#47RufinelliEen Italiaans aardewerken schaal met abstracte vogelfiguur in het decor. Onderaan gemerkt.
An Italian earthenware bowl with abstract bird figure in the decoration. Marked at the bottom.No longer availableDim. Ø 41,5 cmEstimate: € 60 / 80 -
#102Jules De CortPeriod: 1918-1999‘Zonnebloemen’, olieverf op doek, gesigneerd Jules De Cort.
'Sunflowers', oil on canvas, signed Jules De Cort.No longer availableDim. 90 x 70 cmEstimate: € 150 / 250 -
#337Twee diverse tabakspotten van Vlaams aardewerk. Eén met opschrift JNP en “Laat ze maar rooken”.
Two diverse tobacco jars made of Flemish earthenware. One with the inscription JNP and "Let them smoke."No longer availableDim. H. 23 & 17 cmEstimate: € 25 / 30 -
#316Een paar eikenhouten Louis XV stijl stoelen met gesculpteerde details, gobelin zitting en geborduurd floraal decor.
A pair of oak Louis XV style chairs with carved details, tapestry seat, and embroidered floral decor.No longer availableDim. 89 x 45 x 40 cmEstimate: € 100 / 150 -
#242T. Maes‘Pittoresk dorpszicht’, olieverf op doek, gesigneerd T. Maes.
'Picturesque village view', oil on canvas, signed T. Maes.No longer availableDim. 60 x 90 cmEstimate: € 120 / 180 -
#133Aelteste Volkstedter Porzellanmanufaktur Thüringen“De ontsnapping van Gravin Cosel”. Een groep meerkleurig, polychroom porselein met paarden, koets en diverse personages. Afgebeeld de vlucht van Anna Konstanze, Reichsgräfin von Cosel, Pillnitz 1715. Ontwerp door Hermann Reinl. Achteraan gemerkt. Schilfertje aan hoed, voorste ruiter.
"The escape of Countess Cosel." A group of multi-colored, polychrome porcelain depicting horses, carriage, and various characters. Depicting the escape of Anna Konstanze, Reichsgräfin von Cosel, Pillnitz 1715. Design by Hermann Reinl. Marked at the back. Chip on hat of the foremost rider.No longer availableDim. 28 x 47 cmEstimate: € 400 / 600 -
#525Een massief eikenhouten kast met gesculpteerde details, leeuwenkoppen en
bolpoten. 2-deurs en 2 laden met onderstel, omgebouwd tot TV kast.