#599Een lot van 2 ingekaderde artefacten, waarvan 1 met een stukje Precolombiaans mummiestof, Chancay. En 1 met 2 stoffen Coca blad zakjes of Ch’uspa.
A lot of 2 framed artifacts, one with a piece of Pre-Columbian mummy fabric, Chancay. And 1 with 2 fabric Coca leaf pouches or Ch’uspa.No longer availableDim. 29,5 x 20 cmEstimate: € 120 / 180 -
#567Een set van twee Chinees porseleinen ‘Nine-Dragon’-vazen, famille rose in Qianlong-stijl.
#688Een gesculpteerde houten maniok vijzel en stamper.
A wooden carved cassava mortar and pestle.No longer availableDim. 61 & 33 x Ø 23 cmEstimate: € 100 / 200 -
#375Een gesculpteerd, gepatineerd houten armstoel met florale gobelin zitting en bijhorend voetbankje.
A sculpted, patinated wooden armchair with floral tapestry seat and matching footstool.No longer availableDim. 81 x 59 x 51 cmEstimate: € 60 / 80 -
#69Prosper De RooverPeriod: 1899-1974“Zeezicht met vissersboten”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd.
"Seascape with fishing boats". A painting, oil on canvas. Signed at the bottom.No longer availableDim. 43,5 x 49 cmEstimate: € 100 / 200 -
#518Een paar blauw en witte Chinees porseleinen ‘Long Life’ vazen.
A pair of blue and white Chinese porcelain 'Long Life' vases.No longer availableDim. h 36,5 cmEstimate: € 160 / 180 -
#267Bruno Merli Capodimonte"Il gioco a carte”. Een porseleinen groep op houten voet. Ontwerp door Bruno Merli voor Capodimonte. Klein schilfertje en takje afgebroken, bodem achterzijde.
"The card game". A porcelain group on a wooden base. Designed by Bruno Merli for Capodimonte. Small chip and twig broken off, back of base.No longer availableDim. 29 x 32 cmEstimate: € 100 / 200 -
#445CapodimonteEen kleine groep van twee elegante personages met een draagstoel. Einde XIXde eeuw, gemerkt met de gekroonde N in blauw onder glazuur.
#735Een houten wandkastje met 2 deurtjes.
A wooden wall cabinet with 2 doors.No longer availableDim. 122 x 63,5 x 21,5 cmEstimate: € 30 / 50