#139Alphonse VermeirPeriod: 1905 - 1994“Gestileerd zittend figuur”. Een schilderij, olieverf op board. Onderaan gesigneerd.
"Stylized seated figure." A painting, oil on board. Signed at the bottom.No longer availableDim. 40 x 30 cmEstimate: € 200 / 300 -
#677David ÂudinetEen ei-lamp in gevlamd glas, gesigneerd Audinet David, Verrerie d’art Bourboule.
An egg-shaped lamp in flamed glass, signed by Audinet David, Verrerie d’art Bourboule.No longer availableDim. h 31 cmEstimate: € 60 / 80 -
#430Een 18 k geelgouden broche bezet met een camee.
An 18k yellow gold brooch set with a cameo.No longer availableDim. Bruto: 22,76 gEstimate: € 300 / 400 -
#720Een Art-Deco staande klok met loodglas in een eikenhouten kast.
#483Een lot van 2 gesculpteerd, metalen votieve platen, tempelgeld, 18e eeuws, Siam.
#147Ames Mfs. Co. Chicopee Mass.Een US 1862 pattern Cavalry sabel met koperen gevest, greep van leder en draad. In metalen schede. Gemerkt "U.S. ADK, 1862, Ames Mfs. Co. Chicopee Mass." en genummerd.
A US 1862 pattern Cavalry saber with copper guard, leather and wire handle. In metal scabbard. Marked "U.S. ADK, 1862, Ames Mfs. Co. Chicopee Mass." and numbered.No longer availableDim. 106 cmEstimate: € 350 / 450 -
#405Een Engelse houten hoekvitrine met 3 schabben en ornament bovenaan.
An English wooden corner display cabinet with 3 shelves and ornamental top.No longer availableDim. 123 x 75 x 43 cmEstimate: € 80 / 120 -
#458Een 19e eeuwse vergulde bronzen Birmaanse leeuw.
A 19th century gilt bronze Burmese lion.No longer availableDim. h 12.5 cmEstimate: € 150 / 200 -
#230Een 18 kt witgouden broche bezet diamant achtkant met een gezamenlijk gewicht van +- 0,94 ct. en met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,38 ct.
An 18 kt white gold brooch set with octagonal cut diamonds weighing approximately 0.94 ct. in total, and with brilliant-cut diamonds weighing approximately 0.38 ct. in total.No longer availableDim. 11,80 g L: 6 cmEstimate: € 800 / 900 -
#241Een Belgische staatsiedegen met gegraveerd lemmet. Greep deels bekleed met parelmoer. Lederen schede met messingen uiteinden. Gemerkt bovenaan het lemmet. Gedateerd op het gevest 1902
A Belgian ceremonial sword with engraved blade. Grip partially covered with mother-of-pearl. Leather scabbard with brass ends. Marked at the top of the blade. Dated on the hilt 1902.No longer availableDim. 100 cmEstimate: € 100 / 120