#641ErpeEen bureaulamp uit de jaren 30 van de vorige eeuw, gietijzer en een bakelieten kap, gemerkt Erpe.
#263GilsEen vintage treinenset, ca 1950, van het merk Gils, op ambachtelijke wijze gefabriceerd in familiale kring te Jupille. O-spoor. In originele doos met nog extra spoordelen.
#408Drie Nankingvazen van meerkleurig aardewerk met een decor van krijgers. Onderaan gemerkt. De grootste heeft een haarlijnscheur aan de kraag, de middelste is aan de kraag gelijmd.
Three multicolored Nanking vases with a warrior decor. Marked on the bottom. The largest has a hairline crack on the neck, the middle one has been repaired at the neck.No longer availableDim. h 45 cmEstimate: € 80 / 120 -
#403Een 19e eeuwse Nanking-vaas, schilfers onderaan en enkele haarlijnscheurtjes in de bodem.
A 19th-century Nanking vase, flakes at the bottom and a few hairline cracks in the base.No longer availableDim. h 43 cmEstimate: € 60 / 80 -
#466Een rechthoekige gebogen glazen vintage design salontafel.
A rectanguair curved glass vintage design coffee table.No longer availableDim. 36 x 120 x 60 cmEstimate: € 200 / 250 -
#175Een grote design eet-vergadertafel.
#483Een lot van 2 gesculpteerd, metalen votieve platen, tempelgeld, 18e eeuws, Siam.
#639Dubois, BouffioulxEen vintage aardewerken vaas met meerkleurig glazuur, versierd met een gegraveerd, Egyptisch geïnspireerd decor. Onderaan gemerkt.
A vintage earthenware vase with multicolored glaze, decorated with an engraved, Egyptian-inspired motif. Marked at the bottom.No longer availableDim. 53 x Ø 21 cmEstimate: € 60 / 80 -
#187‘Jockey te paard.’ een bronzen beeld op metalen sokkel.
'Jockey on horseback.' A bronze sculpture on metal base.No longer availableDim. h 63 cmEstimate: € 1400 / 1600 -
#579Een paar olielampen van porselein met decor in kobaltblauw, wit en verguld. Messingen montuur met ajour decor van wijnranken. Lange lampglazen. Omgesteld naar elektriciteit.
A pair of porcelain oil lamps decorated in cobalt blue, white, and gilded. Brass frame with openwork decoration of grapevines. Long lamp glasses. Converted to electricity.No longer availableDim. H. 69 cm (incl. glas)Estimate: € 80 / 120 -
#417Een modern glazen vaas met swirldecor.
A modern glass vase with swirl decoration.No longer availableDim. 25 x Ø 18 cmEstimate: € 35 / 50