#623Een meerkleurig Imari porseleinen kommetje met 2 Imari schoteltjes. Vermoedelijk 18-19e eeuw.Bijgevoegd vaasje met floraal decor en opening in de bodem.
#15Paul HellerPeriod: 1935Een grote bonbonniere in Booms glas, door Paul Heller.
A large candy dish in Boom glass, by Paul Heller.No longer availableDim. h 17 x Ø 22 cmEstimate: € 40 / 60 -
#87Een extra grote koekoeksklok uit het zwarte woud. Rijkelijk versierd met snijwerk.
An XXL cuckoo clock from the Black Forest. Richly decorated.No longer availableDim. h 167 cmEstimate: € 150 / 250 -
#178Een witmarmeren beeld met een voorstelling van Napoleon met adelaar onderaan.
A white marble statue depicting Napoleon with an eagle at the base.No longer availableDim. h 62 cmEstimate: € 1200 / 1600 -
#443Een Precolumbiaans aardewerken potje met gegraveerd decor.
A Pre-Columbian earthenware pot with engraved decoration.No longer availableDim. 10 cmEstimate: € 80 / 120 -
#396Een rechthoekige salontafel in Engelse stijl. Met twee klapblaadjes.
A rectangular coffee table in English style. With two drop leaves.No longer availableDim. 85 x 49 cmEstimate: € 35 / 45 -
#554Een meerkleurig handgeknoopt Perzische loper met geometrisch decor.
A multicolored hand-knotted Persian runner with geometric decoration.No longer availableDim. 360 x 99 cmEstimate: € 60 / 90 -
#105Een pennendoosje van schildpad met vergulde initialen en opbergdoos.
#561Limoges FranceEen porseleinen servies versierd met groene takken en roze roosjes. Gemerkt Limoges France. De Backer Van Camp.
#713BaudourEen koffieservies van wit porselein met een polychrome guirlande. Belgisch werk, omstreeks 1900. Koffie-, melk- en suikerpot, acht kopjes en acht schoteltjes. Enige kleine gebruikssporen.
A coffee set of white porcelain with a polychrome garland. Belgian work, circa 1900. Coffee pot, milk jug, sugar bowl, eight cups, and eight saucers. Some minor signs of use.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
A lot of three polychrome wooden statues with an African theme.No longer availableDim. h 177 cmEstimate: € 60 / 80