Other lots by Val Saint Lambert
#263Val Saint LambertEen vintage kristallen Val Saint Lambert vaas met groen in de massa, met label gemerkt.
#83Val Saint LambertEen vintage kristallen Val Saint Lambert vaas met rood in de massa, onderaan gemerkt.
#303Val Saint LambertEen kristallen vaas, kleurloos en groen, getekend Val Saint Lambert.
A crystal vase, colorless and green, signed Val Saint Lambert.No longer availableDim. h 25 cmEstimate: € 40 / 50 -
#123Val Saint LambertEen kristallen vaas, groen en kleurloos, getekend Val Saint Lambert, Xavier Crespo, PUT 93/456.
A crystal vase, green and colorless, signed Val Saint Lambert, Xavier Crespo, PUT 93/456.No longer availableDim. h 24 x Ø 25 cmEstimate: € 400 / 600 -
#437Val Saint LambertEen kleurloze kristallen tafellamp, onderaan gemerkt.
A colorless crystal table lamp, marked at the bottom.No longer availableDim. 54 x 40cmEstimate: € 100 / 150
#540Een 18 kt geelgouden ring bezet met een grijze parel.
An 18 kt yellow gold ring set with a grey pearl.No longer availableDim. 3,60 gEstimate: € 180 / 250 -
#582Een ronde butlerspiegel met vergulde lijst.
#286Een mahoniehouten secretaire met 3 laden en gestoffeerd blad. Koperen ornamenten en marqueterie vooraan.
#159Alfred Cornilliet"Rubens Peignant la Femme dite au chapeau de Paille". Een grote ingekleurde gravure op papier, naar het werk van Nicaise De Keyser . Door Jean Baptist & Alfred Cornilliet.
"Rubens Painting the Woman known as 'Woman with a Straw Hat'". A large colored engraving on paper, based on the work of Nicaise De Keyser. By Jean Baptist & Alfred Cornilliet.No longer availableDim. 63 x 94,5cmEstimate: € 400 / 600 -
#43Een lot van 3 grote kerkkandelaars, waarvan 1 verzilverd met monogram en 2 andere in messing gesteund op leeuw-en klauwpoten.
#693Sellmann, WeidenEen gedeelte servies van wit porselein met een zilverkleurig randje. Bestaande uit 12 tassen, 12 ondertassen, 12 platte borden, 12 soepborden, terrine, sauskom, 12 dessertborden, koffiepot, melk en suikerpot. Gemerkt onderaan. Medio XXste eeuw.
A set of white porcelain tableware with a silver-colored rim. Marked on the bottom. Mid-20th century.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#81Hergé“Kuifje Collectie, het komplete werk van Hergé”, uitgegeven door Lekturama. Een lot van 20 hardcover verzamelalbums, inclusief box met 8 mini-albums. Bijgevoegd mini-album “Kuifje in het land van de Sovjets”, en een lotje speelkaarten.
"Tintin Collection, the complete works of Hergé", published by Lekturama. A lot of 20 hardcover collector's albums, including a box with 8 mini-albums. Included mini-album "Tintin in the Land of the Soviets", and a set of playing cards.No longer availableEstimate: € 150 / 175 -
CartierEen ovalen spiegel met een goudkleurige kader in kunststof met engeltjes en guirlandes.
No longer availableDim. h 119 x b 75 cmEstimate: € 80 / 120 -
#251Les etains des potstainiers hutoisEen lampenvoet met een kap van glas in lood in de stijl van Tiffany. Gemerkt met label “Les etains des potstainiers hutois”.
A lamp base with a stained glass shade in the style of Tiffany. Marked with the label "Les etains des potstainiers hutois".No longer availableDim. 61 x 41cmEstimate: € 80 / 120 -
"The River Scheldt and Antwerp". An etching on paper, signed and numbered 66/100 outside the plate.No longer availableDim. 25 x 34,5cmEstimate: € 60 / 80