechthoekige spiegel met polychroom en verguld houten lijst met gesculpteerde elementen.
A rectangular mirror in polychrome and gilt wooden frame with sculpted elements.No longer availableDim. 82 x 48 cmEstimate: € 80 / 120 -
#519Mori YomoudEen Pakistaans handgeknoopt wollen tapijt.
#199Een vergulde houten spiegel met ajourgewerkte lijst.
#21Een koperen klokstel in Lodewijk XV-stijl. Twee kandelaars met vijf lichtpunten. Met slinger en sleutel.
A copper clock set in Louis XV style. Two candelabras with five lights. With pendulum and key.No longer availableDim. H. 49 cmEstimate: € 40 / 60 -
#656Een set van twee gesculpteerde armstoelen met een Gobelinstof bekleed.
A set of two carved armchairs upholstered in Gobelin fabric.No longer availableDim. 118 x 68 x 80 cmEstimate: € 80 / 120