Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een vintage metalen staande lamp met grote schaal op bol.

Een vintage metalen staande lamp met grote schaal op bol.

Un lampadaire vintage en métal avec un grand bol sur une sphère.
Dim. H: 165 cm
SKU: 2903220625.
Auction day: 30 March 2022 19:00
Catalogue #625
Estimate: € 200 / 220
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #266

    Een serie stoelen in Renaissancestijl, bekleed met tapisserie. Acht stoelen, vier armstoelen en twee bankjes.

    Série de chaises de style Renaissance, recouvertes de tapisserie. Huit chaises, quatre fauteuils et deux bancs.
    No longer available
    Dim. h: 120 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #163
    Attilio Fagioli
    Period: 1877 - 1966

    Een wit marmeren vrouwenbuste op sokkel uit verschillende delen en versierd met verguld messingen monturen.

    Un buste de femme en marbre blanc sur un piédouche en plusieurs parties et orné de montures en laiton doré.
    No longer available
    Dim. h: 65 cm
    Estimate: € 400 / 600
  • #39

    Drie reproducties naar art nouveau affiches.

    Trois reproductions d'après des affiches art nouveau.
    No longer available
    Dim. 21 x 14 cm.
    Estimate: € 40 / 60
  • #188

    Een paar plafonnières van verguld koper en met glazen coupes.

    Paire de plafonniers en cuivre doré à coupes en verre.
    No longer available
    Dim. Ø 30,5 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #262
    Gustave Helinck
    Period: 1884 - 1954

    “Stilleven met rozen”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.

    "Nature morte aux roses". Peinture à l'huile sur panneau. Signé.
    No longer available
    Dim. 61 x 51 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #398

    Een kunststoffen paardenhoofd.

    Une tête de cheval en plastique.
    No longer available
    Dim. h: 53 cm
    Estimate: € 65 / 75
  • #29
    Roger Hebbelinck

    “Winters Leielandschap”. Een lithografie naar een werk van Albert Saverys. Gesigneerd en genummerd 281/350 buiten de plaat.

    « Paysage d'hiver du Lys ». Une lithographie d'après une oeuvre d'Albert Saverys. Signé et numéroté 281/350 à l'extérieur de la planche.
    No longer available
    Dim. 49 x 64 cm
    Estimate: € 50 / 75
  • #251
    Val Saint Lambert

    Een vaas van geslepen kleurloos kristal op messingen voet. Gemerkt met sticker.

    Vase en cristal taillé incolore sur une base en laiton. Marqué d'un autocollant.
    No longer available
    Dim. h: 28 cm
    Estimate: € 45 / 65
  • #542
    Janet Treby
    Period: °1955

    “Elysian days II”. Een lithografie. Gesigneerd en genummerd 149/385 buiten de plaat.

    "Jours élyséens II". Une lithographie. Signé et numéroté 149/385 à l'extérieur de la planche.
    No longer available
    Dim. 51 x 82 cm
    Estimate: € 120 / 140
  • #270

    Een platina ring bezet met een solitaire briljant van +- 0,30 ct.

    Une bague en platine sertie d'un diamant solitaire de +- 0,30 ct.
    No longer available
    Dim. 8,53 g
    Estimate: € 650 / 750
  • #565

    Een reeks van zes mahoniehouten stoelen met gesculpteerde versiering in de rug en met gerainureerde voorste poten.

    Suite de six chaises en acajou à dossier et pieds avant sculptés.
    No longer available
    Dim. H:90cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #336

    Een paar gesculpteerde cabrioletfauteuils in Lodewijk XV-stijl, bekleed met naaldwerk. Met bijbehorend voetbankje.

    Paire de fauteuils cabriolets sculptés de style Louis XV, tapissés de tapisserie. Avec repose-pieds assorti.
    No longer available
    Dim. h: 92 cm
    Estimate: € 100 / 180
View all auction items ›

Veiling van 29 & 30 Maart 2022

Veiling volledig - 700 loten.   Tentoonstelling op 25 & 26 Maart van 10.00 tot 17.00

29 March 2022 19:00
30 March 2022 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 30 March 2022 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More