Similar lots by type
-
#618
Een geborsteld stalen moderne tafellamp.
Une lampe moderne en acier brossé.No longer availableDim. h: 65 cmEstimate: € 30/40 -
#267
Een paar verstelbare metalen wandlampen.
Une paire de lampes murales en métal réglable.No longer availableDim. l: 37 cmEstimate: € 50/70 -
#217
Een bronzen luchter met zes lichtpunten.
Un lustre en bronze à six points lumineux.No longer availableDim. h: 73 cmEstimate: € 600/650 -
#416
Een slagtand in messingen montuur in barokke stijl en gemonteerd als lamp. XIXe eeuw.
Une défense dans une monture en laiton, style Baroque et montée en lampe. XIXième siècle.No longer availableDim. h: 100 cmEstimate: € 80/120 -
#226
Een grote Venetiaanse luchter
Un grand lustre vénitien.No longer availableDim. l: 105 cmEstimate: € 200/220 -
#441
Een bolle vintage hanglamp van rood glas. Jaren ‘70.
Une lampe à pendre en forme de boule en verre rouge. Années ‘70.No longer availableDim. Ø: 35 cmEstimate: € 40/50 -
#67
Een schemerlamp van brons met donker en goudkleurig patina in empirestijl.
Une lampe en bronze, patine dorée et foncée, style Empire.No longer availableDim. h : 53 cmEstimate: € 30/50 -
#629
Een paar zeshoekige Chinese lantaarns van hout en glas, waarbij één met een decor van personages en één met vogels op bloeiende takken.
Paire de lanternes chinoise en bois et verre, l’une à décor de geisha, l’autre aux oiseaux sur des branches fleuries.No longer availableDim. h: 62 cmEstimate: € 120/160 -
#57
Een paar messingen appliques met telkens twee lichtpunten.
Une paire d’appliques en laiton à deux points lumineux.No longer availableDim. h: 47 cmEstimate: € 80/120 -
#473
Een zittende Boeddha van brons. Op lampenvoet.
Un Bouddha assis en bronze sur un pied de lampe.No longer availableDim. h: 31 cm (Boeddha)Estimate: € 80/100 -
#389Val Saint- Lambert
Een lampenvoet van blauw kristal.
Un pied de lampe en cristal bleu.No longer availableDim. H: 38 cmEstimate: € 25/40 -
#17
Een paar messingen lampenvoeten in empirestijl.
Deux pieds de lampe en laiton, style Empire.No longer availableDim. h: 80 cmEstimate: € 50/80 -
#237
Een verguld koperen halllantaarn met gesatineerd glazen kap, versierd met guirlandes.
Lanterne de vestibule en cuivre doré à abat-jour en verre satiné décoré” de guirlandes.No longer availableDim. h: 43 cmEstimate: € 80/120 -
#41
Een paar messingen kerkkandelaars in barokke stijl.
Une paire de candélabres d’église en laiton, style Baroque.No longer availableDim. h: 61 cmEstimate: € 30/40 -
#18
Een paar koperen processielampen. We voegen er vier glazen lampenkappen aan toe.
Deux lampes de procession en cuivre. Nous ajoutons quatre abat-jour en verre.No longer availableEstimate: € 30/50 -
#198
Een tafellamp met glazen kap, gedragen door een bronzen cobra op zwart marmeren sokkel.
Une lampe avec abat-jour en verre, porté par un cobra en bronze sur un socle en marbre noir.No longer availableDim. h: 52 cmEstimate: € 560/600 -
#800
Een Venetiaanse luchter met tien lichtpunten en kristallen pendeloques.
Un lustre vénitien à dix points lumineux et pendeloques en cristal.No longer availableDim. h: 100 cmEstimate: € 100/120 -
#361
Een hallantaarn van koper en geslepen glas, versierd met guirlandes en ramskoppen.
Une lanterne de vestibule en cuivre et verre taillé, décoration de guirlandes et têtes de béliers.No longer availableDim. h: 74 cmEstimate: € 80/100
Other lots in this auction
-
#259
“Prudentia” & “Justitia”. Twee oude tapisserieën. De begeleidende tekst gerestaureerd.
