#150Een 22 kt geelgouden ketting met hanger bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 2 ct. en saffieren, robijnen en smaragden met een gezamenlijk gewicht van +- 3,50 ct.
A 22 kt yellow gold necklace with a pendant set with diamonds totaling approximately 2 ct, as well as sapphires, rubies, and emeralds totaling approximately 3.50 ct.No longer availableDim. 18,45 gEstimate: € 2300 / 2500 -
#640RodaniaEen Rodania horloge met kristallen versierd in doos. Genummerd 24317.
A Rodania watch adorned with crystals in box. Numbered 24317.No longer availableEstimate: € 40 / 60
#283Een lot varia zilver, bestaande uit een broche, beker, ring, pennetje, 2 sigarettenhouders en 2 sierobjecten. 250g, beker gemerkt STERLG.
#25Een lot kant +- 100 stuks van verschillende soorten kant handwerk en machinaal, waaronder kleine en grote onderleggers, napjes, tafelkleedjes. e.a. Een groot machinaal tafelkleed en twee schortjes.
#105Een hangluchtertje met zes lichtpunten en versierd met kristallen pendeloques. XIXe eeuw.
#120Een paar 18 kt geelgouden oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,64 ct.
A pair of 18 kt yellow gold earrings set with diamonds weighing approximately 0.64 ct in total.No longer availableDim. 2,89 gEstimate: € 750 / 850 -
#423Een Afrikaans houten beeld met gesculpteerd gezinstafereel en bovenaan bolvormige pot, Congo. Zijdelingse barst in de pot aanwezig.
An African wooden sculpture depicting a family scene with a spherical pot on top, from Congo. Lateral crack present in the pot.No longer availableDim. 85 cmEstimate: € 60 / 80 -
#688“Tara”. Een Nepalees bronzen beeldje. Ring bovenaan afgebroken.
#147Alwin Eichler“AEOL” Een Amerikaanse Harp Zither. Een houten snaarinstrument, binnen in gemerkt met label; A.Eichler Company. Medio 1900-1925.
#574Een paar vintage hanglampen met meerkleurig glaspasta coupes.
#492“Bloemenstilleven”. Een 19e eeuws schilderij, olieverf op doek in vergulde kader, gerestaureerd.
"Flower still life." A 19th century painting, oil on canvas in a gilt frame, restored.No longer availableDim. 60 x 80 cmEstimate: € 200 / 250 -
#35Vijf keramische borden, waaronder vier in Delftse stijl met blauwe decoraties en een Roemeense polychrome schotel met bloem- en vogelmotieven.
Five ceramic plates, including four in Delft style with blue decorations and one Romanian polychrome dish with floral and bird motifs.No longer availableDim. +Ø 23 cmEstimate: € 50 / 70