#308Vier diverse oude theaterkijkers met lederen etuis. Gebruikssporen en slijtage.
#260ParkerEen gelakeerde Parker vulpen met 18kt 750.
#585KashgaiEen oosters handgeknoopt wollen karpet.
#76Arne Jacobsen Fritz Hansen, Denmark“Tongue”. Een serie van 6 vintage design, wit gelakt houten stoelen met gechromeerd metalen poten. Ontwerp door Arne Jacobsen voor Fritz Hansen, Denemarken 1986, onderaan gemerkt.
“Tongue”. A series of 6 vintage design, white lacquered wooden chairs with chromed metal legs. Designed by Arne Jacobsen for Fritz Hansen, Denmark 1986, marked at the bottom.No longer availableDim. 78,5 x 34,5 x 45 cmEstimate: € 400 / 600 -
#638Een paar Murano glazen schelpen met diverse kleuren.
A pair of Murano glass paste sculpted shells in various colors.No longer availableDim. 27 cmEstimate: € 60 / 80 -
#662Een Aziatisch houten gesculpteerd masker van Naga Raksha met 3 Cobra’s.
An Asian wooden sculpted mask of Naga Raksha with 3 Cobras.No longer availableDim. 83 cmEstimate: € 60 / 80 -
#419Een lot van 2 aquarellen met roemerglas, onleesbaar gesigneerd.
#606Een ronde art deco-stijl salontafel met opgeplakt geparketteerd decor.
A round Art Deco-style coffee table with inlaid parquet decoration.No longer availableDim. h 43, Ø 74,5 cmEstimate: € 200 / 260 -
#5Een lot van drie oude telefoons in metaal en bakeliet.
#692C. De Cock‘Maritiem zicht bij avondrood’, olieverf op doek, ca. 1960, gesigneerd C. De Cock.
#61Een bronzen beeldje van 2 handen.
#642Een smeedwerk lampenvoet met rozen en bladeren versierd. Ca. 1930.
A wrought-iron lamp base decorated with roses and leaves. Approx. 1930.No longer availableDim. h 169 cmEstimate: € 60 / 80