#640RodaniaEen Rodania horloge met kristallen versierd in doos. Genummerd 24317.
A Rodania watch adorned with crystals in box. Numbered 24317.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#150Een 22 kt geelgouden ketting met hanger bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 2 ct. en saffieren, robijnen en smaragden met een gezamenlijk gewicht van +- 3,50 ct.
A 22 kt yellow gold necklace with a pendant set with diamonds totaling approximately 2 ct, as well as sapphires, rubies, and emeralds totaling approximately 3.50 ct.No longer availableDim. 18,45 gEstimate: € 2300 / 2500
#210Een paar witgouden oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 1,81 ct.
A pair of white gold earrings set with diamonds with a total weight of approximately 1.81 ct.No longer availableDim. 7,87 gEstimate: € 1800 / 2000 -
#641“Emberiza Citrinella”. Een set van twee opgezette geelgorsen, zangvogeltjes op een tak onder een glazen stolp. Taxidermie.
"Emberiza Citrinella". A set of two mounted yellowhammers, songbirds on a branch under a glass dome. Taxidermy.No longer availableDim. h 27 cmEstimate: € 60 / 80 -
#386Vier bijzettafeltjes, z.g. Nest of Tables. Gegraveerde bloemen in de bladen. Omstreeks 1900.
Four side tables, known as Nest of Tables. Engraved flowers on the tops. Circa 1900.No longer availableDim. 72 x 53 x 39 cmEstimate: € 80 / 100 -
#39André Gailliaerde“Antwerpse skyline”. Een schilderij, olieverf op doek, gesigneerd.
"Antwerp skyline". A painting, oil on canvas, signed.No longer availableDim. 50 x 69 cmEstimate: € 60 / 80 -
#115Een verguld bronzen luchter met 8 lichtpunten en diverse ornamenten.
#299“Hoeve aan de vijver”. Een schilderij, olieverf op paneel, onleesbaar gesigneerd.
"Farm by the Pond". A painting, oil on panel, signed illegibly.No longer availableDim. 36 x 42 cmEstimate: € 60 / 80 -
#392Marie DevillersPeriod: 1928 - ....“Liggend naakt”. Een schilderij, olieverf op board, gesigneerd M. Devillers.
"Reclining nude". A painting, oil on board, signed M. Devillers.No longer availableDim. 30 x 40 cmEstimate: € 60 / 80 -
#333Een XL Duitse geglazuurd keramische schenkkan, onderaan gemerkt HK Handgemalt.
#277WiskemannEen tafelstuk van verzilverd metaal op een bijpassende spiegel. Gemerkt.
A centerpiece made of silver-plated metal on a matching mirror. Marked.No longer availableDim. H: 15cmEstimate: € 100 / 150 -
#91Een driedelig schouwgarnituur van zwart marmer met gravures in het decor en zijdelings leeuwenkoppen gesteund op leeuwenklauwen. Bestaande uit een pendule en twee kandelaars met 3 lichtpunten. Eind 19e eeuw.
A three-piece fireplace set of black marble with engravings in the décor and lion head motifs supported by lion paws. Consisting of a clock and two three-light candelabra. Late 19th century.No longer availableDim. 40,5 x 18 cmEstimate: € 100 / 200 -
#216Alberto Meda Alias, Italy“Highframe 40”. Een lot van 6 vintage gepolijst alumimium design armstoelen met zwart kunststoffen mesh zitting en rug. Ontwerp door Alberto Meda voor Alias, Italië.
#600Een 18 kt witgouden dubbele ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,80 ct. en een drubbelvormige smaragd van +- 0,80 ct. Mer certificaat.
An 18 kt white gold double ring set with brilliant-cut diamonds weighing approximately 0.80 ct. in total, and an oval-shaped emerald of approximately 0.80 ct. With certificate.No longer availableDim. 6,76 gEstimate: € 1800 / 2000