Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een vijfhoekig schaaltje van meerkleurig Chinees porselein met een haan in het decor.
Een vijfhoekig schaaltje van meerkleurig Chinees porselein met een haan in het decor.

Een vijfhoekig schaaltje van meerkleurig Chinees porselein met een haan in het decor.

Une coupelle pentagonale en porcelaine de Chine polychrome, décor représentant un coq.
Dim. Ø: 14 cm
SKU: 2504170607.
Categories: Aziatisch, Porselein.
Auction day: 26 April 2017 19:00
Catalogue #607
Estimate: € 120 / 160
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #649

    Een theepotje van Chinees terracotta. Onderaan gemerkt. Schilfer aan de tuit en aan de binnenkant van het deksel.

    Une théière en terre cuite chinoise. Marque à la base. Eclat au déversoir et à l’intérieur du couvercle.
    No longer available
    Dim. h: 8 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #633

    Een paar zeshoekige dekselvaasjes van blauw en wit Chinees porselein, gedecoreerd met bloemen en landschappen.

    Deux vases à couvercle en porcelaine chinoise blanche et bleue, décor de paysage et fleurs.
    No longer available
    Dim. h: 13 cm
    Estimate: € 120 / 160
  • #551

    Een vaas van Chinees porselein met een meerkleurig landschapsdecor.

    Vase en porcelaine de Chine à décor polychrome d’un paysage.
    No longer available
    Dim. h:45 cm
    Estimate: € 300 / 350
  • #622

    Een balustervaas met een bloemendecor van Chinese lak in reliëf.

    Un vase balustre avec décor fleuri chinois en laque et en relief.
    No longer available
    Dim. h: 31 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #577

    Een penseelkoker van Chinees porselein met een meerkleurig decor van personages in een tuin.

    Un étui à pinceaux en porcelaine chinoise avec décor polychrome représentant des personnages dans un jardin.
    No longer available
    Dim. h: 15 cm
    Estimate: € 140 / 180
  • #604

    Een schaal van celadonporselein met een bianco sopra biancodecor.

    Une coupe en porcelaine céladon avec décor blanc sur blanc.
    No longer available
    Dim. Ø: 22 cm
    Estimate: € 120 / 160
  • #613

    Een diep bord van blauwe en wit Chinees porselein met een decor van planten. Onderaan gemerkt.

    Une assiette creuse en porcelaine de Chine blanche et bleue, décor de plantes. Marque sous la base.
    No longer available
    Dim. Ø: 18,5 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #657

    Een paar Guan Yins van gesculpteerd roze en groen jade.

    Deux sculptures en jade rose et vert Guan Yin.
    No longer available
    Dim. h: 22 & 25 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #623
    Wunsiedel

    Een dekselvaas van rood porselein met een verguld decor van bloemen. Onderaan gemerkt. Beieren.

    Un vase à couvercle en porcelaine rouge, décor de fleurs. Marque sous la base. Bavière.
    No longer available
    Dim. h: 44 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #651

    Een zehoekige theepot van Chinees porselein met een meerkleurig decor van personages.

    Une théière hexagonale en porcelaine de Chine polychrome, décor de personnages.
    No longer available
    Dim. h: 16 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #663

    Een schenkkan van meerkleurig aardewerk. Jaipur, India. Onderaan gemerkt en gedateerd 11/07/1997. Schade aan de onderkant.

    Une carafe en faïence polychrome. Jaipur, Inde. Marque et date en dessous 11/07/1997. Dégât à la base.
    No longer available
    Dim. h: 20 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #637

    Een paar miniatuur armstoeltjes met bijhorend tafeltje van monochroom wit porselein, versierd met een polychrome bloem.

    Deux fauteuils et une table miniatures en porcelaine monochrome blanche, décoration de fleurs polychromes.
    No longer available
    Dim. h: 11 cm
    Estimate: € 180 / 220
  • #678

    Een paar buikvazen van Chinees porselein met een meerkleurig decor van personages, waarvan één met gerestaureerde hals. We voegen er een Chinese balustervaas met een meerkleurig landschapsdecor aan toe.

    Quelques vases pansus en porcelaine chinoise, polychrome et décor de personnages, dont un vase avec le cou restauré. Nous ajoutons un vase balustre chinois avec décor paysage polychrome.
    No longer available
    Dim. h: 34 & cm
    Estimate: € 600 / 1000
  • #667

    Een kom van meerkleurig aardewerk met een bloemndecor. Jaipur, India. Beschadigingen aan de voet. Onderaan gemerkt en gedateerd 22/04/1997.

    Un bol en faïence polychrome, décor de fleurs. Jaipur, Inde. Dégât au pied. Marque en dessous et daté 22/04/1997.
    No longer available
    Dim. Ø: 29 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #561

    Een pompoenvormig theepotje van meerkleurig Chinees porselein met verzilverde monturen.

    Une théière en forme de potiron en porcelaine chinoise polychrome et montures argentées.
    No longer available
    Dim. h: 16 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #582

    Een vierkante theebus van blauwe en wit Chinees porselein met een decor van linten en Fo-honden.

    Une boîte à thé en forme carré en porcelaine blanche et bleue avec décor de chiens Fo.
    No longer available
    Dim. h: 31 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #674

    Een antiek Japans wandkleed met vogels en bloemen van goudbrokaat op een zwarte achtergrond. Beschadigingen. XIXe eeuw.

