Similar lots by type
-
#341Flavio Poli
Een facet geslepen vaas, Murano Sommerso door Flavio Poli met groen en geel.
A faceted vase, Murano Sommerso by Flavio Poli in green and yellow. -
#348Werner Nagel Nagel BMF
“Orion” STOFF Nagel BMF Kandelaar. Een vintage design gechromeerde kandelaar met 7 lichtpunten, ontwerp door Werner Nagel voor BMF.
"Orion" STOFF Nagel BMF Candleholder. A vintage design chrome-plated candleholder with 7 light points, designed by Werner Nagel for BMF. -
#193Alfred Hendrickx BelformPeriod: 1931
Een houten vintage Mid-Century design sideboard. 3-deurs en 4 laden met gechromeerd metalen handvaten en poten. Ontwerp door Alfred Hendrickx voor Belform. Gebruikssporen aanwezig.
A wooden vintage Mid-Century design sideboard. 3 doors and 4 drawers with chrome metal handles and legs. Designed by Alfred Hendrickx for Belform. Signs of wear present. -
#335Meccano, Marklin
Een groot vintage vliegtuig in metaal en stof, Meccano en Marklin.
A large vintage airplane in metal and fabric, Meccano and Marklin. -
#125Gaetano Sciolari
Een vintage luster in verchroomd metaal, 18 lichtpunten, Gaetano Sciolari voor S.A. Boulanger. Medio jaren 60.
A vintage chandelier in chromed metal, 18 light points, Gaetano Sciolari for S.A. Boulanger. Mid-1960s. -
#26Giuseppe Gaetano Descalzi Chiavari
Een massief messing Chiavari design stoel. Medio 1970.
A solid brass Chiavari design chair. Mid 1970s. -
#321Val Saint Lambert
Een vaas in kristal, gemerkt Val Saint Lambert, M, en genummerd 229/250.
A crystal vase, marked Val Saint Lambert, M, and numbered 229/250. -
#366
Een vintage messingen staande lamp met kleurloos glas en gestoffeerde kap.
A vintage brass floor lamp with colorless glass and upholstered shade. -
#281
Een Hollywood regency tafellamp met een voet in messing voorstellend een luipaard met welp neerdalend vanop een boomstronk.
A Hollywood Regency table lamp with a brass base depicting a leopard with a cub descending from a tree trunk. -
#353
Een lot van 2 vintage gekleurde glaspasta schalen.
A lot of 2 vintage colored glass paste bowls. -
#151Solex
Een oldtimer Solex bromfiets met benzinemotor label gemerkt “Velosolex” en Brown zadel. Model 1700, medio 1960.
A vintage Solex moped with a gasoline engine, labeled "Velosolex" and Brown saddle. Model 1700, from the mid-1960s. -
#43Pierre d’AvsenPeriod: 1901-1990
Een vintage kristalglazen schaal met verzilverde voet. Onderaan gemerkt “P.D’AVESN made in France”.
A vintage crystal glass bowl with silver-plated base. Marked "P.D'AVESN made in France" at the bottom. -
#96
Een Franse stijl vintage nest of tables met marmeren blad en messing frame.
A French-style vintage nest of tables with marble top and brass frame. -
#173
“De vier seizoenen”, een meergelaagd alegorisch reliëf in hout gemonteerd tussen plexiglazen platen. Amerikaanse origine.
"The four seasons", a multi-layered allegorical wooden relief mounted between plexiglass plates. American origin. -
#273St Martin
Een vintage lederen dressuurzadel gemerkt “St. Martin” met beugels.
A vintage leather dressage saddle marked "St. Martin" with stirrups. -
#231
Een staande lamp met vergulde houtgesculpteerde voet.
A floor lamp with a gilded wooden sculpted base. -
#393
Een lot van 5 tafellampen, koper en verchroomd metaal.
A lot of 5 table lamps, copper and chromed metal. -
#324
Een paar houten lampen in de vorm van fruitboeketten, met lampenkappen.
A pair of wooden lamps in the shape of fruit bouquets, with lampshades. -
#391
Een set van 2 geel koperen kerkkandelaars. Toegevoegd 2 gegoten metalen kandelaars met religieus thema.
A set of 2 yellow copper church candlesticks. Added 2 cast metal candlesticks with a religious theme. -
#316
Een houten Art Deco staande lamp met ronde voet en 2 etagères.
