Similar lots by type
-
#56Crystal Maastricht
Een paar vintage kristallen kaarshouders in originele doos, gemerkt. Bijvevoegd kristalglazen schoteltje met geopetrisch patroon.
-
#37
Een grote dekselvaas in opalineglas met een blauw floraal decor.
-
#69
Een varia lot brocante, bestaande uit verzilverde, koperen, houten items, koffie-en theekan, flacons, borstel, asbak, etc.
-
#188
Een roodkleurig glazen vaas met zilvervlokken in de massa.
A red glass vase with silver flakes in the mass. -
#248
Een tafellamp in Tiffany stijl met enkele stukjes van het glas gebroken en de voet geschilderd.
-
#147Steuben Art Glass
“Embraced couple”, een beeldje in kunstglas van ‘Steuben’. Onderaan kleine schilferschade.
"Embraced couple", a figurine in art glass by 'Steuben'. Small chip damage at the bottom. -
#231
Een koffie-en theeset, bestaande uit een koffiekan gemerkt Hutschenreuter, een theekan gemerkt Regout & Co., een melkkannetje en een suikerpot
-
#251
Een kunstbronzen putto kandelaar.
A bronze putto candlestick. -
#98
Een rouwbrief aangaande overlijden Leopold II vanuit het ministerie.
-
-
#36
Een lot van 2 vintage schalen in Murano stijl.
A lot of 2 vintage bowls in Murano style. -
#113
Een varia lot Afrikaanse items, bestaande uit 2 hout gesculpteerde beeldjes, 2 speerpunten en een houten werktuig.
-
#24Paul Bocuse
Een glazen wijn decanteer karaf en koeler.
-
#192
Een vintage 18-delig kunstoffen ijsmal in de vorm van een koets met 4 paarden.
-
#74Amilcare Santini
Een Ivorine beeld van de Griekse godin Hebe. Onderaan gesigneerd.
-
#164
Een lot van 15 divers opdienbestek en lepels met zilveren heften.
-
#111
Een 5-delig kristalglazen setje, bestaande 2 karafjes en 3 schaaltjes. Schilfer aan het grootste karafje en pin ringschaaltje manco.
-
#59J Van Neste
Een Art Nouveau bronzen vide-poche met druivelaar in het reliëf. Gesigneerd “J VAN NESTE”. Bijgevoegd vergulde bronzen vide-poche.
-
#2
Een vintage tafellampje in groen opalineglas.
-
#92
Een lot fin de slècle glas, met vazen, karaffen en glazen. Diverse veelkleurige decors.
-
-
#42
Een lot brocante bestaande uit een antieke katrol en een wastonnetje.
-
#212
Een uit albast gesculpteerde wandlamp in de vorm van een gelaat.
-
#110Alessi
Een set van 5 verzilverde dienbladen, onderaan gemerkt.
Other lots in this auction
-
#284
Een vintage design vaasje in glaspasta. Klein barstje in bovenrand.
A vintage design vase in glass paste. Small crack in the top edge. -
#28
Een lot luxe parfumstalen van verschillende merken waaronder: Armani, Davidoff, Joop, Leonard, Van Cleef & Arpels, Versace. e. a.
A lot of luxury perfume samples from various brands including: Armani, Davidoff, Joop, Leonard, Van Cleef & Arpels, Versace, among others. -
#246Pioneer
Een lot van 4 vintage luidsprekers, 3x Pioneer CS-5 en een Akai SW-130 niet getest.
-
#153
Een lot van 3 vintage bordspelen, bestaande uit; Kleur Bekennen, Jumbo-Jet & Money-Maker.
A lot of 3 vintage board games, consisting of; Kleur Bekennen, Jumbo-Jet & Money-Maker. -
#78
Een communicantenetui met een kerkboek, een portemonnee en een kaartjeshouder van geruit kunststof met onyxen uitzicht. Jaren vijftig.
-
#260Val Saint Lambert
Een kleurloos kristallen schaal met vergulde rand.
-
#13
Een lot van 3 porseleinen sierborden. Diverse taferelen.
-
#8
Een lot van 2 Arabische dolken.
-
#87
Een lot cameras bestaande uit: Agfa Iso Rapid, Canon Prima Zoom Mini, Agfamatic 2000 flash pocket, Kodak Instamatic 300. Toegevoegd zijn twee statieven (driepoot enj tafel-statief), en andere toebehoren.
-
#106Jozef Gallant
“10 klokjes”. Een zaadschilderij op paneel. Onderaan monogram JG. Verso getiteld, gesigneerd en gedateerd 1974.
"10 small bells." A seed painting on panel. Monogram JG at the bottom. Titled, signed, and dated 1974 on the reverse. -
#194
Een paar metalen kandelaars.
A pair of metal candlesticks. -
#223
Een polychroom porseleinen beeldje van een kindje op een stoel als tabaksdoos. Opschrift vooraan “Grandpapa”. Boekje in hand afgebroken.
A polychrome porcelain figurine of a child on a chair acting as a tobacco box. Front inscription reads "Grandpapa". Book in hand is broken off.