#564Bibliothèque Omnium“Nouveau Dictionnaire de la Vie Pratique”. Ed. Hachette 1923. Hard cover, 2 delen. In-folio.
#598TivEen terracotta ritueel, medicinaal schaaltje met dierfiguren gesculpteerd. Afkomst Tiv, Nigeria, gebruikt bij animisme. Bijgevoegd gesculpteerd aardewerken schaaltje, Dakarkari.
#453Een sang de boeuf rode Chinese porseleinen vaas.
#339Gilbert Hugon‘Bos met rustende man’, olieverf op doek, getekend. Nam deel aan de 15de tentoonstelling Cercle Artistique de Tournai, 1899.
'Forest with resting man’, oil on canvas, signed. Took part in the 15th exposition of the Cercle Artistique de Tournai in 1899.No longer availableDim. 38 x 56 cmEstimate: € 40 / 60 -
#591Een uit steen gesculpteerd gelaat uit “Nieuw Spanje”.
#567Een set van twee Chinees porseleinen ‘Nine-Dragon’-vazen, famille rose in Qianlong-stijl.
#134Ferdinand AdriaenssensPeriod: 1859 - 1944“Bosgezicht”. Een schilderij, olieverf op doek, verso gesigneerd met opschrift.
"Forest landscape". A painting, oil on canvas, signed and inscribed on the back.No longer availableDim. 44 x 33 cmEstimate: € 200 / 300 -
#371Een Chinees blauw-wit porseleinen vaas met koperen handvatten en voetje.
#81Robert van de VeldePeriod: 1895-1978“5 kinderen”. Een terracotta beeld, onderaan gesigneerd. Kleine herstelde schade aan de voet.
"5 children". A terracotta sculpture, signed at the bottom. Small repaired damage to the foot.No longer availableDim. 23 x 37 cmEstimate: € 120 / 180 -
#543Een Chinese lachende Boeddha in steen gehouwen, in zittende positie.
#527Een wit porseleinen tulpenvaas in 3 drie niveaus.
A white porcelain tulipiere in 3 tiers.No longer availableDim. h 39 cmEstimate: € 120 / 160 -
An English desk with a green leather top in wood veneer. Nine drawers. With minor veneer damage.No longer availableDim. 77 x 122 x 67 cmEstimate: € 60 / 80