#31Een polychroom aardewerken cachepot met deksel. ‘Ars Derutae’ Italy.
A polychrome earthenware cachepot with lid. 'Ars Derutae' Italy.No longer availableDim. h 39 cmEstimate: € 35 / 45 -
#260ParkerEen gelakeerde Parker vulpen met 18kt 750.
#608Een paar Japans porseleinen dekselvazen met krijgstafereel. Onderaan gemerkt.
#714Een grote verzilverd metalen schenkkan. Rijkelijk gedecoreerd.
A large silver-plated metal jug. Richly decorated.No longer availableDim. h 39 cmEstimate: € 30 / 50 -
#605Een ronde art deco-stijl salontafel met opgeplakt geparketteerd decor.
A round Art Deco-style coffee table with inlaid parquet decoration.No longer availableDim. h 43, Ø 74,5 cmEstimate: € 200 / 260 -
#567Een set van twee Chinees porseleinen ‘Nine-Dragon’-vazen, famille rose in Qianlong-stijl.
#701Een grote vaas, geel glas in een smeedijzeren omhulsel op gietijzeren voet.
A large vase, yellow glass in a wrought iron casing on a cast iron base.No longer availableDim. h 68 cmEstimate: € 60 / 80 -
#269Een antieke bloemenkrans met porseleinen en kunststoffen bloemen, onder glazen stolp. Tekst binnenin; “DDH unisa EV 30 M. 1906”
An antique flower wreath with porcelain and plastic flowers, under a glass dome. Text inside; “DDH unisa EV 30 M. 1906”No longer availableDim. 54 x 25,5 x 40 cmEstimate: € 80 / 120 -
#647Twee Chinese gemberpotten, bij één ontbreekt zijn deksel, beide op een houten sokkeltje.
#537ToledoEen Spaanse sabel met twee bloedgeulen en beugel van koper met embleem. Gemerkt Madrid.
A Spanish sabre with two blood grooves. Brass guard with emblem. Marked Madrid.No longer availableDim. L: 92 cmEstimate: € 120 / 140 -
#54“Zittende dame”. Een tekening, pastel op papier, onderaan gesigneerd.
"Sitting lady". A drawing, pastel on paper, signed at the bottom.No longer availableDim. 46 x 36 cmEstimate: € 80 / 120