#150Een 22 kt geelgouden ketting met hanger bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 2 ct. en saffieren, robijnen en smaragden met een gezamenlijk gewicht van +- 3,50 ct.
A 22 kt yellow gold necklace with a pendant set with diamonds totaling approximately 2 ct, as well as sapphires, rubies, and emeralds totaling approximately 3.50 ct.No longer availableDim. 18,45 gEstimate: € 2300 / 2500 -
#640RodaniaEen Rodania horloge met kristallen versierd in doos. Genummerd 24317.
A Rodania watch adorned with crystals in box. Numbered 24317.No longer availableEstimate: € 40 / 60
#383Een lot van vier antieke metalen voorwerpen, waaronder een kunstig bewerkte karaf, een sierlijke dekselpot, een verzilverde vaas en een gedetailleerd beeld van een haan.
A lot of four antique metal objects, including an intricately decorated decanter, an elegant lidded pot, a silver-plated vase, and a detailed rooster figurine.No longer availableDim. H: 11-26 cmEstimate: € 80 / 100 -
#505Elf langspeelplaten. Vlaamse en Nederlandse vertolkers. Flairck, Er was eens... Vol. I (o.m. Kris de Bruyne), Thijs Van Leer, Focus, Liesbeth List, Liever nog dan ik heb je lief (o.m. Wannes Van de Velde), Patricia Kaas (2x), Della Bosiers, Dimitri Van Toren, Zjef Vanuytsel.
#318Een koperen kandelaar met engelenhoofdjes, omgebouwd tot lampenvoet op een sokkel bekleed met met velours. Schade aan de hals.
A copper candlestick with angel heads, converted into a lamp base on a pedestal covered with velvet. Damage to the neck.No longer availableDim. h 87 cmEstimate: € 50 / 70 -
#352J. Vogels“Dorpszicht met bomen”. Een schilderij, olieverf op paneel, achteraan getekend J. Vogels.
"Village view with trees". A painting, oil on panel, signed on the back J. Vogels.No longer availableDim. 37 x 27 cmEstimate: € 40 / 60 -
#578Een lot van 14 mineralen, waarvan woestijnrozen en kristallen.
#354Vermuyten“Foo-Dogs Stilleven”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd.
"Foo-Dogs Still Life". A painting, oil on canvas. Signed at the bottom.No longer availableDim. 18 x 24 cmEstimate: € 40 / 60 -
#243Favaro CecchettoEen geglazuurd polychroom aardewerken beeld van een gezeten jongedame met bloemenkleed en een boek. Onderaan gemerkt Favaro Cecchetto, made in Italy en nummer 1915.
#80Een 18 kt wit en geelgouden ring bezet met centrale briljant van 0,34 ct. en twee kleine briljantjes van 0,02 ct.
An 18 kt white and yellow gold ring set with a central brilliant-cut diamond of 0.34 ct. and two smaller brilliant-cut diamonds of 0.02 ct.No longer availableDim. 3,04 gEstimate: € 600 / 700 -
#680Een tafellamp in gepatineerd messing met zes lichtpunten en bijbehorende kapjes.
#306Een set van 2 vintage barkrukken in rotan met een zwarte zitting in kunstleder.
A set of 2 vintage bar stools in rattan with a black seat in faux leather.No longer availableDim. h 75 x Ø 30 cmEstimate: € 80 / 120 -
#242Edmond Van DoorenPeriod: 1896-1965“Oude stad”. Een gravure, gesigneerd en genummerd 34/150 buiten de plaat.
#128Charles BarrierEen paar kristalglazen karaffen met zilveren hals en stop. Gemerkt Minerve, 950-1000‰, en merk zilversmid Charles Barrier, Parijs 1905-1923.
A pair of crystal decanters with silver necks and stoppers. Hallmarked Minerve, 950-1000‰, and silversmith mark of Charles Barrier, Paris 1905-1923.No longer availableDim. 950‰Estimate: € 200 / 300