Other lots by Delvaux, Bruxelles
Similar lots by type
-
#122
Een lot, bestaande uit een oude hoedendoos, een hoed van Borsalino en een houten hoedenvorm.
Un lot comprenant une ancienne boîte à chapeau, un chapeau Borsalino et un forme à chapeau en bois.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#230Delvaux
Een lederen halsjuweel. In stofhoesje en etui.
Un bijou de cou en cuir. Avec sac anti-poussières et étui.No longer availableEstimate: € 100/120 -
#227Delvaux
Een handtas van donkerbruin leder. In draagtas.
Un sac à main en cuir brun. Dans un sac de protection.No longer availableEstimate: € 320/380 -
#497
Een antiek parasolletje met bovenaan fijn gesculpteerde motieven. sStof versleten. XIXe eeuw.
Un parasol antique, le dessus de motifs finement sculptés. Tissu usuré. XIXème siècle.No longer availableDim. l: 101 cmEstimate: € 30/50 -
#297Chanel, Paris
Een zwart lederen handtas. We voegen er een paars lederen tasje aan toe.
Un sac à main en cuir noir. Nous ajoutons un petit sac en cuir mauve.No longer availableEstimate: € 80/120 -
#147
Een antieke krokodillenlederen handtas.
Un sac à main antique en cuir de crocodile.No longer availableEstimate: € 60/80 -
#217Delvaux
Een handtas van donkerblauw leder. Model ‘Souverain’. In draagtas.
Un sac à main en cuir bleu foncé. Modèle ‘Souverain’. Dans un sac de protection.No longer availableEstimate: € 260/300
Other lots in this auction
-
#100
Een 18 karaats geel goud geweven halssnoer. Lengte 25 cm.
Un collier en or jaune 18 ct tissé.No longer availableDim. 21,56 gEstimate: € 600/800 -
#305
Een 18 karaats wit gouden halssnoer bezet met witte en zwarte diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 1,32 ct.
Un collier en or blanc 18 ct serti de diamants blancs et noirs ayant un poids total de ± 1,32 ct.No longer availableDim. 16,45 gEstimate: € 850/950 -
#446
Een gebeeldhouwde cabrioletfauteuil in Lodewijk XV-stijl. We voegen er een voetbankje met dezelfde bekleding aan toe.
Un fauteuil cabriolet sculpté, style Louis XV. Nous ajoutons un repose-pieds avec le même revêtement.No longer availableEstimate: € 100/120 -
#418
Een verrekijker van messing en een theaterkijker met parelmoer.
Une paire de jumelles en laiton et une paire de lunettes de théatre avec du nacre.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#452
Een lot biscuit, bestaande uit een dekseldoosje, getooid met twee kindjes met een nestje, een paar beeldjes in de vorm van jongens en een art nouveau vide-poche met een jonge vrouw.
Un lot de biscuit, comprenant une boîte à couvercle décorée de deux enfants et un nid, une paire de statues sous forme de garçons et un vide-poche Art Nouveau.No longer availableDim. h: 15 - 17 cmEstimate: € 40/50 -
#846
Een paar stoelen en een paar nachtkastjes van witgepatineerd hout met marmeren blaadjes in Lodewijk XVI-stijl.
Une paire de chaises et une paire de tables de chevet en bois à patine blanche et tablettes en marbre style Louis XVI.No longer availableDim. h: 65 cmEstimate: € 100/150 -
#511
“Héros et Martyrs. 1940 - 1945. Les fusillés”. Ed. Rozes, Bruxelles.
“Héros et Martyrs. 1940 - 1945. Les fusillés”. Ed. Rozes, Bruxelles.No longer availableEstimate: € 25/35 -
#136
Een Vlaamse tweedeurs credenza van gebeeldhouwd eikenhout naar XVIIe eeuws voorbeeld. XIXe eeuw.
Une crédence flamande en chêne sculpté d’après le XVIIème siècle. XIXème siècle.No longer availableDim. 150 x 40 x 80 cmEstimate: € 150/180 -
#464Joris Minne
Onderdeel van Loftriptiek Antwerpen. Houtsnede.
Une partie du triptyque de louange Anvers. Gravure sur bois.No longer availableDim. 40 x 33 cmEstimate: € 60/100 -
#501
Een kopje en een schoteltje van Chinees porselein, versierd met een meerkleurig decor van pioenen. XIXe eeuw.
Une tasse et un petit plat en porcelaine de Chine, décoration polychrome de pivoines. XIXème siècle.No longer availableDim. Ø: 9 & 15 cmEstimate: € 60/80 -
#427
Een inktpot van meerkleurig en verguld Frans porselein, getooid met een zittende Napoleon. Zonder recipiënt. XIXe eeuw.
Un encrier en porcelaine polychrome et dorée de France, décoration de Napoléon assis.No longer availableDim. h: 17 cmEstimate: € 50/80 -
#865
Een lot messing, bestaande uit een verrekijker, een blaker, vier kandelaars en een asbak.
Un lot d’étain, comprenant une paire de jumelles, un éteignoir, quatre candélabres et un cendrier.No longer availableDim. h: 15 - 38 cmEstimate: € 40/60