#415Een notenhouten speeltafel met klapblad.
A walnut game table with drop leaf.No longer availableDim. 78 x 80 x 41,53 cmEstimate: € 100 / 150 -
#382Een Boeddhistische Thangka, geschilderd op zijde.
A Buddhist Thangka, painted on silk.No longer availableDim. 52 x 40 cmEstimate: € 60 / 80 -
#221Luc Lanel ChristofleEen verzilverd metalen presenteerschaal gedragen op voet met vier metalen ballen. Model ontworpen in 1931 voor het lijnschip ‘Le Normandie’.
A silver-plated metal presentation tray carried on a foot with four metal balls. Model designed in 1931 for the liner 'Le Normandie'.No longer availableDim. Ø 35 cm, h 10 cmEstimate: € 200 / 300 -
#504Erika Tomas“4 x Geometrisch abstract”. Een lot van 4 schilderijtjes op paneel. Verso gesigneerd.
"4 x Geometric abstract." A lot of 4 small paintings on panel. Signed on the back.No longer availableDim. 22 x 24 cmEstimate: € 300 / 400 -
#634“De boterkarnster”. Een beeld van gepatineerd brons.
"The butter churner." A sculpture in patinated bronze.No longer availableDim. H: 20 cmEstimate: € 60 / 80 -
#581Capodimonte“Oma leest voor”. Een meerkleurig biscuit groep. Onderaan gesigneerd en gemerkt.
#131Bottega VenetaEen licht paarse lederen handtas. Gemerkt en met originele stofzak. Made In Italy.
#623Een meerkleurig Imari porseleinen kommetje met 2 Imari schoteltjes. Vermoedelijk 18-19e eeuw.Bijgevoegd vaasje met floraal decor en opening in de bodem.
A set of two Chinese-style pied-de-terre tables, black painted wood with a marble top.No longer availableDim. h 93 cmEstimate: € 80 / 120