Similar lots by type
-
#402
Een gevarieerd lot Aziatisch porselein en aardewerk, bestaande uit dozen, kommen, vaasjes, kopjes, enz.
Un lot de faïence et porcelaine asiatique, comprenant des boîtes, bols, vases, tasses, etc...No longer availableEstimate: € 40/50 -
#750
Zes klepkannen van meerkleurig Brussels aardewerk, waarbij vier met mankerend deksel. XVIII en XIXe eeuw.
Six pichets couverts en faïence de Bruxelles, dont quatre sans couvercle. XVIIIème et XIXème siecle.No longer availableDim. h: 16 - 21 cmEstimate: € 60/70 -
#688
Een driedelig kaststel van kobaltblauw en verguld aardewerk met meerkleurige romantische decors.
Une garniture de cheminée en faïence bleu Cobalt et dorée, décors romantiques.No longer availableDim. h: 40 cmEstimate: € 60/80 -
#143
Een paar achthoekige dekselvazen van blauw en wit aardewerk, versierd met een leeuw op het deksel. Delft.
Paire de vases couverts octogonaux en faïence bleue et blanche. Couvercles surmontés d’un lion.No longer availableDim. h: 70 cmEstimate: € 250/400 -
#157
Een zeldzame Brusselse klepkan in Lodewijk XV-stijl. XVIIIe eeuw.
Une verseuse de Bruxelles remarquable style Louis XV. XVIIIème siècle.No longer availableDim. h: 27 cmEstimate: € 160/200 -
#445
Een lot vazen: drie dekselvaasjes (zonder deksels), zeven buikvaasjes en een hoornvaasje van Delfts aardewerk met blauw op witte decors. XVIIIe en XIXe eeuw. Verscheidene met randschade.
Un lot de vases: trois vases à couvercle mais sans couvercles, sept vases à panse et un vase cornet en faïence de Delft bleue et blanche. XVIIIème siècle et XIXème siècle.No longer availableDim. h: 12 - 20 cmEstimate: € 120/200 -
#657
Twee borden van Delfts aardewerk, waarbij één pauwstaartbord met gele rand. XVIIIe en XIXe eeuw. Het eerste met randschade en gerestaureerd.
Deux assiettes en faïence de Delft, dont une à décor de queue de paon et bord jaune. Dégâts mais restaurée.No longer availableDim. Ø: 23 & 35 cmEstimate: € 80/120 -
#121
Een Naamse theepot en melkkan met zilveren montuurtjes.
Une théière de Namur et un pot à lait, montures en argent.No longer availableDim. h: 11 & 18 cmEstimate: € 120/140 -
#678
Twee schotels met blauw op witte landschapdecors, waarbij één Chinese van porselein en één Engelse van aardewerk.
Deux plats à décor bleu sur blanc de paysages, dont un plat en porcelaine de Chine et l’autre en faïence anglaise.No longer availableDim. 32 x 40 cmEstimate: € 60/100 -
#384
Drie verschillende borden van meerkleurig aardewerk. XVIIIe eeuw. restauraties en randschade.
Trois assiettes différentes en faïence polychrome. XVIIIème siècle. Réparations et dégâts au bords.No longer availableDim. Ø: 27 - 35 cmEstimate: € 30/50 -
#693
Een paar XIXde eeuwse olielampen uit aardewerk en geel koper.
Une paire de lampes à huile du XIXème siècle en faïence et cuivre jaune.No longer availableDim. h: 63 cmEstimate: € 180/220 -
#276
Een schotel van meerkleurig aardewerk met een voorstelling van de dood van Frederick ten Boven op 6 augustus 1724. Gerestaureerd.
Un plat en faïence polychrome, représentation de la mort de D-Frederick ten Boven le 6 août 1724. Restauré.No longer availableDim. Ø; 58 cmEstimate: € 120/200 -
#759
Twee knobbelvazen van blauw en wit Delfts aardewerk. Eén met gerestaureerde rand. XVIIIe eeuw.