”Prudentia” & “ Justitia”. Deux anciennes tapisseries. Le texte accompagnant à été restauré.No longer availableDim. 42 x 50 cmEstimate: € 180/240 -
#446
Een paar vierkante bijzettafeltjes met licht gebogen pootjes.
Une paire de petites tables carrées aux pieds légèrement courbés.No longer availableDim. 60 x 60 cmEstimate: € 30/40 -
#122L. Lepage
“Herder met schaapskudde”. Olieverf op doek. Gesigneerd. Kleine beschadiging.
”Berger et son troupeau de moutons”. Huile sur toile. Petit dégâts.No longer availableDim. 44 x 60 cmEstimate: € 60/100 -
#36
Een paar halfronde armstoelen van gebeeldhouwd eikenhout met getorste stijlen en met gevlochten zit.
Une paire de fauteuils en demi-cercle en chêne sculpté et aux lattes torsadées et assises cannées.No longer availableDim. h: 80 cmEstimate: € 60/100 -
#653
Een paar vazen van Cantonporselein.
Deux vases en porcelaine de Canton.No longer availableDim. h: 46 cmEstimate: € 200/400 -
#739
Een lot boeken met betrekking tot Antwerpse kunstenaars:- “Jozef Kets”. Dirk. Stappaerts. 1982.- “Albert Poels”. Ed. De Vroente. Kasterlee, 1978.- “Eugeen Van Mieghem, an artist of the people”. Erwin Joos. De Brauwere. Antwerpen, 1993.- “Alfred Ost, Affiches en posters”. Karl Scheerlinck. Ed. Pandora, 1997.- “Borgeroutse kunstenaars. Vier delen.
Un lot de livres en relation avec l’art anversois et artistes anversois:- “Jozef Kets”. Dirk. Stappaerts. 1982.- “Albert Poels”. Ed. De Vroente. Kasterlee, 1978.- “Eugeen Van Mieghem, an artist of the people”. Erwin Joos. De Brauwere. Anvers, 1993.- “Alfred Ost, Affiches en posters”. Karl Scheerlinck. Ed. Pandora, 1997.- “Borgerhoutse kunstenaars”. En quatre volumes.No longer availableEstimate: € 50/70 -
#315J. Joseph Hancet, Jodoigne
Een staande klok met eikenhouten kast en het werk met wijzerplaat van tin en messing. Compleet met slinger en gewichten. Brabant, XVIIIe eeuw.
Horloge de vestibule en chêne. Cadran en laiton et étain. Avec balancier et poids. Brabant, XVIIIe siècle.No longer availableDim. h: 247 cmEstimate: € 300/400 -
#357
Een paar jardinières van blauw en wit porselein met vergulde accenten. Onderaan gemerkt. Engels werk.
Deux jardinières en porcelaine bleue et blanche, accents dorés. marque sous la base. Travail anglais.No longer availableDim. h: 24 cmEstimate: € 40/60 -
#44Jan Wouters
“Charlotte”. Een sanguinetekening op papier. Gesigneerd en gedateerd ‘32.
”Charlotte”. Un dessin sanguin sur papier. Signé et daté ‘32.No longer availableDim. 21 x 14 cmEstimate: € 40/50 -
#338
Een antiek rapier en een sabel.
Une rapière antique et un sabre.No longer availableDim. l: 71 & 91 cmEstimate: € 100/140 -
#39
“The frescoes of Giotto, illustrating the lives of the Virgin and our Saviour”. Een uitgave met 38 houtgravures. Ed. Arundel Society, 1860. Eén gescheurde pagina.
”The frescoes of Giotto, illustrating the lives of the Virgin and our Saviour”. Une édition avec 38 gravures sur bois. Ed. Arundel Society, 1860. Une page déchirée.No longer availableEstimate: € 50/80 -
#535Louis Gaye à Lestele
Een comtoiseklok van gedreven en gepolychromeerd geel koper.
Une comtoise en cuivre jaune repoussé et polychrome.No longer availableDim. h: 150 cmEstimate: € 80/120