• 16 December Dag 1 #1-300
    • Wijnveiling 17 December 2025 Dag 2
    • Online Only Varia 15 December 2025
Een vintage polshorloge, roestvrij staal met vergulde details. Binnen de wijzerplaat gemerkt.
Baume & Mercier Genève

A vintage wristwatch, stainless steel with gold-plated details. Marked inside the dial.
SKU: 2506240030.
Category: Uurwerk.
Auction day: 25 June 2024 19:00
Catalogue #30
Estimate: € 350 / 450

  • #150

    Een 22 kt geelgouden ketting met hanger bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 2 ct. en saffieren, robijnen en smaragden met een gezamenlijk gewicht van +- 3,50 ct.

    A 22 kt yellow gold necklace with a pendant set with diamonds totaling approximately 2 ct, as well as sapphires, rubies, and emeralds totaling approximately 3.50 ct.
    Dim. 18,45 g
    Estimate: € 2300 / 2500
  • #90
    Tissot

    Een vintage polshorloge, roestvrij staal met vergulde details. Binnen de wijzerplaat gemerkt. Verso genummerd.

    A vintage wristwatch, stainless steel with gilt details. Marked on the dial. Numbered on the reverse.
    Estimate: € 250 / 350
  • #640
    Rodania

    Een Rodania horloge met kristallen versierd in doos. Genummerd 24317.

    A Rodania watch adorned with crystals in box. Numbered 24317.
    Estimate: € 40 / 60

  • #479
    Harry Guttman

    “Naakt met figuren”. Een chromolitho op papier. Onderaan buiten de plaat gesigneerd en genummerd 204 /300.

    "Nude with Figures." A chromolithograph on paper. Signed and numbered 204/300 outside the image.
    Dim. 52,5 x 46 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #648

    “Toekan”. Een vogel van Murano glas.

    "Toucan". A bird made of Murano glass.
    Dim. H. 13 x 38 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #146

    Een vintage tafel met zwart gelakt houten onderstel en een afneembaar blad in notenhout fineer. In de geest van Jos De Mey.

    A vintage table with a black lacquered wooden base and a removable top in walnut veneer. In the style of Jos De Mey.
    Dim. 77 x 190 x 96 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #131

    “St-Jan en Maria”. Een lot van 2 hout gesculpteerde beelden. Afkomst antiquair Vanherck.

    "St. John and Mary." A lot of 2 wood-carved sculptures. Origin from antique dealer Vanherck.
    Dim. 51 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #16

    Een massief houten piëdestal gedraaid in meerdere houtsoorten.

    A solid wood pedestal, turned in various types of wood.
    Dim. h 93 x Ø 24 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #392
    Marie Devillers
    Period: 1928 - ....

    “Liggend naakt”. Een schilderij, olieverf op board, gesigneerd M. Devillers.

    "Reclining nude". A painting, oil on board, signed M. Devillers.
    Dim. 30 x 40 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #670

    Een grote aardewerken bolvormige kruik, vermoedelijk Afrikaanse origine. Schilfer aan de rand.

    A large earthenware spherical jug, possibly of African origin. Flake on the edge.
    Dim. 43 x Ø 37 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #13
    Le Tigre, Bruxelles

    Een 18kt verguld gouden vulpen, met 14kt gouden penpunt. Gemerkt Le Tigre.

    An 18kt gold-plated fountain pen, with a 14kt gold nib. Marked Le Tigre.
    Dim. 14kt x 10 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #619
    Hein Verdonk

    “Poldergezicht”. Een schilderij, olieverf op paneel. Onderaan gesigneerd.

    "Polder landscape". A painting, oil on panel. Signed at the bottom.
    Dim. 174 x 27 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #444
    Calvin W. Burnett

    “Gestileerd, zittende naakten”. Een schilderij, gemengde techniek op papier. Onderaan gesigneerd.

    "Stylized, seated nudes." A painting, mixed media on paper. Signed at the bottom.
    Dim. 50 x 60 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #215

    A retro chandelier with 10 light points and multicolored goblet-shaped cups in glass paste.
    Dim. 100 x 75 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #87

    Een gepatineerd eikenhouten klokomhulsel. Fijn houtsnijwerk met figuren, saters, adelaar bovenaan, zijdelings ramskoppen en bladeren. Enkele stukjes afgebroken.

    A patinated oak clock case. Fine woodcarving with figures, satyrs, eagle on top, ram heads on the sides, and leaves. Some pieces broken off.
    Dim. 85 x 35 cm
    Estimate: € 120 / 180

Veiling van 25 & 26 Juni 2024

25 June 2024 19:00
26 June 2024 19:00