Similar lots by type
-
#378
Een lot messing, bestaande uit een theepot, een koffiekan, een belletje en een vijzel met stamper.
Un lot de laiton, comprenant une théière, une cafetière, une sonnette et un mortier avec son pilon.No longer availableEstimate: € 25/35 -
#341
Een vol messingen en vergulde kandelaar in barokke stijl.
Un candélabre en laiton massif doré, style Baroque.No longer availableDim. h: 45 cmEstimate: € 60/80 -
#282
“Volksfeest”. Olieverf op koper. Recent atelierwerk in de geest van Teniers.
”Fête populaire”. Huile sur cuivre. Travail d’atelier récent d’après Teniers.No longer availableDim. 30 x 40 cmEstimate: € 120/200 -
#118
Een comtoiseklok met een marktscène van gedreven geel koper rond de geëmailleerde wijzerplaat. Met slinger en sleutel.
Une comtoise en cuivre jaune repoussé autour du cadran. Représentation d’une scène au marché. Avec balançoire et clé.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#398
Een lot van drie verschillende koperen scheepslantaarns.
Un lot de trois lanternes marines en cuivre.No longer availableDim. h: 25, 45 en 38 cmEstimate: € 80/100 -
#377
Een lot messing en brons, bestaande uit kandelaars, kopjes, enz.
Un lot de bronze et laiton, comprenant des candélabres, tasses, etc...No longer availableEstimate: € 40/60 -
#774
Drie verschillende koperen kandelaars, waarbij één gemonteerd als lamp.
Trois candélabres différents en cuivre, dont un monté en lampe.No longer availableEstimate: € 20/30 -
#330
Een verguld koperen halllantaarn met gesatineerd glazen kap, versierd met guirlandes.
Lanterne de vestibule en cuivre doré à abat-jour en verre satiné décoré” de guirlandes.No longer availableDim. h: 43 cmEstimate: € 80/120 -
#356
Een Turkse lantaarn van messing en glas.
Une lanterne turque en laiton et verre.No longer availableDim. h: 65 cmEstimate: € 30/40 -
#744
Comtoiseklok van gedreven geel koper. Wijzerplaat van wit email, gemerkt Pichard, Villedieu.
Pendule murale dite Comtoise en cuivre repoussé. Cadran en émail blanc marqué Pichard, Villedieu.No longer availableDim. l: 145 cmEstimate: € 80/120 -
#790
Een houten haardkist, bekleed met gedreven messingen voorstellingen.
Un grand coffre en bois, montures en laiton repoussé.No longer availableDim. 45 x 60 x 34 cmEstimate: € 40/50 -
#789
Een koperen brasero op smeedijzeren voet.
Un brasero en cuivre sur pied en fer forgé.No longer availableDim. h: 40 cm Ø 50 cmEstimate: € 50/60 -
#392
Een lot van zeven koperen waterketels.
Un lot de sept bouilloires en cuivre.No longer availableEstimate: € 35/45 -
#18
Een paar vol messingen kandelaars. Tijdperk Lodewijk XV.
Une paire de candélabres en laiton massif. Epoque Louis XV.No longer availableDim. h: 17 cmEstimate: € 45/50 -
#394
Een lot van vier koperen waterkannen en ketels.
Un lot de quatre verseuses et bouilloires en cuivre.No longer availableDim. h: 50 cmEstimate: € 40/50 -
#491
Een paar vaasjes van cloisonné op geel koper, versierd met een decor van bloesems.
Une paire de petits vases en cloisonné sur cuivre jaune, décoration de floraisons.No longer availableDim. h: 24 cmEstimate: € 40/50 -
#387
Een paar XIXe eeuwse messingen kandelaars.
Une paire de candélabres en laiton du XIXème siècle.No longer availableDim. h: 23 cmEstimate: € 40/60 -
#27
Een paar vol messingen kandelaars. Tijdperk Lodewijk XV.
Une paire de candélabres en laiton massif. Epoque Louis XV.No longer availableDim. h: 20 cmEstimate: € 35/40 -
#621
Een vol messingen luster met zes lichtpunten, versierd met vogels.
Un lustre en laiton plein à six points lumineux, décoration d’oiseaux.No longer availableDim. h: 50 cmEstimate: € 60/80
Other lots in this auction
-
#452Hisao
“Geisha”. Olieverf op karton.
”Geisha”. Huile sur carton.No longer availableDim. 22 x 16 cmEstimate: € 80/120 -
#229Jules De CortPeriod: 1918 - 1999
“Zonnebloemen”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Tournesols”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 100 x 80 cmEstimate: € 120/180 -
#283
Een beige ‘vintage’ handtas van het merk Céline. Met stofhoes.
Un sac à main vintage de la marque Céline beige. Avec sac anti-poussières.No longer availableEstimate: € 130/180 -
#431
Houten koffertje met koperen slot. Chinees werk.
Un petit coffre en bois au fermoir en cuivre. Travail chinois.No longer availableDim. L. 36 cmEstimate: € 30/40 -
#611
Een Koedoeschedel op houten muurplaat.
Un crâne de Koudou sur un panneau mural en bois.No longer availableDim. h: 122 cmEstimate: € 120/160 -
#765
Een eikenhouten barmeubel met bovenaan een openklapbaar blad en een neerklapbaar gebeeldhouwd front. Onderaan twee paneeldeurtjes en op leeuwenpoten.
Un meuble de bar avec au dessus une tablette abattante et le front abattable. En dessous deux portes panneaux, pieds griffes.No longer availableDim. 133 x 93 x 53 cmEstimate: € 40/60 -
#299Stieler
“Herenportret”. Een handgeschilderd miniatuur op ivoor. Periode 1800 - 1820. Gesigneerd.
”Portrait d’homme”. Une miniature peint à la main sur ivoire. Période 1800 -1820. Signée.No longer availableDim. 8 x 6 cmEstimate: € 85/100 -
#155
Een 18 karaats wit gouden ketting met hanger bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 1,50 ct.
Une chaîne en or blanc 18 ct avec pendentif serti de brillants ayant un poids total de ± 1,50 ct.No longer availableDim. 17,65 gEstimate: € 1800/1900 -
#390
Een Maria-Theresia luchter met vijf lichtpunten en versierd met kleurloze kristallen pendeloques.
Un lustre Marie-Thérèse à cinq points lumineux, décoration de pendeloques en cristal incolore.No longer availableDim. h: 50 cmEstimate: € 80/100 -
#333A. Cardi
Leeuw van aardewerk op marmeren voetstuk. Gemerkt en Made in Belgium.
Un lion en faïence sur socle en marbre. Marque et fabrication belge.No longer availableDim. L. 48 cmEstimate: € 60/100 -
#615
Een Louis Philippe secretaire van mahoniehoutfineer met twee paneeldeuren onder het klapblad en bovenaan een lade en doucine onder het marmeren blad.
Un secrétaire à abattant Louis Philippe en bois de placage acajou à deux portes pleines sous la tablette et un tiroir et une doucine sous la tablette.No longer availableDim. 153 x 105 cmEstimate: € 200/240 -
#522
“Jachttafereel” . Een Oosters miniatuur deels op been geschilderd, in een beschilderde mozaïek lijst.
”Scène de chasse”. Une miniature d’Orient en os partiellement peint, dans un encadrement mosaïque peint.No longer availableDim. 24 x 18 cmEstimate: € 80/1200