Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een vintage polshorloge, roestvrij staal met vergulde details. Binnen de wijzerplaat gemerkt.
Een vintage polshorloge, roestvrij staal met vergulde details. Binnen de wijzerplaat gemerkt.
Baume & Mercier Genève

Een vintage polshorloge, roestvrij staal met vergulde details. Binnen de wijzerplaat gemerkt.

A vintage wristwatch, stainless steel with gold-plated details. Marked inside the dial.
SKU: 2506240030.
Category: Uurwerk.
Auction day: 25 June 2024 19:00
Catalogue #30
Estimate: € 350 / 450
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #640
    Rodania

    Een Rodania horloge met kristallen versierd in doos. Genummerd 24317.

    A Rodania watch adorned with crystals in box. Numbered 24317.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #150

    Een 22 kt geelgouden ketting met hanger bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 2 ct. en saffieren, robijnen en smaragden met een gezamenlijk gewicht van +- 3,50 ct.

    A 22 kt yellow gold necklace with a pendant set with diamonds totaling approximately 2 ct, as well as sapphires, rubies, and emeralds totaling approximately 3.50 ct.
    No longer available
    Dim. 18,45 g
    Estimate: € 2300 / 2500
  • #90
    Tissot

    Een vintage polshorloge, roestvrij staal met vergulde details. Binnen de wijzerplaat gemerkt. Verso genummerd.

    A vintage wristwatch, stainless steel with gilt details. Marked on the dial. Numbered on the reverse.
    No longer available
    Estimate: € 250 / 350

Other lots in this auction

  • #494
    Victor Dolphyn
    Period: 1909-1993

    “Stilleven met peren”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd.

    "Still life with pears." A painting, oil on canvas. Signed at the bottom.
    No longer available
    Dim. 45 x 63 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #401

    Een lot van 2 uit been gesculpteerde en gegraveerde kruidenhouders, Batak, Indonesië.

    A lot of 2 carved and engraved bone spice containers, Batak, Indonesia.
    No longer available
    Dim. 26,5 & 17 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #160

    Een 18 kt geelgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 1,50 ct. en een robijn van +- 1 ct. Met certificaat.

    An 18 kt yellow gold ring set with diamonds totaling approximately 1.50 ct. and a ruby of approximately 1 ct. With certificate.
    No longer available
    Dim. 6,09 g
    Estimate: € 1000 / 1200
  • #330

    Kate Moss van 14 tot 41 in 216 lijsten. Bestaande uit knipsels van magazines, reclames, parfum, en posters.

    Kate Moss from age 14 to 41 in 216 frames. Consists of clippings from magazines, advertisements, perfume, and posters.
    No longer available
    Estimate: € 250 / 350
  • #269
    Willy Jocque
    Period: 1900-1960

    “Stadsgezicht met bruggetje”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd. Scheurtje in doek aanwezig.

    "Cityscape with Bridge". A painting, oil on canvas. Signed at the bottom. Tear in the canvas present.
    No longer available
    Dim. 53 x 65,5 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #464
    Désiré Haine
    Period: 1900 - 1989

    “Le bougeoir de verre”. Een schilderij, olieverf op doek, gesigneerd Haine en verso gedateerd 1964.

    "The glass candlestick." A painting, oil on canvas, signed Haine and dated 1964 on the reverse.
    No longer available
    Dim. 50 x 30 cm
    Estimate: € 160 / 220
  • #242
    Edmond Van Dooren
    Period: 1896-1965

    “Oude stad”. Een gravure, gesigneerd en genummerd 34/150 buiten de plaat.

    "Old city". An etching, signed and numbered 34/150 outside the plate.
    No longer available
    Dim. 33 x 36 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #49

    “Gestileerd Circus”. Een schilderij, gemengde techniek op paneel.

    "Stylized Circus". A painting, mixed media on panel.
    No longer available
    Dim. 82 x 58 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #628

    Een set van 2 retro vazen in meerkleurig aardewerk, afgewerkt met een goudkleurige rand.

    A set of 2 retro vases in multicolored earthenware, finished with a gold rim.
    No longer available
    Dim. h 36 en h 41 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #105

    Een hangluchtertje met zes lichtpunten en versierd met kristallen pendeloques. XIXe eeuw.

    Petit lustre à six lumières décoré de pendeloques en cristal.
    No longer available
    Dim. h: 60 cm
    Estimate: € 90 / 100
  • #64
    Felix De Boeck
    Period: 1898-1995

    “Zelfportret”. Een litho op papier. Onderaan buiten de plaat gesigneerd en genummerd 35/100.

    "Self-portrait". A lithograph on paper. Signed and numbered 35/100 at the bottom outside of the plate.
    No longer available
    Dim. 72,5 x 52,5 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #183
    Val Saint Lambert

    Een 48-delig Val Saint Lambert kristallen glasservies bestaande uit 12 waterglazen, 12 rode wijn glazen, 12 witte wijn glazen en 12 coupes waarvan één glas met schilferschade aan de rand. Toegevoegd 7 borrelglaasjes.

    A 48-piece Val Saint Lambert crystal glass set consisting of 12 water glasses, 12 red wine glasses, 12 white wine glasses, and 12 coupes, one with flakes on the edge. Also includes 7 shot glasses.
    No longer available
    Dim. h 11 x Ø 10 cm (water)
    Estimate: € 250 / 350
View all auction items ›

Veiling van 25 & 26 Juni 2024

Veiling volledig - 700 loten. Tentoonstelling: vr. 21 & zat. 22 Juni van 10.00 tot 17.00.

25 June 2024 19:00
26 June 2024 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 25 June 2024 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More