    Tapisserie japonaise ancienne décorée de fleurs et d’oiseaux en brocart d’or sur fond noir. Usures et dégâts. XIXe siècle.
    No longer available
    Dim. h: 300 x 100 cm
    Estimate: € 300 / 500
  • #568

    Een merkwaardig Chinees vaasje van meerkleurig porselein, versierd met een landschapsdecor.

    Un petit vase chinois remarquable en porcelaine polychrome, décor d’un paysage.
    No longer available
    Dim. h: 18 cm
    Estimate: € 140 / 180
  • #424

    Cylindrische beker van Chinees porselein, met poederblauwe randen en een Europees bloemendecor. XIXde eeuw.

    Chope cylindrique en porcelaine de Chine aux bords en bleu poudré et aux fleurs européennes. XIXe siècle.
    No longer available
    Dim. H. 65 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #616

    Een schaaltje van Chinees porselein met een blauw en wit decor van een vis.

    Une coupe en porcelaine de Chine blanche et bleu , décor de poissons.
    No longer available
    Dim. Ø: 18,5 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #641

    Een kommetje van meerkleurig Chinees porselein met een wucaidecor.

    Un petit bol en porcelaine polychrome, décor wucai.
    No longer available
    Dim. Ø: 14 cm
    Estimate: € 100 / 140
  • #683

    Een paar balustervaasjes van blauw en wit Chinees porselein met een bloemendecor.

    Deux vases balustre en porcelaine chinoise blanche et bleue, décor fleurs.
    No longer available
    Dim. h: 25 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #581

    Een bolle vaas van Chinees porselein met een blauw en wit decor van Fo-honden.

    Un vase en forme de bulbe en porcelaine chinoise avec décor blanc et bleu représentant des chiens Fo.
    No longer available
    Dim. h: 19 cm
    Estimate: € 120 / 160
  • #591

    Een paart ruitvormige vaasjes van celadonporselein. Onderaan gemerkt.

    Deux vases en forme carré en porcelaine céladon. Marque en dessous.
    No longer available
    Dim. h: 11,5 cm
    Estimate: € 240 / 280

Other lots in this auction

  • #482
    Jos Hendrickx

    Drie ingekaderde studietekeningen op papier. Met atelierstempel.

    Trois études sur papier. Avec cachet d’atelier et encadrées.
    No longer available
    Dim. 18 x 17 & 18 x 25 cm
    Estimate: € 90 / 120
  • #717

    Een eikenhouten kastje met een grote en een kleine paneeldeur en bovenaan een lade. XIXe eeuw.

    Une armoire en chêne avec une petite porte et une grande porte et un tiroir. XIXième siècle.
    No longer available
    Dim. h: 140 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #393

    Twee paar kandelaars van verguld brons. Het eerste in met twee lichtpunten in Lodewijk XV-stijl en op houten voetstukken, het tweede paar versierd met ramskoppen en op drie voetjes in de vorm van leeuwen.

    Deux paires de candélabres en bronze doré. La première à deux lumières de style Louis XV et sur bases en bois tourné, la deuxième décorée de têtes de bélier sur tripodes en forme de lions.
    No longer available
    Dim. h: 33 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #418

    Een gesculpteerde ivoren tand in de vorm van een krokodil. Afrikaans werk, eerste helft XXste eeuw.

    Défense sculptée en forme de crocodile. Travail africain, première moitié du XXe siècle.
    No longer available
    Dim. L 50 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #350

    Een 18 karaats wit gouden schakelarmband bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 2,80 ct.

    Un bracelet à maillons en or blanc serti de brillants ayant un poids total de +- 2,80 ct.
    No longer available
    Dim. 46,42 g
    Estimate: € 3200 / 3400
  • #309
    W. Hoefnagels

    “Geestelijke”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd 1912.

    “Religieux”. Huile sur panneau. Signé et daté 1912.
    No longer available
    Dim. 24 x 17 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #533

    “Ridder”. Een gestilleerd beeld van geglazuurd aardewerk. Met stempel.

    “Chevalier”. Une statue en faïence glaçurée. Avec cachet.
    No longer available
    Dim. h: 41 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #264
    Nicolaas Johannes Wilhelmus De Roode
    Period: 1814 - 1884

    “De schoenmaker”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1881.

    “Le cordonnier”. Huile sur toile. Signé et daté 1881.
    No longer available
    Dim. 20 x 25 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #655

    Een grote tafel van tropisch hout met vier tapse poten.

    Une grande table en bois exotique aux pieds gainée.
    No longer available
    Dim. 260 x 101 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #778

    Een eikenhouten naaitafeltje met twee laden.

    Une table de couture en chêne avec deux tiroirs.
    No longer available
    Dim. 72 x 50 x 40 cm
    Estimate: € 40 / @60
  • #203
    Luca Madrassi
    Period: 1848 - 1919

    “Drie putti”. Een groep van terracotta. Achteraan gesigneerd. Met certificaat uit 1997.

    “Trois Putti”. Un groupe en terre cuite. Signé au verso avec certificat de 1997.
    No longer available
    Dim. h: 60 cm
    Estimate: € 550 / 800
  • #158

    Een bruingepatineerd bronzen beeldje in de vorm van een jonge vrouw in art deco-stijl.

    Une statuette en bronze patiné brun représentant une jeune femme de style art déco.
    No longer available
    Dim. h: 34 cm
    Estimate: € 40 / 60
View all auction items ›

Veiling van 25 & 26 April 2017

De veiling is volledig - 810 loten. Tentoonstelling: Zaterdag en Zondag van 11u tot 18u.

25 April 2017 19:00
26 April 2017 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 26 April 2017 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More