#640RodaniaEen Rodania horloge met kristallen versierd in doos. Genummerd 24317.
A Rodania watch adorned with crystals in box. Numbered 24317.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#150Een 22 kt geelgouden ketting met hanger bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 2 ct. en saffieren, robijnen en smaragden met een gezamenlijk gewicht van +- 3,50 ct.
A 22 kt yellow gold necklace with a pendant set with diamonds totaling approximately 2 ct, as well as sapphires, rubies, and emeralds totaling approximately 3.50 ct.No longer availableDim. 18,45 gEstimate: € 2300 / 2500
#519Een Balinese Tanka, begin 20ste eeuw. Met afbeelding van de viering van het bereiken van Nirvana.
A Balinese Tanka, early 20th century. Featuring an image of the celebration of attaining nirvana.No longer availableDim. 128 x 148 cmEstimate: € 100 / 150 -
#484“Zittend naakt”. Een schilderij, gemengde techniek op papier. Onderaan gesigneerd.
#589Flor Van ReethPeriod: 1884 - 1974Een lot van 2 aquarellen met deurzichten, beide gesigneerd Flor Van Reeth.
A lot of 2 watercolors featuring doorways, both signed by Flor Van Reeth.No longer availableDim. 17 x 12 cmEstimate: € 120 / 180 -
#103Een uit perenhout gesculpteerd Corpus Christi beeldje. Armen manco. Eind 17e - begin 18e eeuw. Afkomst antiquair Maes Roger, Antwerpen
A pear wood-sculpted Corpus Christi statue. Arms missing. Late 17th - early 18th century. From antiquarian Maes Roger, Antwerp.No longer availableDim. 18 cmEstimate: € 150 / 200 -
#568Een lot van 12 diverse kristallen, ertsen, mineralen en gesteentes.
A lot of 12 assorted crystals, ores, minerals, and rocks.No longer availableDim. H: 3-13 cmEstimate: € 100 / 150 -
#564Een lot van 12 stapelbare conferentiestoelen met metalen poten, zwarte kunststoffen zitting en rug.
A set of 12 stackable conference chairs with metal legs, black plastic seat, and back.No longer availableDim. 85 x 40 x 45 cmEstimate: € 120 / 180 -
#66Hee Welling HAY“Model AAC 11”. Een paar design draaistoelen met oranjebruin gestoffeerde zitting en gechromeerd aluminium X-onderstel. Ontwerp door Hee Welling voor HAY.
"Model AAC 11". A pair of contemporary swivel chairs with orange-brown upholstered seat and chromed aluminum X-base. Designed by Hee Welling for HAY.No longer availableDim. 77 x 52 x 51 cmEstimate: € 150 / 300 -
#646Een ovale metalen dienblad op vouwpoot. Lodewijk XV-stijl.
An oval metal tray on folding legs. Louis XV style.No longer availableDim. H. 65 x 80 x 55 cmEstimate: € 120 / 140 -
#61Een lot van drie vazen blauw en wit aardewerk met floraal decor. Gemerkt De Porceleyne Fles. 1 met rand schilfer.
A lot of three blue and white earthenware vases with floral decoration. Marked De Porceleyne Fles. 1 with rim chip.No longer availableDim. 28,5 & 26 & 17,5 cmEstimate: € 80 / 120 -
#454Felix De BoeckPeriod: 1898-1995“Gestileerd figuur”. Een litho op papier. Onderaan buiten de plaat gesigneerd en genummerd 33/200.
"Stylized figure". A lithograph on paper. Signed and numbered 33/200 at the bottom outside the plate.No longer availableDim. 80 x 61 cmEstimate: € 150 / 200 -
#492“Bloemenstilleven”. Een 19e eeuws schilderij, olieverf op doek in vergulde kader, gerestaureerd.
"Flower still life." A 19th century painting, oil on canvas in a gilt frame, restored.No longer availableDim. 60 x 80 cmEstimate: € 200 / 250