#621Een grote schemerlamp met verchroomde kap op plexiglazen bol.
#608Een paar smeedijzeren wandlampen.
#426Een bronzen hallantaarn met bolle glazen.
#540Een ronde bronzen hanglantaarn met bol glas.
#576Een grote bronzen hanglantaarn met bol glas.
#489Een Venetiaans glazen bolluster met koperen monturen.
#693Val St. LambertEen lampenvoet van gekleurd kristal.
#443Een moderne chromen schemerlamp met wit opaalglazen kap.
#232Een gesculpteerd albasten sierlamp in twee delen.
#354Een paar amphipterevormige bronzen kandelaars.
#559Een bronzen sac-a-perles in Lodewijk XVI-stijl met kristallen pendeloques.
#676Een metalen designluchtertje met drie wit glazen kapjes.
#536Een zeshoekige bronzen lantaarn met concave ruitjes.
Lampe de bureau en métal patiné foncé avec abat-jour en verre vert.No longer availableDim. h: +/- 42 cmEstimate: € 40 / 60
#53Een geel en rood koperen replica van een oude duikershelm.
#199“Caerte Figuratief Vande Thiende onder Wommelgem Competerende De Abdye Van Ste. Michiels”. Een handgemaakte en ingekleurde kaart en pachtovereenkomst uit 1723.
#113Een driedelig schouwgarnituur van zwart marmer en messing.
#31Een verzilverd kruisbeeld met twee kandelaars en glazen stolp.
#553Val Saint-LambertEen geslepen kristallen punchstel met vergulde rand en punchlepel. Onderaan gemerkt. Voor 12 personen.
#461Een lot Imari-porselein, bestaande uit een grote en een kleine schotel en een balustervaasje.
#413Een serie van drie borden van Chinees porselein met een famille rose decor van bloemen in een vaas en een mand, deels verguld. Tijdperk Qinglong.
Une série de trois assiettes en porcelaine de Chine à décor de fleurs famille rose dans un vase et un panier, en partie dorées. Epoque Qinglong.No longer availableDim. Ø 22,5 cmEstimate: € 150 / 200 -
#181Een Perzische Kulah Khud helm met een gedamasceerd en geciseleerd decor op zwarte fond versierd. Boven op de bolle helm een vierhoekige punt en twee aigrettehouders en achteraan een maliënlap. XIXde eeuw.
Un casque persan Kulah Khud à décor damassé et ciselé à décor sur fond noir. Sur le dessus du casque convexe une pointe quadrangulaire et deux porte-aigrettes et au dos une cotte de mailles. XIXème siècle.No longer availableDim. H. 26 cm - Ø 21 cmEstimate: € 800 / 1200 -
#188Cocktailshaker van gedreven en geciseleerd zilver versierd met bloemenfriezen rond uitsparingen met personages en vogels. Perzië, medio XXste eeuw. Onderaan gemerkt.
Shaker à cocktail en argent martelé et ciselé à décor de frises florales autour des renfoncements avec personnages et oiseaux. Perse, milieu du XXe siècle. Marqué en bas.No longer availableDim. H. 25 cm - 541 gEstimate: € 350 / 400