Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een vintage mid-Century dressoir, model U-458 ontworpen door Jiri Jiroutek voor Interieur Praha. 1960, Expo’58 stijl. 4 laden en 1 deur, vervaardigd uit beukenhout, plywood en fineer.
Interier Praha Jiri Jiroutek

Een vintage mid-Century dressoir, model U-458 ontworpen door Jiri Jiroutek voor Interieur Praha. 1960, Expo’58 stijl. 4 laden en 1 deur, vervaardigd uit beukenhout, plywood en fineer.

A vintage mid-century sideboard, model U-458 designed by Jiri Jiroutek for Interieur Praha. 1960, Expo'58 style. 4 drawers and 1 door, made of beech wood, plywood and veneer.
Dim. 76 x 110 x 45cm
SKU: 2908230156.
Categories: Design/vintage, Hout, Meubel, XXe eeuw.
Auction day: 29 August 2023 19:00
Catalogue #156
Estimate: € 400 / 600
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #611

    Een paar Staffordshire honden van meerkleurig aardewerk.

    A pair of multicolored pottery Staffordshire dogs.
    No longer available
    Dim. 24cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #545

    Een antiek oosters bureel met 5 laden en bijhorende stoel.

    An antique oriental desk with 5 drawers and matching chair.
    No longer available
    Dim. 81 x 119 x 55 cm
    Estimate: € 250 / 350
  • #581

    Een lot van 5 Afrikaanse instrumenten uit hout en leder.

    A lot of 5 African instruments made of wood and leather.
    No longer available
    Dim. H: 15-45 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #245
    Zukov

    Een vintage mid-century design bloemenkroonluchter uit chroom met drie lichtpunten en melkglas kappen. Expo ‘58 stijl, door Zukov.

    A vintage mid-century design flower chandelier in chrome with three light points and frosted glass shades. Expo '58 style, by Zukov.
    No longer available
    Dim. 40 x 50cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #794

    Een klein bloempotje met het motief van vogels en vlinders gemerkt Herend en hierbij toegevoegd een bonbonniere in de vorm van een ei en gemerkt Haas & Czjzek S.A.

    A small flowerpot with a motif of birds and butterflies marked Herend, accompanied by an egg-shaped bonbonniere marked Haas & Czjzek S.A.
    No longer available
    Dim. h 9.5 Ø11.5 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #795

    Een messing lampvoet in Hollywood Regency-stijl met groen stoffen kap.

    A brass lamp base in Hollywood Regency style with a green fabric shade.
    No longer available
    Dim. h 72 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #607

    Een tafellamp met zware granieten voet.

    A table lamp with a heavy granite base.
    No longer available
    Dim. h 40 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #645

    Ovale tafel met uitschuifbaar tafelblad in mahoniehout.

    Oval-shaped table with extendable table top in mahogany.
    No longer available
    Dim. h73 x l116 x b100cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #416

    Een koperen kandelaar gemonteerd als lamp.

    A copper candlestick converted into a lamp.
    No longer available
    Dim. h: 38 cm
    Estimate: € 45 / 60
  • #6

    Een grijsgepatineerde houten kerkstoel met hoge rug en rieten zit.

    Church chair painted grey and with a wicker seat.
    No longer available
    Dim. H:116cm
    Estimate: € 25 / 30
  • #591

    Een gebeeldhouwd houten pleurante.

    A carved wooden pleurant.
    No longer available
    Dim. h: 62 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #726
    Worcester

    Een notenhouten banjobarometer, gemerkt A Cattaneo, Worcester warranted. Tijdperk Edward VII.

    A walnut banjo barometer, marked A Cattaneo, Worcester warranted. Era Edward VII.
    No longer available
    Dim. 97 cm
    Estimate: € 60 / 70
  • #565

    Een Engelse mahoniehouten breakfront boekenkast in 2 delen met 4 deuren en 2 laden .

    An English mahogany breakfront bookcase in two parts with four doors and two drawers.
    No longer available
    Dim. 201 x 110 x 38 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #736

    Een staande lampenvoet van gesculpteerd eikenhout.

    A standing lamp base made of sculpted oak wood.
    No longer available
    Dim. h: 160 cm
    Estimate: € 75 / 100
  • #616
    Lamb Manchester

    Een hout gesculptuurde bureautafel met in het oppervlak ingewerkt leder. 1 lade. Vroeg 20e eeuw, gemerkt Lamb Manchester. Detail ladekant randje manco.

    A wooden sculpted desk table with leather embedded in the surface. 1 drawer. Early 20th century, marked Lamb Manchester. Detail: missing edge on drawer side.
    No longer available
    Dim. 73 x 106 x 55cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #558

    Vier tuinvazen van gebeeldhouwd steen. Jaren dertig. (AID4847).

    Four garden vases of sculpted stone. Thirties.
    No longer available
    Dim. H. 42 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #583

    Een lot van 24 Afrikaanse vlechtwerk items. Oa enkele Tutsi mandjes, onderleggers, plateau’s.

    A lot of 24 African wickerwork items. Including some Tutsi baskets, coasters, plateaus.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 150
  • #608

    Een vintage tafellamp van glas in blauw, paars en zwart. (AID5267).

    A vintage glass table lamp in blue, purple and black. (AID5267).
    No longer available
    Dim. H. 64 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #271
    Viners of Sheffield

    Een zilveren thee en koffieset met melkkan en suikerpot. Makers mark “Sheffield 1931, Viner’s Ltd Emile Viner”.

