Similar lots by type
-
#323
Een lot van 3 art-deco aardewerken stukken bestaande uit een pique fleur gemerkt Bergen, een karafje gemerkt Coceram en een kannetje van Dubois.
-
#373
Een Chinees porseleinen vaas met 30-tal spelende kinderen in het decor en draak ornamenten als handvat. Midden 20e eeuw. Onderaan gemerkt.
-
#389
Een lot van vijf Belgische militaire kepi’s waaronder twee van de zeemacht.
Place a bid ›Estimate: € 60/80 -
#333Valmazan
“Valmazan - Spain”. Een kandelaar in verzilverd metaal voor drie kaarsen gemonteerd om een schaal. Gemerkt.
-
#59
Een lot van twee Britse politiehoofddeksels, één Custodian helmet en een politiehoedje voor dames.
Place a bid ›Estimate: € 80/120 -
#368
Een lot van 2 Franse Gendarmerie Officier kepies, 1 blauwe en 1 zwarte.
-
#77
Een grote kristalglazen vaas met gesculpteerd geometrische patronen.
-
#101Susan Luppino
“Cavallo”. Een brons gegoten beeldje van een gestileerd paard. Onderaan gesigneerd en genummerd 56/200.
-
#351
Een set van 2 polychrome geglazuurde haanvormige terrines in majolica.
-
#393luc Van De Vyvere
“De Spanjaard”. Een bronzen beeld op marmeren sokkel gesigneerd ‘De Luc’.
-
#81
De Hoorn des overvloeds. Een buffelhoorn met Ramskop en verguld bronzen ornamenten versierd, door een Putto gedragen.
-
#3Steiff, Germany
“Peggy”. Een vintage pluche penguin. Gemerkt met label.
-
#337Val Saint Lambert
Een art-deco vaas in kleurloos persglas, gemerkt Val Saint Lambert.
-
#358
Een lot van vier Britse kepi’s bestaande uit één van de tank-unit en drie guards.
Place a bid ›Estimate: € 80/120 -
#153Aligi Sassu
“Cavallino Impennato”. Een brons gegoten beeldje van een steigerend paard op marmeren voet. Onderaan gesigneerd en genummerd 142/300.
-
#317Val Saint Lambert
Een midcentury tafellamp met kleurloos kristallen voet. Gemerkt met sticker Val Saint Lambert.
-
#43
Een set geglazuurde aardewerken vazen/lampvoeten in Chinese sang-de-boeuf stijl met drip-glaze hals uit ca 1960. Eén heeft minieme schilferschade aan de bovenrand.
-
-
#147Christofle
Een bestek van verzilverd metaal. Met oorspronkelijke doosjes. En een klein vaasje in visvorm. 81 stuks bestek: 12 grote lepels, 12 dessertlepels, 10 koffielepeltjes. 12 grote vorken, 12 dessertvorken, 11 dessertmessen, 12 grote messen
Place a bid ›Estimate: € 800/1200 -
#313Vileroy & Boch
Een 5-armige kristallen kandelaar. Onderaan gemerkt en gelabeld.
-
#399
Een lot van 2 Canadese hoofddeksels, waarvan 1 RCMP strohoed, gemerkt “The Lawman, Genuine Milan” en 1 doune pet.
-
-
#97Raymond Chevalier
Een zeldzame art-deco vaas, Boch Frères Keramis, D. 5080, genummerd 2/250 en gemonogrammeerd R.C. (Raymond Chevalier).
-
#381
Een set van twee Chinees porseleinen dekselvazen, famille-rose, met fauna en flora in het decor. Onderaan gemerkt.
Other lots in this auction
-
#57
Een set van twee kandelaars voor drie kaarsen, verzilverd metaal in twee delen. Het bovenste deel kan er af om een kandelaar voor één kaars over te houden.
-
#31
Een art-nouveau tafellamp mer verchroomd metalen voet. Dient herbedraad te worden.
-
#73
Een marktkramer met konijnen en een vrouw met een gans. Een paar beeldjes van polychroom Saksisch porselein. Onderaan gemerkt.
A merchant with rabbits and a woman with a goose. A pair of figurines of multicolored Saxon porcelain. Mark underneath. -
#8
Een lot van 2 Bulgaarse M72 legerhelmen met hernieuwd lederen binnenwerk.
-
#457Ruscha
Een vintage meerkleurg aardewerken beeldje van een stier.
Place a bid ›Estimate: € 150/200 -
#151
Een paar grote porseleinen dekselvazen, kobaltblauw met romantische scènes in uitsparingen in de manier van Sèvres. Vuurvergulde bronzen monturen. Gemerkt in de deksels met de dubbele L. Decor gesigneerd Le Brey.
-
#403
Een grote Chinese balustervaas met een blauw en grijs decor van bloemen en met twee oren in de vorm van draken. Op een houten sokkeltje. Enige craquelure op de rugzijde.
-
#473
Een vintage Aziatisch, ethnische hoofdtooi. Versierd met divers zilver metalen ornamenten, sieraden, munten en kralen. Op staander. Vermoedelijk Akha, Myanmar (Birma).
-
#421
Een paar gebeeldhouwde natuurstenen consoles.
Une paire de consoles en pierre sculptée. -
#501
Een ceremoniële hoed van de Naga, vervaardigd uit gewoven bamboe, versierd met een apenschedel en zwijn slagtanden. Nagaland, Indië, vroeg 20e eeuw.
-
#23
Een bolvaas, Boch Freres La Louviere door Raymond Chevalier. Handbeschilderd met een bloemendecor.
-
#467
“Oude Wijze”. Een gepatineerd cloisonné beeldje op houten sokkel.