#66Een zwaar geaderde marmeren piëdestal met bronzen decoratie op één kant.
#40Een 18 kt witgouden ring bezet met een centrale briljant van 0,33 ct. G SI1.
#127Een meerkleurig polychroom houten Mariabeeld met Kind en kroon. 16e eeuws.
A multi-colored polychrome wooden sculpture of Mary with Child and crown. 16th century.No longer availableDim. 44,5 cmEstimate: € 250 / 350 -
#301Capodimonte“De Harpspeelster”. Een meerkleurig porseleinen beeldje. Mist één vinger.
#94“Lezend meisje.” Olieverf op doek. Onleesbaar gesigneerd links onderaan.
"Reading girl." Oil on canvas. Indecipherably signed lower left.No longer availableDim. 40 x 26,5 cmEstimate: € 120 / 180 -
#475Pilar Gonzalez“Frihetssymfoni”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd. Verso galerij label.
"Surreal seascape". A painting, oil on canvas. Signed at the bottom. Gallery label on the reverse.No longer availableDim. 115 x 88 cmEstimate: € 150 / 250 -
#515MercatorEen vintage design archiefkast uit gefineerd teakhout met binnenin metalen frame en schuiven. Serie “Alpha” door Mercator.
#225Amphora, Campina, Austria“Imperial Amphora”, een set van 2 geglazuurde keramische vazen met de afbeelding van een ijsvogel. Gemerkt Amphora, Campina, Austria. Ca. 1910.
"Imperial Amphora", a set of 2 glazed ceramic vases featuring an image of a kingfisher. Marked Amphora, Turn-Teplitz, Austria. Circa 1910.No longer availableDim. h 30 x Ø 21 cmEstimate: € 150 / 250 -
#153Scheibe-Alsbach“Het Diner”. Een grote groep van veelkleurig, polychroom porselein met talrijke personages. Gemerkt achteraan.
"The Dinner." A large group of multicolored, polychrome porcelain with numerous characters. Marked on the back.No longer availableDim. 26 x 40 cmEstimate: € 600 / 800 -
#330Delvaux BruxellesEen beige stoffen handtas met lederen afwerking en met bijpassende spiegel.
A beige fabric handbag with leather finishing and a matching mirror.No longer availableDim. 30 x 33 cmEstimate: € 200 / 300 -
#544BruderEen groot wollen tapijt, verso gemerkt.