#594Zannata“Road Lightening”. Een moderne sportfiets, maat 50, 21 versnellingen.
"Road Lightening". A modern sports bicycle, size 50, 21 gears.No longer availableDim. H: 100 cmEstimate: € 100 / 150 -
#294Daelman“Stille zee bij maanlicht.” Pastel op papier. Gesigneerd.
"Quiet sea by moonlight." Pastel on paper. Signed.No longer availableDim. 50 x 60 cmEstimate: € 60 / 80 -
#424Thankawiel, een schilderij, gemengde techniek op gemaroufleerd doek.
#182Een lederen Zweedse sabeltas, Hussar regiment, 1835.
#376Een rond gefineerd notenhouten kaarttafeltje met openklapbaar blad, bekleed met vilt en op 4 tapse poten. Met 2 kwartlades en inlegwerk versierd.
A round veneered walnut card table with a hinged top, lined with felt and standing on 4 tapering legs. Featuring 2 quarter drawers and decorated with inlay work.No longer availableDim. 76 x Ø 84 cmEstimate: € 80 / 120 -
#84Jos Govaerts“Zoniënwoud”, olieverf op doek, gesigneerd Jos Govaerts.
"Sonian Forest," oil on canvas, signed by Jos Govaerts.No longer availableDim. 80 x 90 cmEstimate: € 120 / 180 -
#517L’Âge d’Airain naar Rodin. Bronzen beeld van een staande man. Op stenen sokkel.
The Age of Bronze by Rodin. Bronze sculpture of a standing man. On a stone pedestal.No longer availableDim. h 52 cmEstimate: € 500 / 600 -
#596Een meerkleurig Perzisch tapijt met geometrisch patroon.
#536Een gesculpteerde en vergulde houten vitrinekast in Louis-XV stijl. De binnenkant is bekleed in een roze velours stof.
#67Een bronzen beeld voorstellend twee putti in de tuin der lusten, niet gesigneerd.
A bronze sculpture depicting two putti in the garden of earthly delights, unsigned.No longer availableDim. h 24 x b 26 cmEstimate: € 80 / 120 -
#113Een benen sculptuur deels gelaat, deels schedel met baard. Onder glazen stolp.
A bone sculpture partly face, partly skull with a beard. Under glass dome.No longer availableDim. 17,5 cmEstimate: € 175 / 225 -
#447Een verguld bronzen boeddhabeeld op een houten sokkel, Rattanakosin-periode.
A gilded bronze Buddha statue on a wooden base, Rattanakosin period.No longer availableDim. h 41 cmEstimate: € 120 / 180