Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 16 December Dag 1 #1-300
    • Wijnveiling 17 December 2025 Dag 2
    • Online Only Varia 15 December 2025
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2025 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een vintage porseleinen beeldje van een dansend paar, meerkleurig met vergulde elementen. Onderaan gemerkt.
Een vintage porseleinen beeldje van een dansend paar, meerkleurig met vergulde elementen. Onderaan gemerkt.
Een vintage porseleinen beeldje van een dansend paar, meerkleurig met vergulde elementen. Onderaan gemerkt.
Een vintage porseleinen beeldje van een dansend paar, meerkleurig met vergulde elementen. Onderaan gemerkt.
Royal Dux

Een vintage porseleinen beeldje van een dansend paar, meerkleurig met vergulde elementen. Onderaan gemerkt.

A vintage porcelain figurine of a dancing couple, multicolored with gilded elements. Marked at the bottom.
Dim. 32cm
SKU: 0503240103.
Categories: Beeld, Design/vintage, Porselein, XXe eeuw.
Auction day: 5 March 2024 19:00
Catalogue #103
Estimate: € 150 / 200
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots by Royal Dux

  • #511
    Royal Dux

    “Jongeman met stijgerend paard”. Een groep van meerkleurige zachte pasta. Onderaan gemerkt met de roze driehoek.

    "Young man with rearing horse." A group of multicolored soft paste. Marked at the bottom with the pink triangle.
    No longer available
    Dim. h 44 x l 38 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #521
    Royal Dux

    “Melkmeisje met koe”. Een groep van meerkleurige zachte pasta. Onderaan gemerkt met de roze driehoek.

    "Milkmaid with cow." A group of multi-colored soft paste. Marked with a pink triangle at the bottom.
    No longer available
    Dim. h 37 x l 38 cm
    Estimate: € 300 / 400

Similar lots by type

  • #559

    Een luchter met verguld metalen frame en floraal gesculpteerde details, 4 lichtpunten en geslepen glazen coupes.

    A chandelier with a gilded metal frame and floral sculpted details, 4 light points, and cut glass cups.
    No longer available
    Dim. 70 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #349

    Een amberkleurige glazen art-deco schaal, gemerkt Fait En Belgique.

    An amber-colored glass Art Deco bowl, marked Made in Belgium.
    No longer available
    Dim. h 13 x l 31 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #547

    Een bronzen beeld van een panter.

    A bronze sculpture of a panther.
    No longer available
    Dim. 14,5 x 43 cm
    Estimate: € 175 / 225
  • #411

    Een Chinees blauw-wit porseleinen tulpenvaas.

    A Chinese blue and white porcelain tulip vase.
    No longer available
    Dim. 23 cm
    Estimate: € 175 / 225
  • #605
    Poul Kjærholm E Kold Christensen
    Period: 1929-1980

    “PK 51”. Een vintage design tafel met gefineerd licht eikenhouten blad en geborsteld stalen frame. Ontwerp door Poul Kjærholm voor E Kold Christensen, 1957, Denemarken.

    "PK 51". A vintage design table with veneered light oak top and brushed steel frame. Designed by Poul Kjærholm for E Kold Christensen, 1957, Denmark.
    No longer available
    Dim. 68,5 x 204 x 102 cm
    Estimate: € 800 / 1200
  • #551
    Sir Norman Foster Tecno S.p.A
    Period: 1935-

    “Nomos”. Een rechthoekig vintage design glazen eet-vergadertafel op gechromeerd staal en metalen poten. Ontwerp door Sir Norman Foster voor Tecno S.p.A.

    "Nomos". A rectangular vintage design glass dining-meeting table on chromed steel and metal legs. Designed by Sir Norman Foster for Tecno S.p.A.
    No longer available
    Dim. 74 x 240 x 100
    Estimate: € 1200 / 1800
  • #534

    Een vintage Memphis stijl design tafel met meerkleurig stalen frame in polygone vormen en vierhoekig glazen tafelblad.

    A vintage Memphis style design table with multicolored steel frame in polygon shapes and square glass tabletop.
    No longer available
    Dim. 74 x 214 x 98 cm
    Estimate: € 600 / 800
  • #699

    Een meerkleurig porseleinen beeld van een zittende Boeddha.

    A multicolored porcelain statue of a seated Buddha.
    No longer available
    Dim. 26 cm
    Estimate: € 50 / 75
  • #211
    Guglielmo Pugi
    Period: 1850-1915

    Een vrouwenbuste van gesculpteerd albast. Verso gesigneerd. Medio 1900. Gemonteerd op een ovaal spiegeltje.

