#457Een paar terracotta Bamoen pijpenkoppen, Kameroen.
#731Een houten gesculpteerd ceremoniële scepter met hoofd en slang versierd. Vermoedelijk Chokwe, Angola, begin 20e eeuw.
A wooden carved ceremonial scepter decorated with a head and snake. Presumably Chokwe, Angola, early 20th century.No longer availableDim. 53 cmEstimate: € 80 / 120 -
#721Een notenhouten beeld van een godvruchtige dame in middeleeuwse klederdracht.
A walnut wood sculpture of a pious lady in medieval clothing.No longer availableDim. H. 53 cmEstimate: € 40 / 50 -
#488Een paar meerkleurig Satsuma porseleinen Komainu beelden.
A pair of multicolored Satsuma porcelain Komainu statues.No longer availableDim. 43 x 40 x 30 cmEstimate: € 150 / 250 -
#339Gilbert Hugon‘Bos met rustende man’, olieverf op doek, getekend. Nam deel aan de 15de tentoonstelling Cercle Artistique de Tournai, 1899.
'Forest with resting man’, oil on canvas, signed. Took part in the 15th exposition of the Cercle Artistique de Tournai in 1899.No longer availableDim. 38 x 56 cmEstimate: € 40 / 60 -
#249“Napoleon en Josephine”. Een paar miniatuurtjes op paneel.
#362Een modernistisch werk, vermoedelijk ca. 1963, herkomst onbekend.
A modernist work, presumably circa 1963, origin unknown.No longer availableDim. 18.5 x 13.5 cmEstimate: € 30 / 50 -
#398Een Chinese replica van een 16e eeuwse Ming Dynasty terracotta beeld van de god van de weelde Tu Di Kuong.
#393Een paar eironde aardewerken vazen met een mandmotief op de buik. Belgisch aardewerk, onderaan gemerkt Arfeu.
A pair of oval earthenware vases with a basket motif on the belly. Belgian pottery, marked at the bottom with Arfeu.No longer availableDim. H. 22 cmEstimate: € 25 / 35