Deux vases nodule en faïence de Delft bleue et blanche. Un vase restauré. XVIIIème siècle.No longer availableDim. h: 30 cmEstimate: € 200/260 -
#367
Een dekselvaas van meerkleurig aardewerk met bloemendecor. Onderaan gemerkt van de Porseleynen Fles. Met certificaat. Zeer kleine restauratie aan de kraag.
Un grand vase à couvercle en faïence polychrome, décor de fleurs. Marque sous la base, Porseleynen Fles. Avec certificat. Toute petite restauration au col.No longer availableDim. h: 39 cmEstimate: € 30/40 -
#775
Een lot van acht verschillende kannetjes van Lusterware.
Un lot de huit verseuses différentes de Lusterware;No longer availableDim. h: 12 - 18 cmEstimate: € 80/100
Other lots in this auction
-
#400
Een lot 18 karaats geel smeltgoud.
Un lot d’or à fondre jaune 18 ct.No longer availableDim. 20,59 gEstimate: € 400/450 -
#159Marcel CockxPeriod: 1930 - 2007
“Driekoningen”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Les Rois mages”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 80 x 80 cmEstimate: € 200/300 -
#589
Een Georgian hoekbibliotheek van eikenhout, bovenaan twee beglaasde deuren met latwerk, onderaan twee paneeldeuren. Engeland, XIXde eeuw.
Bibliothèque d’encoignure Georgian en chêne, le dessus ouvrant à deux portes à lattes, le bas à deux portes pleines. Angleterre, XIXe siècle.No longer availableDim. H. 88, L. 145 cmEstimate: € 250/350 -
#627
Paar Chinese dekselvazen van polychroom porselein.
Une paire de vases couverts en porcelaine de Chine polychrome.No longer availableDim. H. 62 cmEstimate: € 120/200 -
#485
Een rood gelakt Chinees kastje met twee deuren.
Une petite armoire chinoise laque rouge à deux portes.No longer availableDim. 80 x 58 x 37 cmEstimate: € 120/200 -
#796
Een eikenhouten servieskast met onderaan twee deuren.
Un vaisselier en chêne à deux portes en bas.No longer availableDim. 200 x 160 x 45 cmEstimate: € 50/60 -
#638
Een gelakt houten piedestal met een drakendecor van parelmoer in het blad.
Un piédestal laqué, décor de dragons en nacre dans la tablette.No longer availableEstimate: € 60/70 -
#283
Een paar boekensteunen in wit craquelé voorstellend een indiaan in een kano.
Une paire de serre-livres en craquelé blanc sous forme d’un indien dans un canoë.No longer availableDim. h: 16 cmEstimate: € 70/90 -
#22Edmond Van DoorenPeriod: 1895-1965
“Kasteel op een rots”. Gravure. Gesigneerd en met opdracht van de kunstenaar.
”Château sur rocher”. Une gravure. Signée et avec dédicace de l’artiste.No longer availableDim. 50 x 25 cmEstimate: € 60/100 -
#787Lladro
Een kat en een ezel van porselein. Onderaan gemerkt. We voegen er een beeldje van een meisje in een nachthemd in dezelfde stijl aan toe, gemerkt “Made in Spain”.
Un chat et un âne en porcelaine. Marque sous la base. Nous ajoutons une statue d’une jeune fille dans sa robe de nuit dans le même esprit, marquée ‘Made in Spain’.No longer availableEstimate: € 30/50 -
#587
Een eikenhouten tweedeurskast met gesculpteerde panelen. XIXe eeuw.
Armoire à deux portes en chêne aux panneaux sculptés. XIXe siècle.No longer availableDim. 134 x 126 x 49 cmEstimate: € 200/240 -
#528
Een peer van meerkleurig glaspasta in de geest van Daum.
Une poire en pâte de verre polychrome dans l’esprit de Daum.No longer availableDim. h: 18 cmEstimate: € 120/160