#203Een antieke keramische bierpul met een tinnen deksel, in blauw-witte kleurstelling met mogelijk jugendstil-elementen, afkomstig uit de late 19e tot vroege 20e eeuw.
An antique ceramic beer stein with a pewter lid, in blue and white color scheme with possible Art Nouveau elements, dating from the late 19th to early 20th century.No longer availableOnline onlyDim. h 17 cmEstimate: € 40 / 50 -
#206Een Naamse theepot. Er is een beschadiging aan de bovenrand, voorzien van een metalen theezeefje aan een ketting bevestigd. Omstreeks 1800.
A Namur teapot. There is damage to the top edge, equipped with a metal tea strainer attached to a chain. Around 1800.No longer availableOnline onlyDim. h 27 cmEstimate: € 40 / 60
#273Een donkergepatineerde plaasteren meisjesbuste. schilfers aan de randen.
A dark patinated plaster bust of a girl. flakes on the edges.No longer availableOnline onlyEstimate: € 30 / 50 -
#192Een oude zither. Enkele onderdelen ontbreken.
An old zither. Some parts are missing.No longer availableOnline onlyDim. 41 x 54 cmEstimate: € 20 / 30 -
#170Een lot van diverse camera atributen bestaande uit PK Makinon lens, Vivitar 265 Flash, PK Euroblitz 220b flash, Gozo rubber lenscap, draadontspanner, mini statief, lens stofblazertje.
#94Een houten Art Deco tafelklok.
#147Een geblazen glazen gebakstolp op centrale voet.
A blown glass cake dome on a central base.No longer availableOnline onlyEstimate: € 50 / 70