Similar lots by type
-
#491Een grote verguld bronzen luchter met kristallen pendeloques.
A large gilt bronze chandelier with crystal pendeloques. -
#493Een messingen luchter met kristallen pendeloques.
A brass chandelier with crystal pendeloques. -
#301Een bronzen inktpot in de vorm van een Golder Retriever. Het inktpotje manco.
A bronze inkwell in the shape of a Golden Retriever. The inkwell is missing. -
#223Een bronzen uiltje met donkere patina op een zwart marmeren sokkel, naar werk van Milo. Met bronsstempel.
A bronze owl with dark patina on a black marble base, in the style of Milo. With bronze stamp. -
#600Een kristallen karafje met 6 borreltjes en geslepen bloemmotief.
A crystal decanter with 6 shot glasses and cut flower motif. -
#467Miek Van Orshoven“Nido”. Een wanddecoratief sculptuur in kersenhout, behandeld met Teintecire. Verso gesigneerd, met certificaat.
"Nido". A wall decorative sculpture in cherry wood, treated with Teintecire. Signed on the back, with certificate. -
#364Een Tunesisch handgeknoopt wollen tapijt met geometrisch motief.
A Tunisian hand-knotted wool carpet with a geometric design. -
#483Limoges LafargeEen 131 delig porseleinen Limoges servies, gemerkt; Lafarge. Bestaande uit 21 grote borden, 13 diepe borden, 9 kleine borden, 10 dessertbordjes, 24 mokkatassen + 28 schoteltjes, 10 koffiekopjes + 12 schoteltjes, 2 suikerpotten en 2 melkkannetjes. Toegevoegd; 2 diepe borden en 2 dessertbordjes met schade.
A 131-piece Limoges porcelain dinner service, marked; Lafarge. Including 21 large plates, 13 soup bowls, 9 small plates, 10 dessert plates, 24 coffee cups + 28 saucers, 10 tea cups + 12 saucers, 2 sugar bowls, and 2 creamers. Added; 2 soup bowls and 2 dessert plates with damage. -
#504Een grote vintage spiegel, gesigneerd Guillaume B. Toegeschreven aan Deknudt.
A large vintage mirror, signed Guillaume B. Attributed to Deknudt. -
#531Royal Albert Bone ChinaEen porseleinen dessertservies, 29 delig, met rozen gedecoreerd, bestaande uit 6 grote borden, 6 dessertborden, 6 tassen, 6 ondertassen, 1 schaaltje, 1 koffiepot, 1 melkkannetje, 1 suikerpot en 1 koekjesschaal met 2 etages.
A 29-piece porcelain dessert service decorated with roses, consisting of 6 large plates, 6 dessert plates, 6 cups, 6 saucers, 1 bowl, 1 coffee pot, 1 creamer, 1 sugar bowl, and 1 2-tiered cookie dish. -
#520Een handgeknoopt oosters tapijt.
A hand-knotted oriental carpet. -
#487AngelpoiseEen vintage bureaulamp, Anglepoise, door George Carwardine voor Herbert Terry & Sons, Engeland jaren 1940, herkabeld.
A vintage desk lamp, Anglepoise, by George Carwardine for Herbert Terry & Sons, England 1940s, rewired. -
#523Manifattura SC3Een set van 2 design lampen met keramische voet, jaren 80/90 van de vorige eeuw, gemerkt.
A set of 2 design lamps with ceramic base, from the 80s/90s of the last century, marked. -
#484Een grote kristallen ‘Marie-Thérèse’ luchter met 18 lichtpunten.
A large crystal 'Marie-Thérèse' chandelier with 18 light points. -
#181Een milieu-de-table, zilver met kristallen coupe, gemerkt met Duitse keuren en 800. 1180 gram zilver. Eén oor dient hersteld te worden.S72A
A centerpiece, silver with crystal bowl, marked with German hallmarks and 800. 1180 grams of silver. One handle needs repair. S72A. -
#246Een goudkleurige Gucci Abbey D-Ring schoudertas. Gemaakt van GG canvas met het Gucci monogrampatroon.
A gold-colored Gucci Abbey D-Ring shoulder bag. Made of GG canvas with the Gucci monogram pattern. -
#517Een lot van 4 wandelstokken waarvan 2 in hout met snijwerk en 2 met hoornen handvat.
A lot of 4 walking sticks, 2 in wood with carvings and 2 with horn handles. -
#541Een lot van 39 vintage kristallen glazen, 6 x 19 cm, 9 x 16 cm, 6 x 15 cm, 6 x 14 cm en 12 x 12 cm hoog.
A lot of 39 vintage crystal glasses, sizes ranging from 6 x 19 cm to 12 x 12 cm high. -
#498Een bronzen buste van een naakte vrouw, naar Lambeaux.
A bronze bust of a nude woman, after Lambeaux. -
#458L. De ClercqEen vrouwencorpus van witte steen. Met zwart marmeren sokkeltje. Gesigneerd.
