#640RodaniaEen Rodania horloge met kristallen versierd in doos. Genummerd 24317.
A Rodania watch adorned with crystals in box. Numbered 24317.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#150Een 22 kt geelgouden ketting met hanger bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 2 ct. en saffieren, robijnen en smaragden met een gezamenlijk gewicht van +- 3,50 ct.
A 22 kt yellow gold necklace with a pendant set with diamonds totaling approximately 2 ct, as well as sapphires, rubies, and emeralds totaling approximately 3.50 ct.No longer availableDim. 18,45 gEstimate: € 2300 / 2500
#52“De ophaalbrug”. Een schilderij; olieverf op doek. Onleesbaar gesigneerd.
#624Jos HendrickxPeriod: 1906-1971“Zittende dame”. Een tekening, houtskool op papier. Onderaan gesigneerd.
"Sitting lady". A drawing, charcoal on paper. Signed at the bottom.No longer availableDim. 98 x 72 cmEstimate: € 80 / 120 -
#429Jos HendrickxPeriod: 1906-1971“The George, London”. Een tekening, inkt en potlood op papier. Onderaan gesigneerd. Verso atelierstempel en label Museum Albert Van Dyck.
"The George, London". A drawing, ink and pencil on paper. Signed at the bottom. Verso studio stamp and label Museum Albert Van Dyck.No longer availableDim. 21 x 26 cmEstimate: € 100 / 200 -
#546Favaretto & Partners Estel“Model Podium”. Een paar lederen design arm fauteuils met halve maan vorm en gespleten rug. Ontwerp door Favaretto & Partners voor Estel.
#304A. De Cock“Winters zicht met dieren”. Een schilderij, olieverf op doek met een hond, een lammetje en 3 vogels. Gesigneerd A. De Cock.
"Winter scene with animals". A painting, oil on canvas featuring a dog, a lamb, and 3 birds. Signed A. De Cock.No longer availableDim. 47 x 62 cmEstimate: € 60 / 80 -
#493Een set van 2 grote houten vazen toegeschreven aan De Coene Frères uit de eerste helft van vorige eeuw. Vertonen barstjes en geloste naden, de kleinste vaas is aan de kraag gelijmd.
A set of 2 large wooden vases attributed to De Coene Frères from the first half of the previous century. Show cracks and loose seams, the smaller vase is glued at the collar.No longer availableDim. h 97 en h 73 cmEstimate: € 300 / 400 -
#487Isao Hosoe Valenti“Tama”. Een vintage kunststoffen design vloerlamp in bolvorm. Ontwerp door Isao Hosoe voor Valenti, medio 1975. Deukje en sporen van slijtage aanwezig.
"Tama". A vintage plastic design floor lamp in spherical shape. Designed by Isao Hosoe for Valenti, circa 1975. Minor dents and signs of wear present.No longer availableDim. 38 x Ø 34 cmEstimate: € 150 / 250 -
#182Leopold MullerPeriod: 1879-1961“Lisseweghe”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd, verso getiteld.
"Lisseweghe." A painting, oil on canvas. Signed at the bottom, titled on the reverse.No longer availableDim. 48,5 x 74 cmEstimate: € 200 / 300 -
#136Lievore Altherr Molina ArperPeriod: 2000“Catifa 80”. Een paar design lounge draaistoelen met oranje gestoffeerde zitting en gechromeerde X-voet. Ontwerp door Lievore Altherr Molina voor Arper.
"Catifa 80." A pair of design lounge swivel chairs with orange upholstered seat and chrome X-base. Designed by Lievore Altherr Molina for Arper.No longer availableDim. 69 x 87 x 87 cmEstimate: € 600 / 800 -
#655Swiz – Hell Yes I Cheated - media Very Good, sleeve Good+.
Sammich Records – № 7 - Vinyl, LP, Album.
Swiz – Hell Yes I Cheated - media Very Good, sleeve Good+. Sammich Records – № 7 - Vinyl, LP, Album.No longer availableEstimate: € 40 / 60