#252Jules De CortPeriod: 1918-1999“De Pastorij van Wilrijk”. 2 schilderijen, 1 olieverf op doek en 1 gemengde techniek op papier. Onderaan gesigneerd.
"The Parsonage of Wilrijk." 2 paintings, 1 oil on canvas and 1 mixed media on paper. Signed at the bottom.No longer availableDim. 40 x 50 cm & 19 x 29 cmEstimate: € 120 / 180 -
#237Aristide De RanieriPeriod: 1865 - 1929“Bloemenmeisje”, een beeld in terracotta, gesigneerd Aristide De Ranieri en genummerd 139 - 70.
"Flower girl", a terracotta sculpture, signed by Aristide De Ranieri and numbered 139 - 70.No longer availableDim. h 69 cmEstimate: € 120 / 180 -
#130Een paar platina oorbellen met 14 kt geelgouden sluiting bezet met telkens een centrale briljant met een gezamenlijk gewicht van +- 1,24 ct. F-G SI1 en briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 2,08 ct. Met certificaat.
A pair of platinum earrings with 14 kt yellow gold closures, each set with a central brilliant-cut diamond with a total weight of approximately 1.24 ct. F-G SI1 and brilliant-cut diamonds with a total weight of approximately 2.08 ct. With certificate.No longer availableDim. 8 gEstimate: € 3000 / 3200 -
#456Düsseldorf S. Simsun & CieEen donker houten bureautje in Engelse stijl, 8 laden met groen lederen blad. Topornamentje en sleutel manco. Gemerkt in lade.
A dark wooden desk in English style, 8 drawers with green leather top. Top ornament and missing key. Marked in drawer.No longer availableDim. 118 x 95 x 51 cmEstimate: € 80 / 120 -
#333KaiserTwee stuks Kaiser porselein, model Yokohama. Bestaande uit een vaas en een schaal.
#13Een vergulde pendule met gezeten edelman.
#4282 Chinese polychrome, porseleinen zalfpotjes. Meerkleurig met spelende kinderen in het decor. Tijdvak Tao Kuan.
A lot of 2 Chinese polychrome porcelain ointment jars. Multicolored with playing children in the decoration. Period of Tao Kuan.No longer availableDim. 5 x Ø 8,5 cm & 4,5 x Ø 10 cmEstimate: € 150 / 250 -
#649W. GERMANYEen lot van 3 vintage aardewerken vazen. Onderaan gemerkt.
A lot of 3 vintage earthenware vases. Marked at the bottom.No longer availableDim. 26,5 cmEstimate: € 60 / 80 -
#706Een antiek houten salontafel met gebogen X vorm poten en uitschuifbaar blad met glazen midden.
An antique wooden coffee table with curved X-shaped legs and extendable top with glass center.No longer availableDim. 58 x 60 x 108Estimate: € 60 / 90