#46
Een lot van 6 Chinees porseleinen vaasjes.
#132Maria Innocentia Hummel
Een Hummeltje, “Lets Sing”, 110/0, TMK2, 1950-1955.
A Hummel, “Lets Sing”, 110/0, TMK2, 1950-1955.No longer availableOnline onlyActive bid: 35.00 €Dim. h 8 cmEstimate: € 45/55 -
#104
Een set van 2 chinese bordjes als relatiegeschenk in kader en etui .
#106
Een lot van 4 schaalmodellen , Burago , 1/18 , 2 x Mercedes , 2 x Jaguar .
A lot of 4 scale models, Burago, 1/18, 2 x Mercedes, 2 x Jaguar.No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Estimate: € 50/70 -
#117
Een houten opbergkistje met lederen bekleding en vergulde details in het decor. Een gekleurde ets in ovaal kadertje op het deksel en met sleutel.
#259
Een licht bruine fantasie halssnoer bezet met 4 rijen bolletjes e.a.
No longer availableOnline onlyActive bid: 18.00 €Estimate: € 30/40 -
#27Murano
Een Murano clown.
A Murano clown.No longer availableOnline onlyActive bid: 17.00 €Dim. 20cmEstimate: € 40/50 -
#65
“Openbaar kunstbezit in Vlaanderen” 7 Jaargangen, 1963 tot 1969.
#270Les Corbes
Een fantasie halssnoer bezet met grote en kleine ringen.
No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Estimate: € 40/60 -
#233
#282
Een replica Spaanse helm.
No longer availableOnline onlyActive bid: 22.00 €Dim. h 32 cmEstimate: € 40/60 -
#139Maria Innocentia Hummel
Een Hummeltje, “Sister/Girl With Basket”, 98/0, TMK2, 1950-1955.
A Hummel, “Sister/Girl With Basket”, 98/0, TMK2, 1950-1955.No longer availableOnline onlyActive bid: 35.00 €Dim. h 14.5 cmEstimate: € 45/55