Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een vintage leesbril in origineel etui. Gemerkt en gedateerd 1988. 62 14. Met certificaat.
Een vintage leesbril in origineel etui. Gemerkt en gedateerd 1988. 62 14. Met certificaat.
Cartier Paris

Een vintage leesbril in origineel etui. Gemerkt en gedateerd 1988. 62 14. Met certificaat.

Une paire de lunettes de lecture vintage dans étui d’origine. Marque et datée 1988. 62 14. Avec certificat.
SKU: 2708190274.
Auction day: 27 August 2019 19:00
Catalogue #274
Estimate: € 100 / 150
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #746

    Een handgeknoopt Perzisch wollen kelimtapijt.

    Un tapis kilim perse en laine nouée main.
    No longer available
    Dim. 262 x 138 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #331

    Twee glazen stolpen op met marquetterie versierde voet.

    Deux cloches en verre sur pieds décorés de marqueterie.
    No longer available
    Dim. h: 54 & 64 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #83
    Christofle, Paris

    Een serie van twaalf en een serie van zes theelepeltjes van verzilverd metaal. In oorspronkelijke etuis. Gemerkt.

    Une série de douze et une série de six cuillères à thé en métal argenté. Dans leurs étuis d’origine. Marque.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 150
  • #512

    “Deens landschap”. Aquarel op papier. Gesigneerd.

    ”Paysage danois”. Aquarelle sur papier. Signé.
    No longer available
    Dim. 40 x 55 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #893

    Een adelaar en een kat van geslepen kleurloos kristal en een hond van roze en kleurloos Italiaans glas.

    Un aigle et un chat en cristal incolore taillé et un chien en cristal rose et incolore italien.
    No longer available
    Dim. h: 7 - 11 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #65

    Een paar 18 karaats wit gouden oorbellen bezet met telkens twee grijze en twee witte parels.

    Une paire de boucles d’oreilles en or blanc 18 ct sertie de deux perles grises et de deux perles blanches.
    No longer available
    Estimate: € 250 / 350
  • #665

    Een houten tuinset, bestaande uit een tafel en vier stoelen.

    Un ensemble de jardin, comprenant une table et quatre chaises.
    No longer available
    Dim. 75 x 170 cm st. 100 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #899

    Een reeks van zeven Elzas wijnglazen. Bijgevoegd een gegraveerd kirstallen glas naar aanleiding van de troonsbestijging van Koningin Elizabeth II

    Une série de sept verres à vin d’Alsace. Nous ajoutons un verre en cristal en souvenir du couronnement de la reine Elizabeth II.
    No longer available
    Dim. h: 18 & 16 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #194
    Henri De Beul

    “Herderin met schapen”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1890.

    ”Bergère et moutons”. Huile sur toile. Signée et datée 1890.
    No longer available
    Dim. 44 x 63 cm
    Estimate: € 1000 / 1200
  • #228

    Een driedelig klokstel van rood marmer, versierd met verguld bronzen beslag. De pendule getooid met een zamakken voorstelling, getiteld ‘L’Univers’ van Jacob Petit en geflankeerd door twee vierarmige kandelaars met vijf lichtpunten, eveneens van donkergepatineerd zamak. Omstreeks 1910. Met sleuteltje.

    Une garniture de cheminée en trois pièces en marbre rouge, décoration de montures en bronze. La pendule est décorée de représentations en régule nommé ‘L’Univers’ par Jacob Petit et flanqué de deux candélabres à cinq points lumineux, également en régule. Vers 1900. Avec clé.
    No longer available
    Dim. h: 85 cm
    Estimate: € 1500 / 2000
  • #420
    Chimento

    Een 18 karaats geel gouden ketting met plaatje als hanger.

    Une chaîne en or jaune 18 ct avec un pendentif sous forme de petite plaquette.
    No longer available
    Dim. 10,45 g
    Estimate: € 200 / 300
  • #686
    Gabbeh

    Een handgeknoopt Perzisch wollen karpet.

    Une carpette en laine nouée main.
    No longer available
    Dim. 190 x 125 cm
    Estimate: € 150 / 250
View all auction items ›

Veiling 27 & 28 Augustus 2019

De veiling is volledig - 900 loten in de catalogus. Downloads in .pdf en .xls verkrijgbaar. Er kan opnieuw binnengebracht worden van dinsdag 3 tot en met vrijdag 6 september.

27 August 2019 19:00
28 August 2019 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 27 August 2019 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More