#332Paul BoonaertPeriod: °1946“Vlaamse Ardennen”. Een kleurdruk op papier, onderaan buiten de plaat gesigneerd, gedateerd 1981 en genummerd 26/150.
"Flemish Ardennes." A color print on paper, signed at the bottom outside the plate, dated 1981, and numbered 26/150.No longer availableDim. 44 x 55 cmEstimate: € 40 / 60 -
#56LandeEen lot van 4 vintage armstoelen met gechromeerd metalen frame, lederen zitting en houten armleuning. Onderaan gemerkt.
A lot of 4 vintage armchairs with chrome metal frames, leather seats, and wooden armrests. Marked at the bottom.No longer availableDim. 84 cm & 94 cmEstimate: € 80 / 120 -
#5Een lot van drie oude telefoons in metaal en bakeliet.
#143Felix Zeh Scheibe-AlsbachPeriod: 1869-1937“Weldoeners in koets met tweespan en 2 putti”. Een meerkleurig, polychroom, porseleinen groep met diverse personages. Onderaan gemerkt, model no. 11994, ontwerp door Felix Zeh.
"Benefactors in carriage with two horses and 2 putti." A multicolored, polychrome, porcelain group with various characters. Marked at the bottom, model no. 11994, designed by Felix Zeh.No longer availableDim. 30 x 45 cmEstimate: € 400 / 500 -
#314Joris De BruynePeriod: 1896-1965‘Winterlandschap’, olieverf op paneel, getekend J. De Bruyne.
'Winter landscape', oil on panel, signed J. De Bruyne.No longer availableDim. 40 x 50 cmEstimate: € 40 / 60 -
#705Een elegante bonheur du jour van notenhout met messingen details. Een lade in de gordel, de opbouw met vier kleine laden en een spiegel en met messingen galerij. Tapse gerainureerde poten.
An elegant walnut bonheur du jour with brass details. One drawer in the belt, the superstructure with four small drawers and a mirror and with brass gallery. Tapered fluted legs.No longer availableDim. 117 x 80 x 50 cmEstimate: € 100 / 150 -
#437Een paar bronzen juwelen met van een kameleon en 1 met 2 slangen, op plexi sokkel. Mali / Burkina Faso. Eind 20e eeuw.
A pair of bronze pieces of jewelry with an image of a chameleon and one with two snakes on a plexiglass base. Mali / Burkina Faso. Late 20th century.No longer availableDim. 20 & 15 cmEstimate: € 80 / 120 -
#382Een Boeddhistische Thangka, geschilderd op zijde.
A Buddhist Thangka, painted on silk.No longer availableDim. 52 x 40 cmEstimate: € 60 / 80 -
#592Een uit hout gesculpteerde Mandalay Boeddha met goudkleurig patina en meerkleurige pailletten.
#344BochEen kleurrijke vaas met vergulde afrondingen. Gemerkt Keraluc.
A colorful vase with gilded finishes. Marked Keraluc.No longer availableDim. H: 37 cmEstimate: € 30 / 40 -
#313Een vintage verlichte wereldbol, Columbus Aardglobe Duplex.
A vintage illuminated globe, Columbus Earthglobe Duplex.No longer availableDim. h 42 cmEstimate: € 60 / 80