Similar lots by type
-
#90TissotEen vintage polshorloge, roestvrij staal met vergulde details. Binnen de wijzerplaat gemerkt. Verso genummerd.
A vintage wristwatch, stainless steel with gilt details. Marked on the dial. Numbered on the reverse.No longer availableEstimate: € 250 / 350 -
#640RodaniaEen Rodania horloge met kristallen versierd in doos. Genummerd 24317.
A Rodania watch adorned with crystals in box. Numbered 24317.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#150Een 22 kt geelgouden ketting met hanger bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 2 ct. en saffieren, robijnen en smaragden met een gezamenlijk gewicht van +- 3,50 ct.
A 22 kt yellow gold necklace with a pendant set with diamonds totaling approximately 2 ct, as well as sapphires, rubies, and emeralds totaling approximately 3.50 ct.No longer availableDim. 18,45 gEstimate: € 2300 / 2500
Other lots in this auction
-
#294Henri Joseph PauwelsPeriod: 1903 - 1983“Hoevezicht”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd.
"Farm view." A painting, oil on canvas. Signed at the bottom.No longer availableDim. 59 x 79 cmEstimate: € 80 / 120 -
#340Een meerkleurig vintage aardewerken kan met muzikanten in het decor. In de stijl van Gianni Tosin, Etruria decor. Verso gemerkt “Stile Roma” en “Italy”.
A multi-colored vintage earthenware jug with musicians in the decoration. In the style of Gianni Tosin, Etruria decor. Marked "Stile Roma" and "Italy" on the back.No longer availableDim. 27 cmEstimate: € 60 / 90 -
#128Charles BarrierEen paar kristalglazen karaffen met zilveren hals en stop. Gemerkt Minerve, 950-1000‰, en merk zilversmid Charles Barrier, Parijs 1905-1923.
A pair of crystal decanters with silver necks and stoppers. Hallmarked Minerve, 950-1000‰, and silversmith mark of Charles Barrier, Paris 1905-1923.No longer availableDim. 950‰Estimate: € 200 / 300 -
#391Een Japans porseleinen Imari vaas met vissenkoppen als handvaten, meerkleurig met vogel en floraal decor. Onderaan gemerkt.
A Japanese porcelain Imari vase with fish head handles, multi-colored with bird and floral decoration. Marked at the bottom.No longer availableDim. 51,5 x Ø 23 cmEstimate: € 60 / 80 -
#310Een Art-Deco staande klok met loodglas in een eikenhouten kast.
An Art Deco floor clock with leaded glass in an oak cabinet.No longer availableDim. h 202 x b 70 x d 32 cmEstimate: € 60 / 80 -
#348Een gevarieerd lot van vijf oude bronzen belletjes, toegevoegd een set koperen sluitgewichtjes en een Nepalese lunchbox in koper.
A varied lot of five old bronze bells, along with a set of copper closure weights and a Nepalese lunchbox in copper.No longer availableDim. h 21 cmEstimate: € 40 / 60 -
#301W. Lübke & C. Lützow“Denkmäler der Kunst”, klassiker Ausgabe. Een antiek kunstboek, door W. Lübke & C. Lützow, 1884.
"Denkmäler der Kunst", classic edition. An antique art book, by W. Lübke & C. Lützow, 1884.No longer availableEstimate: € 75 / 125 -
#259Jules De CortPeriod: 1918-1999Een lot van 3 schilderijen, olieverf op paneel in vergulde kader. Een bloemenstilleven, een interieur en een havenzicht, allen gesigneerd Juul De Cort.
A lot of 3 paintings, oil on panel in gilded frames. Includes a flower still life, an interior scene, and a harbor view, all signed by Juul De Cort.No longer availableDim. 24 x 30 cmEstimate: € 100 / 150 -
#639Val Saint LambertEen vintage kristalglazen tafellamp met rood in de massa. Onderaan gemerkt en draagt label. Kap in varkenshuid en gestoffeerde details. Scheurtje in de kap aanwezig.
A vintage crystal glass table lamp with red inclusion. Marked at the bottom and labeled. Shade in pigskin with upholstered details. Small tear present in the shade.No longer availableDim. 66 cmEstimate: € 60 / 80 -
#104Jan BollaertPeriod: 1958“Gullivers reizen”. Een boek met een schilderswerkje in acrylverf op de achterflap. Gesigneerd en gedateerd op de verso 1995.
"Les voyages de Gulliver". Un livre avec une peinture acrylique sur la couverture arrière. Signée et datée 1995 au verso.No longer availableDim. 43 x 32 cmEstimate: € 100 / 150 -
#274Noel RekingerPeriod: 1934 - ....“Zittend naakt”. Een schilderij, olieverf op doek, gesigneerd N. Rekinger.
"Sitting Nude." A painting, oil on canvas, signed N. Rekinger.No longer availableDim. 34 x 24 cmEstimate: € 80 / 120 -
#233Een houten vitrinekastje met de Heilige Maagd Maria en kindje Jezus. Ca. 1900.
A wooden display cabinet with the Virgin Mary and baby Jesus. Approx. 1900.No longer availableDim. h 47 x b 37 cmEstimate: € 120 / 160


