#236
Een paar kandelaars van verguld messing.
A pair of candlesticks in gilt brass. -
#196
Een Zuid-Amerikaans gesculpteerd houten beeld van een drager.
A South American carved wooden sculpture of a carrier. -
#74Amilcare Santini
Een Ivorine beeld van de Griekse godin Hebe. Onderaan gesigneerd.
#122
Een Chinees porseleinen vaas met figuratief decor, op houten sokkel. Vervaging aanwezig. Eind 19e eeuw.
#199
#115Marti
Een paar houten schabben in W vorm. 1 grote, 1 kleine.
#239
Een copy van een icoontje.
A copy of an icon. -
#154
#100Sabino
Lot van drie stijlvolle vogelbeelden van matglas, handgemaakt met fijne details en één glazen vogelbeeldje in Art Deco stijl, alle uit de 20e eeuw.
#114Capo di Monte
#99