#334“Corsicaans steegje”. Olieverf op paneel, draagt een onleesbare naam achteraan en gedateerd 1925.
"Corsican Alley". Oil on panel, signed with an unreadable name on the back and dated 1925.No longer availableDim. 33 x 19.5 cmEstimate: € 30 / 50 -
#631Een set van twee Chinees porseleinen mirafiore vazen.
#116Een paar mooi geaderde wit marmeren zuilen.
#737Een drievoudig vaasje van polychroom aardewerk versierd met personages en met opschrift St. Brevin-les-Pins. Quimper, genummerd 871-7.
A triple vase of polychrome earthenware decorated with characters and inscribed St. Brevin-les-Pins. Quimper, numbered 871-7.No longer availableDim. H. 14 cmEstimate: € 25 / 35 -
#676Een theetafeltje met vier vitrinedeurtjes, aan twee poten gerestaureerd. Laat 19e-, vroeg 20ste eeuws.
A tea table with four glazed doors, restored at two legs. Late 19th, early 20th century.No longer availableDim. h 75 x Ø 61 cmEstimate: € 80 / 120 -
#348Villeroy & Boch“Paloma Picasso”. Een kristallen vaas, onderaan gemerkt.
"Paloma Picasso." A crystal vase, marked at the bottom.No longer availableDim. 30 x Ø 12,5 cmEstimate: € 60 / 80 -
#341Een bronzen beeldje van een haan, gesigneerd T. Hinod? Eén pootje is gebroken.
#253De Porceleyne Claeuw Defts BlauwEen Delfts blauw-wit aardewerken tabakspot met messing deksel. Decor met rokende Indiaan en opschrift “TONCA”. Onderaan gemerkt “De Porceleyne Claeuw”.
A Delft blue and white earthenware tobacco jar with brass lid. Decorated with smoking Native American and inscription "TONCA". Marked "De Porceleyne Claeuw" at the bottom.No longer availableDim. 25 x Ø 17 cmEstimate: € 100 / 150