Other lots in this auction
-
#470
Een armstoel van gedraaid eikenhout in renaissancestijl met lederen bekleding.
Fauteuil en chêne tourné de style Renaisssance recouvert de cuir.No longer availableEstimate: € 60/100 -
#72M. Van de Bempt
“Veenlandschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Paysage de Tourbière”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 30 x 49 cmEstimate: € 40/60 -
#892
Serie van vier art nouveau stoelen, subtiel ingelegd met parelmoer.
Une série de quatre chaises Art Nouveau, incrustations de nacre.No longer availableEstimate: € 100/150 -
#533
“Wijze op paard”. Een beeld van monochroom wit porselein.
”Singe à cheval”. Une statue en porcelaine monochrome blanche.No longer availableDim. h: 24 cmEstimate: € 90/110 -
#487
Een lot Italiaans en Portugees aardewerk, bestaande uit een grote en een kleine dekselvaas, een kandelaar, een kannetje en een tabakspot.
Un lot de faïence italien et portugais, comprenant un grand et un petit vase à couvercle, un candélabre, une verseuse et un pot à tabac.No longer availableDim. h: 12 - 48 cmEstimate: € 40/60 -
#43
Een antieke baardmankruik van steengoed. Gebruiksletsels bovenaan.
Une cruche ‘Baardman’ en grès. Dégâts d’usure au dessus.No longer availableDim. h: 21 cmEstimate: € 100/160 -
#637
Een Chinees porseleinen buikvaas met een meerkleurig decor van perziken.
Un vase pansu en porcelaine de Chine, décor polychrome de pêches.No longer availableDim. h:55 cmEstimate: € 550/650 -
#481
Twee sierstukjes van gesculpteerd speksteen, versierd met pioenen. Chinees werk.
Deux pièces de décoration en pierre de lard sculpté, décoration de pivoines. Travail chinois.No longer availableDim. h: 14 & 17 cmEstimate: € 30/40 -
#798
Een tijger van brons. Aziatisch werk.
Un tigre en bronze. Travail asiatique.No longer availableDim. l: 24 cmEstimate: € 200/300 -
#312Marcel Vaes
“Heidezicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Vue sur les bruyères”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 60 x 80 cmEstimate: € 60/100 -
#262
Josh. Barronneau. Een staande klok met eikenhouten kast. Antwerpen, XIXde eeuw. Met slinger en gewichten.
Josh. Barroneau. Une horloge de vestibule en chêne. Anvers, XIXème siècle. Avec balancier et poids.No longer availableDim. 255 x 55 cmEstimate: € 180/220 -
#46
Een wandconsole in Lodewijk XVI-stijl met legplanken onderaan en drie kleine laden in de gordel.
Une console style Louis XVI à étagères en dessous et trois petits tiroirs dans la ceinture.No longer availableDim. 100 x 80 x 30 cmEstimate: € 40/60