#631Een set van twee Chinees porseleinen mirafiore vazen.
#10MictaEen 18 kt geel en witgouden art deco dameshorloge, begin 20ste eeuw. Serienummer 6363. Met roestvrij stalen rekbare polsband.
An 18 kt yellow and white gold Art Deco ladies' watch, early 20th century. Serial number 6363. With stainless steel expandable wristband.No longer availableDim. Bruto: 15,55 gEstimate: € 200 / 300 -
#612Een Indische houten reliëfsculptuur met figuratief tafereel.
An Indonesian wooden relief sculpture with a figurative scene.No longer availableDim. 91 x 34 cmEstimate: € 80 / 120 -
#261Een set van twee Boheems kristallen vazen op koperen voetje.
#453Een sang de boeuf rode Chinese porseleinen vaas.
#383Een lot van drie vintage bureau/nachtlampjes in oranje metaal en chrome.
A lot of three vintage desk/night lamps in orange metal and chrome.No longer availableDim. h 34 cmEstimate: € 60 / 80 -
#418Een Art-Deco glazen roterende wereldbol op een koperen voetje, gemerkt Globe Universel Diamètre 21 cm.
#300ElyseeEen set van 2 pennen, waarvan 1 vulpen en 1 balpen in originele doos. 14kt 585.
A set of a fountain pen and a ballpoint in original case. 14 kt 585 marked.No longer availableEstimate: € 100 / 150 -
#307Achatit“Leuchterengel”. Een paar gepatineerd kunststoffen engelen beeldjes met kaarshouder in de hand. Naar een werk van Michael Pacher. Onderaan gelabeled.
"Candle holder angels". A pair of patinated plastic angel figurines with candle holders in hand. After a work by Michael Pacher. Labeled at the bottom.No longer availableDim. 44 cmEstimate: € 60 / 80 -
#113Een benen sculptuur deels gelaat, deels schedel met baard. Onder glazen stolp.
A bone sculpture partly face, partly skull with a beard. Under glass dome.No longer availableDim. 17,5 cmEstimate: € 175 / 225