#218
Een grote messingen kerkkandelaar in barokke stijl.
#357
Licht groene gipsen vrouwebuste. Draagt monogram D.M. 20.
#574
"Composition abstraite". Huile sur carton. Sans signature.No longer availableDim. 50 x 60 cmEstimate: € 80/120 -
#271
#337Star
Een antieke koperen siroopmaker. Peilglaasje manco.
#332
#546Heriz
#135
Een bronzen lantaarn met bol glas en versierd met strikken en kwispels.
#612G Rosso
“Arbore”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
#256
Een wandconsole in Lodewijk XVI inspiratie, versierd met gesculpteerde bloemenguirlandes. Met beige marmeren blad. Beschadiging aan het blad.
Console murale d'inspiration Louis XVI, décorée de guirlandes florales sculptées. Avec dessus en marbre beige. Dégât à la tablette.No longer availableDim. b: 97 cmEstimate: € 100/150 -
#556Heriz
#38
“Engeltje met hoorn”. Een klein bronzen beeldje op sokkel van rood marmer.
"Ange avec corne". Une petite statue en bronze sur un socle en marbre rouge.No longer availableDim. H: 15cmEstimate: € 40/60