A female figure in white stone. With a black marble base. Signed. -
#511Een gesculpteerd houten beeld van een Indonesische dame.
A carved wooden statue of an Indonesian lady. -
#163Period: 1933“Boszicht met kabbelend beekje”, een schilderij, olieverf op doek in vergulde kader, onleesbaar gesigneerd, gedateerd 1933. Het doek op 2 plaatsen hersteld, kleine schade aan de kader.
"Forest View with Babbling Brook", a painting, oil on canvas in a gilded frame, signed illegibly, dated 1933. The canvas restored in 2 places, minor damage to the frame. -
#507Een grote keramische tafellamp in de stijl van Mangani Firenze, gevormd als een amoniet. Met herstellingswerk aan de fittingen.
A large ceramic table lamp in the style of Mangani Firenze, shaped like an ammonite. With repairs to the fittings. -
#469Een 84 delig kristallen glasservies, Regina, 7 x 12 glazen waarvan één van de champagnefluten met schilfer.
An 84-piece crystal glassware set, Regina, 7 x 12 glasses including one champagne flute with a chip.
Other lots in this auction
-
#37Een lot van 2 honden, de grootste uit geglazuurd keramiek gemerkt Jema Holland, de kleine uit porselein Beswick England. Kleine met schade aan het oor.
A lot of 2 dogs, the larger one from glazed ceramic marked Jema Holland, the smaller one from porcelain Beswick England. Small one with damage to the ear. -
#33Een paar glazen art-deco vazen met goudkleurig decor, met een beetje schilferschade aan de rand van 1 vaas.
A pair of art-deco glass vases with gold-colored decoration, with minor flaking damage to the rim of one vase. -
#551Een bronzen tafellampenvoet in rococo stijl.
A bronze table lamp stand in rococo style. -
#38Hermes“Hermes 3000”, de Rolls Royce onder de schrijfmachines, met 33 cm wagen, originele reclame, handleiding, aankoopbewijs en koffer uit 1976.
"Hermes 3000", the Rolls Royce among typewriters, with 33 cm carriage, original advertisement, manual, purchase receipt, and case from 1976. -
#123Een make-up doos met ingebouwde spiegel, afkomstig uit de 19e eeuw, met schildpadmotief.
A makeup box with built-in mirror from the 19th century, featuring a tortoiseshell motif. -
#501Een tweeloops geweer - A Marseille. 11-Gauge. Midden tot laat 19e eeuw.
A double-barreled gun - A Marseille. 11-Gauge. Mid to late 19th century. -
#10Een paar zilveren oorbellen bezet met twee labo diamanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,30 ct.
A pair of silver earrings set with two lab diamonds with a total weight of approximately 0.30 ct. -
#488Een ringvormige Westerwald kruik, in Duits renaiscance stijl. Medio 1900.
A ring-shaped Westerwald jug, in German Renaissance style. Mid 1900s. -
#106Een oude gesculpteerde massief eikenhouten Engelse boekenkast.
An old carved solid oak English bookcase. -
#12Een art nouveau aardewerken vaas met drie oortjes.
An Art Nouveau earthenware vase with three small handles. -
#18Een lot van twee oude bayonetten met onbekende origine.
A lot of two old bayonets with unknown origin. -
#11029 diverse munten en penningen: - 1 x 100 Zloty 1977 “Wisent”, Ag 625/1000, 16.5 g.- 11 x 50 BEF, Mercurius & Boudewijn I, Ag 835/1000, 12.5 g.- 1 x 20 BEF, Boudewijn I, Ag 835/1000, 8 g.- 8 x 100 BEF, Dynastie, Ag 835/1000, 18 g.- 3 x Unesco Pro Venetia, Pietro Consagra 1974, Ag 1000/1000, 25 g.- 1 x Canadese Dollar, 1981, Ag 500/1000.- 3 x Gede, 12.5 g.nkmünze Jimmy Carter , Ag 999.99/1000, 15.1 g.- 1 x 1/2 dollar Kennedy 1964. Ag 900/1000
29 diverse coins and tokens: - 1 x 100 Zloty 1977 "Wisent", Ag 625/1000, 16.5 g. - 11 x 50 BEF, Mercury & Baudouin I, Ag 835/1000, 12.5 g. - 1 x 20 BEF, Baudouin I, Ag 835/1000, 8 g. - 8 x 100 BEF, Dynasty, Ag 835/1000, 18 g. - 3 x Unesco Pro Venetia, Pietro Consagra 1974, Ag 1000/1000, 25 g. - 1 x Canadian Dollar, 1981, Ag 500/1000. - 3 x Gede, 12.5 g.nkmünze Jimmy Carter, Ag 999.99/1000, 15.1 g. - 1 x 1/2 dollar Kennedy 1964, Ag 900/1000.

