#59Frans Vantongerloo“Mevrouw van Tongerloo”. Een portret, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd.
"Mrs. van Tongerloo". A portrait, oil on canvas. Signed at the bottom.No longer availableDim. 57 x 46 cmEstimate: € 80 / 120 -
#708Een paar Delftse knobbelvazen van polychroom aardewerk met een decor van vogels en bloemen. Onderaan gemerkt van De Clauw.
A pair of Delft polychrome pottery bulb vases decorated with birds and flowers. Marked at the bottom by De Clauw.No longer availableDim. H. 23 cmEstimate: € 80 / 120 -
#413Een bronzen beeldje van een Kangoeroe op houten voet.
A bronze statue of a Kangaroo on a wooden base.No longer availableDim. 27 cmEstimate: € 80 / 120 -
#304Lode MarimanDrie schilderijen, olieverf op schilderspaneel, allen gesigneerd Lode Mariman. Twee winterzichten en een zicht op een poorthuis.
Three paintings, oil on panel, all signed by Lode Mariman. Two winter scenes and a view of a gatehouse.No longer availableDim. 28 x 33 cm (kader)Estimate: € 80 / 120 -
#365Een paar gepatineerde en gesculpteerde houten stoelen met gestoffeerde zitting.
A pair of patinated wooden carved chairs with upholstered seats.No longer availableDim. 89 x 42 x 39 cmEstimate: € 60 / 80 -
#173Een bronzen hoofd op zwart marmeren sokkel, naar de Griekse oudheid.
#114Frans Joaquin“Kalmthoutse heide en duinen.” Olieverf op doek. Gesigneerd. Gedateerd 1946.
"Kalmthoutse heath and dunes." Oil on canvas. Signed. Dated 1946.No longer availableDim. 60 x 75 cmEstimate: € 180 / 120 -
#150Een 18 kt witgouden ring bezet met een centrale briljant van 1,38 ct. D SI2.
An 18 kt white gold ring set with a central brilliant-cut diamond of 1.38 ct, D SI2.No longer availableDim. 5,90 gEstimate: € 3000 / 3200 -
#647Twee Chinese gemberpotten, bij één ontbreekt zijn deksel, beide op een houten sokkeltje.
#162‘Heuvellandschap met boerin en koeien’, olieverf op doek, onduidelijk getekend en gedateerd 1884. Herdoekt.
#210Een 18 kt geelgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 1,58 ct.
An 18 kt yellow gold ring set with brilliant-cut diamonds with a total weight of approximately 1.58 ct.No longer availableDim. 8,32 g maat: 50Estimate: € 1600 / 1800