#640RodaniaEen Rodania horloge met kristallen versierd in doos. Genummerd 24317.
A Rodania watch adorned with crystals in box. Numbered 24317.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#150Een 22 kt geelgouden ketting met hanger bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 2 ct. en saffieren, robijnen en smaragden met een gezamenlijk gewicht van +- 3,50 ct.
A 22 kt yellow gold necklace with a pendant set with diamonds totaling approximately 2 ct, as well as sapphires, rubies, and emeralds totaling approximately 3.50 ct.No longer availableDim. 18,45 gEstimate: € 2300 / 2500
#393Een lot van 3 Balinese Wayang Golek marionetten in hout en stof.
A lot of 3 Balinese Wayang Golek puppets in wood and fabric.No longer availableDim. h 80 cmEstimate: € 60 / 80 -
#156Een postmodern design tafel met vierkant glazen blad en gebold glazen poten. Toegeschreven ontwerp aan Piero Lissoni voor Glas Italia.
A postmodern design table with a square glass top and curved glass legs. Attributed design to Piero Lissoni for Glas Italia.No longer availableDim. 77 x 150 x 150 cmEstimate: € 600 / 1200 -
#626Een buffet met opzet van noten-en eikenhout. Omstreeks 1900.
#524Zestien langspeelplaten. Div. “Chansons de nos 20 ans”. Cora Vaucaire. Françoise Hardy. Jacques Dutronc. France Gall. Jean Ferrat (4x). Juliette Gréco. Gerard Manset (2x), Marc Aryan. Serge Reggiani (3x).
#576Een antiek houten bijzettafeltje in Empire stijl met rond blad en diverse bronzen elementen versierd.%
An antique wooden side table in Empire style decorated with a round top and various bronze elements.No longer availableDim. 77,5 x Ø 49 cmEstimate: € 150 / 250 -
#391Een Japans porseleinen Imari vaas met vissenkoppen als handvaten, meerkleurig met vogel en floraal decor. Onderaan gemerkt.
A Japanese porcelain Imari vase with fish head handles, multi-colored with bird and floral decoration. Marked at the bottom.No longer availableDim. 51,5 x Ø 23 cmEstimate: € 60 / 80 -
#89Gérard RoosenPeriod: 1869 - 1935“Hoeve in Vlaanderen”. Een schilderij, olieverf op paneel, toegeschreven aan Gérard Roosen. Achteraan een studie van varkens.
"Farmhouse in Flanders." A painting, oil on panel, attributed to Gérard Roosen. Back view of a study of pigs.No longer availableDim. 40 x 50 cmEstimate: € 120 / 180 -
#438BeckerEen 143-delig bestek gemerkt Becker 1000-100 met bijhorende cassette in verzilverd metaal met 4 extra doosjes bestaande uit: -23 messen, 12 vismessen, 25 soeplepels, 12 foffielepels, 12 dessertlepels, 11 dessertvorkjes, 36 vorken en 12 stuks serveer/snij-bestek.
A 143-piece cutlery set marked Becker 1000-100 with matching silver-plated metal case and 4 additional boxes consisting of: 23 knives, 12 fish knives, 25 soup spoons, 12 coffee spoons, 12 dessert spoons, 11 dessert forks, 36 forks, and 12 serving/cutting utensils.No longer availableEstimate: € 120 / 150