    A Silver tea-and coffee set with milk jug and sugar bowl. Maker’s mark “Sheffield 1931, Viner’s Ltd Emile Viner”.
    No longer available
    Dim. 22cm x 1740g
    Estimate: € 600 / 800
  • #776

    Een ovaal houten salontafel met onderschap.

    An oval wooden coffee table with shelf.
    No longer available
    Dim. 52 x 120 x 82 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #436

    Een sokkel van verguld hout en gips met een gecanneerd tussenblaadje, versierd met bloemenguirlandes en met een marmeren blad.

    A pedestal of gilded wood and plaster with fluted embellishments, adorned with floral garlands and a marble top.
    No longer available
    Dim. h: 110 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #605

    Een kleine commode in Lodewijk XV stijl. Dubbel gebogen front met drie laden, marmeren blad, gemarquetteerde versiering.

    A small commode in Louis XV style. Double curved front with three drawers, marble top, marquetry decoration.
    No longer available
    Dim. 80 x 80 x 35 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #626

    Een Art Deco chaise longue, met 2 bruine kussens, opnieuw gestoffeerd door Vandervoort Mol.

    An Art Deco long chaise, with 2 brown cushions, reupholstered by Vandervoort Mol.
    No longer available
    Dim. 200 x 90 x 110 cm
    Estimate: € 400 / 600
  • #625

    Een vintage design glazen eettafel, 8-hoekig, met chrome en messing onderstel in gestapelde rechthoek vorm, ‘70. In stijl van Romeo Rega, Willy Rizo, Renato Zevi...

    A vintage design glass dining table on a chrome and brass base forming a stacked rectangle. Genre Romeo Rega, Willy Rizo, Renato Zevi...
    No longer available
    Dim. 73 x 135 x 135 cm
    Estimate: € 750 / 1250

Other lots in this auction

  • #201

    Een neogotisch kruisbeeld van gebeeldhouwd eikenhout.

    A neogothic crucifix made of carved oak wood.
    No longer available
    Dim. H. 81 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #572

    Twee heraldische leeuwtjes van gesculpteerd albast.

    Deux lions héraldiques en albâtre sculpté.
    No longer available
    Dim. h: 20 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #467

    Een art deco danseresje van zamak op een marmeren sokkeltje.

    An art deco dancer made of zamak on a marble pedestal.
    No longer available
    Dim. H. 33 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #146

    Een donker eikenhouten Lodewijk XV vitrinekast. 2 deurs met glas bovenaan, Onderaan 2 laden en 2 deuren. Mogelijk Luik, einde XIXde eeuw.

    A dark oak antique display cabinet. 2 doors with glass at the top, 2 drawers and 2 doors below. Possibly Liège end of the XIXth century.
    No longer available
    Dim. 255 x 125 x 55cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #775

    Een lot van 2 beelden, Maria met kind, 1 plaasteren polychroom gestilleerd Art-Deco getekend F. Gengler met lichte schade en het 2de gemerkt Sacrari van Goebel.

    A lot of 2 sculptures, Mary with child, 1 plaster polychrome stylized Art Deco sculpture signed F. Gengler with minor damage, and the 2nd one marked Sacrari by Goebel.
    No longer available
    Dim. h 43 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #532

    Een vergulde, rood- en zwartgelakte houten lijst met 18 ofudas.

    A gilded, red and black lacquered wooden frame with 18 ofudas.
    No longer available
    Dim. 114 x 138 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #97

    Een grote houten vijzel, vermoedelijk Afrikaans.

    A large wooden mortar, presumably African.
    No longer available
    Dim. h 33 cm Ø 48 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #755

    Een Chinese vaas met 3 figuren en florale decoratie.

    A Chinese vase with 3 figures and floral decoration.
    No longer available
    Dim. h 44 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #712
    Elysé Schuermans
    Period: °1938

    “Parkzicht in de herfst met een paviljoen in de achtergrond”. Olieverf op board. Gesigneerd rechtsonder.

    "Parkview in autumn with a pavilion in the background". Oil paint on board. Signed in the lower right corner.
    No longer available
    Dim. 45 x 40 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #340

    Een 18 karaats witgouden ring bezet met een saffier van +- 0,70 ct. en met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,17 ct. (-1 steentje).

    An 18 carat white gold ring set with a sapphire of approximately 0.70 ct. and with diamonds with a total weight of approximately 0.17 ct. (-1 stone).
    No longer available
    Dim. 6,12 g
    Estimate: € 450 / 550
  • #719

    Drie werken. Grassin. “Je suis seul ce soir...”. Gouache en pen. H. Adam. “Pierrot de Lune”. Kleurenets. Gesigneerd en genummerd XVIII. “Linkeroever en de rede van Antwerpen”. Aquarel en inkt. NIet gesigneerd.

    Three works. Grassin. "Je suis seul ce soir...". Gouache and pen. H. Adam. "Pierrot de Lune". Color etching. Signed and numbered XVIII. "Left bank and the Port of Antwerp". Watercolor and ink. Not signed.
    No longer available
    Dim. Div.
    Estimate: € 40 / 50
  • #21

    Een vintage camera model Agfa Box in stoffen legertas.

    A vintage camera model Agfa Box in a fabric shoulder bag.
    No longer available
    Dim. 11 x 13cm
    Estimate: € 25 / 50
View all auction items ›

Veiling van 29 & 30 Augustus 2023

Veiling volledig: 800 loten. Tentoonstelling: Vr. 25 & Zat. 26 augustus van 10.00 tot 17.00u

29 August 2023 19:00
30 August 2023 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 29 August 2023 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More