#211Een grote geelkoperen kerkkandelaar in renaissancestijl met 17 lichtpunten op 4 niveaus.
#259Alfons BlommePeriod: Roeselare 1889-1979‘Koppel bij graanschoven’, een kleurenlithografie, getekend buiten de plaat Alfons Blomme, 1929.
"Pair by Sheaves of Grain", a color lithograph, signed off plate Alfons Blomme, 1929.No longer availableDim. 54 x 45 cmEstimate: € 100 / 150 -
#160Een lange parelhalssnoer zonder slot.
#358WallendorfEen porseleinen beeldje van een danseres, onderaan gemerkt Wallendorf.
A porcelain figurine of a dancer, marked Wallendorf on the bottom.No longer availableDim. h 23 cmEstimate: € 40 / 60 -
#92A. Matthyssens“Een zomerse picknick”. Een schilderij, olieverf op schilderspaneel, gesigneerd A. Matthyssens.
"A summer picnic". A painting, oil on panel, signed A. Matthyssens.No longer availableDim. 50 x 70 cmEstimate: € 140 / 180 -
#562Een Oosters handgeknoopt wollen karpet.
An Eastern hand-knotted wool carpet.No longer availableDim. 240 x 150 cmEstimate: € 75 / 100 -
#136Ico Parisi MIM RomaPeriod: 1916-1996Een vintage Mid-Century design bureau met 3 laden, metalen frame, houten onderstel en formica tafelblad. Ontwerp door Ico Parisi voor MIM Roma.
A vintage Mid-Century design desk with 3 drawers, metal frame, wooden base, and formica tabletop. Designed by Ico Parisi for MIM Roma.No longer availableDim. 76 x 139 x 79 cmEstimate: € 800 / 1200 -
#741Artis-HistoriaEen groot lot compleet ingeplakte boeken, bestaande uit jaarboeken (’88-’94, ‘96, ‘98), ‘Europa’s Erfgoed’ (10 delen), ‘Burchten en Kastelen van België’ (10 delen). (29 totaal).
A large lot of fully bound books, including yearbooks ('88-'94, '96, '98), 'Europe's Heritage' (10 volumes), 'Castles and Chateaus of Belgium' (10 volumes). (29 total).No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
Une bague en or jaune 18 kt sertie de brillants d'un poids combiné de +- 0,50 ct.No longer availableDim. 5,22 g maat: 55Estimate: € 500 / 600