#484“De Zwarte ruiter.” Abstract, Litho met droogstempel. Niet gesigneerd. Ontwerp Salvador Dali, met droogstempel.
#191Een geboetseerd beeld van een paardenkop, met herstelwerk aan een oor.
A sculpted statue of a horse head, with restoration work on one ear.No longer availableDim. h 65 cmEstimate: € 150 / 250 -
#17Een bronzen beeldje van een buldog, met zegel “Bronze garanti Paris j.b. deposee”.
A bronze figurine of a Bulldog, with seal "Bronze guaranteed Paris j.b. registered".No longer availableDim. 8 x 13 cmEstimate: € 40 / 60 -
#120Een 18 kt witgouden ketting met hanger bezet met een centrale diamand 0,71 ct. VSI1 en briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,62 ct F VS1.
An 18 kt white gold necklace with pendant set with a central diamond 0.71 ct. VSI1 and brilliants with a total weight of approximately 0.62 ct F VS1.No longer availableDim. 4,75 gEstimate: € 1700 / 1900 -
#132Frans Vantongerloo“Vennezicht Kalmthoutse Heide”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd en gedateerd 1930.
"Vennezicht Kalmthoutse Heide". A painting, oil on canvas. Signed and dated 1930 at the bottom.No longer availableDim. 63,5 x 87 cmEstimate: € 250 / 350 -
#728Een vintage handtas in python leder en portefeuille in croco leder.
A vintage python leather handbag and a crocodile leather wallet.No longer availableDim. 20 x 21 & 9 x 13 cmEstimate: € 60 / 80 -
#143Felix Zeh Scheibe-AlsbachPeriod: 1869-1937“Weldoeners in koets met tweespan en 2 putti”. Een meerkleurig, polychroom, porseleinen groep met diverse personages. Onderaan gemerkt, model no. 11994, ontwerp door Felix Zeh.
"Benefactors in carriage with two horses and 2 putti." A multicolored, polychrome, porcelain group with various characters. Marked at the bottom, model no. 11994, designed by Felix Zeh.No longer availableDim. 30 x 45 cmEstimate: € 400 / 500 -
#646Een gesculpteerd houten polychrome salontafel met marmeren blad in Louis-XVI stijl.
#587Een paar grote Japans porseleinen Satsuma vazen met Samurai krijgstafereel en floraal decor. Onderaan gemerkt. Vermoedelijk Meiji, laat 19e eeuw. Zware oude restauratie aan het bovendeel van één van de vazen.
A pair of large Japanese Satsuma porcelain vases with Samurai warrior and floral decoration. Marked at the bottom. Probably Meiji period, late 19th century. Heavy old restoration on the upper part of one of the vases.No longer availableDim. 62 x Ø 25 cmEstimate: € 150 / 250