#735Een meesterstuk van mahoniehoutfineer in de vorm van een commode met vier, met fruithout ingelegde laden en met een wit marmeren blad. XIXde eeuw.
Une pièce de maître sous forme de commode à quatre tiroirs en bois fruitier et une tablette en marbre blanc. XIXe siècle.No longer availableDim. 38 x 44 x 22 cmEstimate: € 200 / 300 -
#228Een driedelig klokstel van rood marmer, versierd met verguld bronzen beslag. De pendule getooid met een zamakken voorstelling, getiteld ‘L’Univers’ van Jacob Petit en geflankeerd door twee vierarmige kandelaars met vijf lichtpunten, eveneens van donkergepatineerd zamak. Omstreeks 1910. Met sleuteltje.
#701Stefaan TesselyPeriod: °1933“Leielandschap met hoeves”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
”Paysage, la Lyse et fermettes”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 30 x 38 cmEstimate: € 100 / 120 -
#615Een houten tuinbank.
#748Een gepolychromeerd houten masker met kraag van stro.
#144“Herenportret”. Olieverf op paneel. XVIIe eeuw. Achteraan een oude toeschrijving aan Ferdinand Bol (1616 - 1681). Paneel gerestaureerd.
”Portrait d’homme”. Huile sur panneau. XVIIème siècle. Dédicace au dos à Ferdinand Bol (1616 - 1681). Panneau restauré.No longer availableDim. 50 x 43 cmEstimate: € 400 / 600 -
#649Leentje LindersDrie etsen met betrekking tot de vroege luchtvaart. Genummerd, waarvan 1 gesigneerd. “De tweedekker van Farman.”, “De vliegende fiets.” & “Spad.”
#670Hollandse secretaire van gefineerd wortelhout met drie dubbelgebogen laden en een klapblad waarachter kleine laden. Op klauwpoten. Queen Ann-stijl. Letsel.
Un secrétaire à pente hollandais en bois de racine à trois tiroirs doublement courbés et un abattant avec des petits tiroirs à l’arrière. Pieds griffes. Style Queen Anne. Petit dégât.No longer availableDim. 105 x 109 x 48 cmEstimate: € 400 / 500