#688Een gesculpteerde houten maniok vijzel en stamper.
A wooden carved cassava mortar and pestle.No longer availableDim. 61 & 33 x Ø 23 cmEstimate: € 100 / 200 -
#247Een 19e eeuws juwelenkistje met bijbehorende parfumflesjes met vergulde dopjes, in de vorm van een ladenkastje in o.a. notenfineer. Er ontbreekt één trekkertje aan het verborgen laatje. Het plaatje voor het sleutelgat is nog aanwezig.
A 19th-century jewelry box with matching perfume bottles with gilded caps shaped like a chest of drawers in walnut veneer. One pull is missing from the hidden drawer. The keyhole plate is still present.No longer availableDim. h 24 x b 18 x d 12 cmEstimate: € 120 / 180 -
#586Een meerkleurig handgeknoopt Perzisch tapijt met floraal motief.
#221Luc Lanel ChristofleEen verzilverd metalen presenteerschaal gedragen op voet met vier metalen ballen. Model ontworpen in 1931 voor het lijnschip ‘Le Normandie’.
A silver-plated metal presentation tray carried on a foot with four metal balls. Model designed in 1931 for the liner 'Le Normandie'.No longer availableDim. Ø 35 cm, h 10 cmEstimate: € 200 / 300 -
#85Een zilveren ontbijtsetje, bestaande uit drie lepeltjes met vermeil (Tiffany Sterling 872), twee schaaltjes, een kopje (gedeukt), eierdopje en bekertje.
A silver breakfast set, consisting of three gilded spoons (Tiffany Sterling 872), two small dishes, a cup (dented), an egg cup, and a small cup.No longer availableDim. 231,25 gEstimate: € 120 / 160 -
#212Een wandspiegel met gesculpteerde houten lijst en geslepen glas. Goudkleurig patina met floraal top en twee duiven in het snijwerk.
A wall mirror with a carved wooden frame and beveled glass. Golden patina with a floral top and two doves in the carving.No longer availableDim. 90 x 70 cmEstimate: € 120 / 180 -
#697Folkloristisch gewaad voor kind. Rijkelijk versierd met schelpen, gekleurde stenen en metalen delen voor het audiovisuele deel van de traditionele dans kracht bij te zetten. Met bijhorend hoofddeksel. Op paspop.
Folkloric costume for children. Richly decorated with shells, colored stones, and metal parts to enhance the visual aspect of the traditional dance. With matching headgear. On mannequin.No longer availableDim. h 51 cm (enkel gewaad)Estimate: € 60 / 80 -
#663Een Japans porseleinen lacquer vase. Verfschade aan de binnenzijde, onderaan gemerkt. Meiji.
#374Een spiegel met gebeeldhouwde kader in notelaar met weelderige kuif.
A mirror in a carved walnut frame with a lush crest.No longer availableDim. h 79 x b 69 cmEstimate: € 40 / 60 -
An English vintage design coffee table made of chrome, wood, and formica. Rare design by Maurice Burke for Arkana, mid '60s.No longer availableDim. 38 x 63 x 60cmEstimate: € 100 / 200