    A sculpted alabaster bust of a woman. Signed on the back. Circa 1900. Mounted on an oval mirror.
    No longer available
    Dim. 30 x 28 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #557

    “Engeltjes op een schelpvormig bootje, getrokken door dolfijnen”. Een bronzen groep op rood marmeren voetstuk naar een werk van Auguste Moreau. Draagt een handtekening.

    "Angels on a shell-shaped boat, pulled by dolphins." A bronze group on a red marble base inspired by a work by Auguste Moreau. Bears a signature.
    No longer available
    Dim. H. 22 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #340

    Een laat 19e eeuwse wandelstok in hout met een zilveren handvat, gemerkt 800.

    A late 19th-century wooden walking stick with a silver handle, marked 800.
    No longer available
    Dim. l 88 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #696
    Val Saint Lambert

    Een geslepen kristallen pique-fleur.

    A faceted crystal posy holder.
    No longer available
    Dim. 17 x Ø 18 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #208

    Een Napoleon III figuraal, gepatineerd en verguld bronzen brule-parfum. Replica, naar een werk van J. Dasté. Gegoten als een met bladeren versierde urn met twee handvaten en deksel, ondersteund door een putto, op rechthoekige basis met Apollo en groteske maskers. Staande op vier C-rollen poten.

    A Napoleon III figurative patinated and gilded bronze incense burner. Replica, after a work by J. Dasté. Cast as a leaf-adorned urn with two handles and lid, supported by a putto, on a rectangular base with Apollo and grotesque masks. Standing on four C-scroll legs.
    No longer available
    Dim. 110cm
    Estimate: € 600 / 800
  • #531

    Een driedelig, verguld kunstbronzen schouwgarnituur met klok in Louis XV stijl op marmeren voet, gedragen door 2 putti’s en met beeldje van een haan bovenop. Bijgestaan door 2 sierkandelaars met 3 lichtpunten en putti’s in het decor.

    A three-piece, gilded art bronze fireplace set in Louis XV style with clock on marble base, supported by 2 putti and topped with a rooster statue. Accompanied by 2 decorative candelabras with 3 lights each and putti figures in the design.
    No longer available
    Dim. 47 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #553

    Een groen glazen Jugendstil vaas met floraal reliëf decor. Klein schilfertje aan bovenrand.

    A green glass Art Nouveau vase with floral relief decoration. Small chip on the top edge.
    No longer available
    Dim. 37 x Ø 13 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #599

    Een vroeg 20e eeuwse luchter, verre de France stijl, met metalen frame en florale details, een meerkleurig glaspasta centrale coupe en blakers met 4 lichtpunten.

    An early 20th-century chandelier, in the style of Verre de France, with a metal frame and floral details, a multi-colored glass paste central bowl, and sconces with 4 light points.
    No longer available
    Dim. 91 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #165

    ‘Le Cheval De Marly’. Een bronzen groep naar Guillaume Coustou.

    'The Horse of Marly.' A bronze group after Guillaume Coustou.
    No longer available
    Dim. h 58 x l 55 x d 25 cm
    Estimate: € 400 / 600
  • #563

    Een gepatineerd bronzen Art Nouveau lamp in de vorm van een Pierrot met mandoline. Op marmeren voet en melkglazen bol.

    A patinated bronze Art Nouveau lamp in the shape of a Pierrot holding a mandolin. On a marble base with a milk glass globe.
    No longer available
    Dim. 40 cm
    Estimate: € 175 / 225
  • #587

    Een groot Capodimonte beeld van vier jonge kaartspelers en een toeschouwer. Gesigneerd en genummerd. Minieme schade.

    A large Capodimonte sculpture of four young card players and a spectator. Signed and numbered. Minor damage.
    No longer available
    Dim. 29 x 49 x 36 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #568

    Een blauw-wit Chinees porseleinen snuff bottle met landschap in het decor. Ming dynastie, onderaan gemerkt.

    A blue and white Chinese porcelain snuff bottle with landscape decor. Ming dynasty, marked at the bottom.
    No longer available
    Dim. 7,5 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #542

    Een bronzen beeld op marmeren voet, naar L’Âge d’Airain van Rodin.

    A bronze sculpture on a marble base, after Rodin's "The Age of Bronze."
    No longer available
    Dim. 54 cm
    Estimate: € 400 / 450
  • #670

    Een Chinees uit speksteen gesculpteerd beeldje van een oude wijze.

    A Chinese sculpture carved from soapstone of an old sage.
    No longer available
    Dim. 9 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #541
    Sir Norman Foster Tecno S.p.A
    Period: 1935-

    “Nomos”. Een rechthoekige vintage design glazen eet-vergadertafel op gechromeerd staal en metalen poten. Ontwerp door Sir Norman Foster voor Tecno S.p.A, 1986.