A wooden Art Deco floor lamp with a round base and 2 shelves. -
#136Philippe Starck Aleph
"Olly Tango". Een lot van 6 design stoelen met verchroomd metalen buisstructuur en wit gelakte plywood kuip. Onderaan gestempeld: Tango / Aleph, Made in Italy. Ontwerp door Philippe Starck 1994, voor Aleph / Italië. Enkele verfschilfers aanwezig.
"Olly Tango". A lot of 6 design chairs with chrome metal tube structure and white lacquered plywood shell. Stamped at the bottom: Tango / Aleph, Made in Italy. Designed by Philippe Starck in 1994, for Aleph / Italy. Some paint flakes present. -
#197Alfred Hendrickx BelformPeriod: 1931
“Model 601”. Een houten vintage Mid-Century design eetkamertafel. Uitschuifbaar, extra tafelbladen verborgen onder het tafelblad. Ontwerp door Alfred Hendrickx voor Belform. Gebruikssporen aanwezig.
"Model 601". A wooden vintage Mid-Century design dining table. Extensible, extra tabletops hidden under main tabletop. Designed by Alfred Hendrickx for Belform. Signs of wear present. -
#376
Een retro staanlamp, chroom voet en kunststof bolkap.
A retro floor lamp, chrome base with a plastic globe shade. -
#92
“Don Quichote de la Mancha”. Een ets op papier, onderaan buiten de plaat gesigneerd en genummerd 23/200.
"Don Quixote de la Mancha". An etching on paper, signed and numbered 23/200 at the bottom outside the plate.
Other lots in this auction
-
#327Anton Bräuer Schönbach
Een antiek houten Zither, binnenin met label gemerkt “Anton Bräuer Schönbach”, in originele kist. Te herstellen staat.
An antique wooden Zither, labeled "Anton Bräuer Schönbach" inside, in original case. In need of restoration. -
#135
Een paar 18 kt geelgouden oorbellen.
A pair of 18 kt yellow gold earrings. -
#127
Een Griekse handbeschilderde kruik in terracotta met 3 figuren in het decor, Italiaanse bodemvondst, de hals is gerestaureerd en onvolledig.
A Greek hand-painted terracotta jug with 3 figures in the decoration, Italian archaeological find, the neck has been restored and is incomplete. -
#220
Een paar 18 kt witgouden oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,77 ct.
A pair of 18 kt white gold earrings set with diamonds with a total weight of approximately 0.77 ct. -
#237
Een bronzen inktstel bestaande uit een Putto op schelp met glazen inktpotje.
A bronze inkwell composed of a Putto on a shell with a glass ink pot. -
#294
“De Madonna van de stilte. Met Johannes de doper.” Olieverf op doek. Centraal Amerikaans werk. Vroeg 20ste eeuw.
"The Madonna of Silence. With John the Baptist." Oil on canvas. Central American artwork. Early 20th century. -
#121DLB
Een antiek Franse reiswekker met messing kast en geslepen glazen deurtjes. Emaille wijzerplaat met Romeinse cijfers en verso wijzerplaatje. Diverse markeringen, gemerkt “DLB”, eind 19e eeuw. In originele foedraal met instructiebriefje. Een scharniertje foedraal manco.
An antique French travel clock with brass case and cut glass doors. Enamel dial with Roman numerals and rear dial. Various markings, marked "DLB", late 19th century. In original case with instruction note. One hinge missing from the case. -
#76
Een set van twee 19e eeuwse sokkelkastjes met marmeren blad, één deurhandvatje ontbreekt.
A set of two 19th-century pedestal cabinets with marble tops, one door handle missing. -
#270
Een paar 18 kt geelgouden oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 1,50 ct. en tanzanite met een gezamenlijk gewicht van +- 1,60 ct.
A pair of 18 kt yellow gold earrings set with diamonds totaling approximately 1.50 ct. and tanzanite with a total weight of approximately 1.60 ct. -
#187
Een massief eikenhouten commode met 3 laden, 19e eeuws.
A solid oak chest of drawers with 3 drawers, 19th century. -
#44Jean Van Noten
“Museum van Belgisch Congo”, een affiche, ca 1955 voor het Afrikamuseum in Tervuren ontworpen door Jean Van Noten. Met randschade. Toegevoegd een kleine filmaffiche van Black Emanuelle uit 1975.
"Museum of Belgian Congo", a poster, ca 1955 for the Africa Museum in Tervuren designed by Jean Van Noten. With edge damage. Added a small film poster of Black Emanuelle from 1975. -
#124Irène BataillePeriod: 1913-2012
“Havenzicht met sleepboten”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd.
"Harbor view with tugboats." A painting, oil on canvas. Signed at the bottom.