    "Nomos." A rectangular vintage design glass dining-conference table on chromed steel and metal legs. Designed by Sir Norman Foster for Tecno S.p.A, 1986.
    No longer available
    Dim. 74 x 275 x 100 cm
    Estimate: € 1800 / 2200
  • #350
    Val Saint Lambert

    Een lot van twee kristallen vaasjes, Val Saint Lambert, roze in de massa en kleurloos. Beide onderaan gesigneerd.

    A lot of two crystal vases, Val Saint Lambert, pink in the mass and colorless. Both signed at the bottom.
    No longer available
    Dim. h 18.5 cm
    Estimate: € 30 / 50

Other lots in this auction

  • #508
    Ulim Limoges France Authentique

    Een groot Limoges porseleinen servies met Ulim decor. Diverse Napoleontische taferelen. Bestaande uit 24 platte, 12 diepe en 12 dessert borden. 12 tassen en 12 ondertassen, koffie-en suikerpot, melkkan. 1 soepterrine met deksel en 1 sauskom, 1 lange en 3 diepe schotels, 2 grote schotels, 2 kleine ovale en 7 kleine diepe schoteltjes. Sauskom met schilfertje aan de rand.

    A Limoges porcelain dinner service with Ulim decor. Various Napoleonic scenes. Consisting of 24 dinner, 12 soup, and 12 dessert plates. 12 cups and saucers, coffee and sugar pots, creamer. 1 soup tureen with lid and 1 sauce boat, 1 long and 3 shallow dishes, 2 large dishes, 2 small ovals, and 7 small shallow dishes. Sauce boat with chip on the edge.
    No longer available
    Estimate: € 400 / 600
  • #20

    Een 18 kt geelgouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,10 ct. en twee robijnen met een gezamenlijk gewicht van +- 0,20 ct.

    An 18 kt yellow gold ring set with diamonds totaling approximately 0.10 ct. and two rubies with a total weight of approximately 0.20 ct.
    No longer available
    Dim. 2,23 g
    Estimate: € 380 / 450
  • #37
    Rob Deckers

    Een stenen beeldje van een baby. Gesigneerd.

    A stone sculpture of a baby. Signed.
    No longer available
    Dim. H. 22 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #567

    Een lot van 4 stukken koraal, diverse soorten en 1 grote schelp.

    A lot of 4 pieces of coral, various types, and 1 large seashell.
    No longer available
    Estimate: € 220 / 280
  • #639

    Een gedecoreerde koperen kruitfles en een dolk. Jemen.

    A lot consisting of a decorated copper powder bottle and dagger. Yemen.
    No longer available
    Dim. 40 cm
    Estimate: € 75 / 125
  • #646

    Een Indo-Hamadan loper van wol. Handgeknoopt.

    An Indo-Hamadan wool runner. Hand-knotted.
    No longer available
    Dim. 337 x 85 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #277
    Elté - Léon Texeraud Limoges
    Period: 1923-1930

    “Pierrot”. Een Frans porseleinen poederdoosje. Bovenaan gesigneerd “Elté” en onderaan gemerkt.

    "Pierrot". A French porcelain powder box. Signed "Elté" on top and marked on the bottom.
    No longer available
    Dim. 6 x Ø13 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #672

    Een Chinees juwelenkistje van hout met metalen beslag.

    A Chinese jewelry box in wood with metal fittings.
    No longer available
    Dim. h 21 x b 18 x d 10 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #69

    “Zicht op de omwalling”. Een schilderij, olieverf op paneel. Onderaan gesigneerd en gedateerd. Begin 19e eeuw.

    "View of the rampart". A painting, oil on panel. Signed and dated at the bottom. Early 19th century.
    No longer available
    Dim. 24 x 31 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #451

    Een Afrikaans terracotta beeldje, Idoma, Nigeria.

    An African terracotta figurine, Idoma, Nigeria.
    No longer available
    Dim. 40 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #573

    Een driedelig kaststel in porselein met vergulde delen, gemerkt A.C.F. Décor bleu Sèvres, fait à la main.

    A three-piece porcelain cabinet set with gilded parts, marked A.C.F. Blue Sèvres decor, handmade.
    No longer available
    Dim. h 48 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #244

    “De zieke met levertraan”. Olieverf op paneel met de voorstelling van een bedlegerige man.

    "The Sick Man with Cod Liver Oil". Oil painting on panel depicting a bedridden man.
    No longer available
    Dim. h 35 x b 28 cm
    Estimate: € 150 / 250
View all auction items ›

Veiling van 5 & 6 Maart 2024

Veiling volledig: 700 loten in veiling. Tentoonstelling: 1 & 2 Maart van 10.00 tot 17.00u

5 March 2024 19:00
6 March 2024 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 5 March 2024 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More