#462Niang“Sous-verre”. 2 Senegalese karikaturale schilderijen in glas. Onderaan gesigneerd.
"Sous-verre". 2 Senegalese caricatural paintings on glass. Signed at the bottom.No longer availableDim. 31 x 46,5cmEstimate: € 200 / 250 -
#148Twaalf zilveren vorken en lepels 800‰. Gemerkt. En één vork en één lepel gemerkt Delheid.
Twelve silver forks and spoons 800‰. Marked. And one fork and one spoon marked Delheid.No longer availableDim. 1710 g en 104,50 gEstimate: € 800 / 1000 -
#158Anton Nelson“Geklede dame met hoofddeksel”. Een buste van zamak.
#305“Corpvs Ivris Civilis Ivstinianei Vniversvm”. Een boek gedateerd MDCXX (1620).
"Corpvs Ivris Civilis Ivstinianei Vniversvm". A book dated MDCXX (1620).No longer availableDim. 11 x 24 x 19 cmEstimate: € 80 / 120 -
#668Een koperen Griekse bruiloft gesp met gesculpteerde details.
A copper Greek wedding buckle with sculpted details.No longer availableDim. 25 cmEstimate: € 60 / 80 -
#64Jules van AelPeriod: 1912-1997“Vlucht naar Egypte”. Gemengde techniek op papier. Onderaan gesigneerd.
"Flight to Egypt." Mixed media on paper. Signed at the bottom.No longer availableDim. 53,5 x 36 cmEstimate: € 80 / 120 -
#600Een 18 kt geelgouden pillendoos met versiering van een zwaan bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,20 ct.
#439“Ruwe Zee”. Een schilderij, olieverf op paneel.
"Rough Sea." A painting, oil on panel.No longer availableDim. 58 x 58 cmEstimate: € 60 / 100 -
#65Hergé2 Franstalige Tintin strips, 1e druk. “Le Tresor de Rackham Le Rouge” & “L’oreille Casséé”.
2 French-language Tintin albums, 1st edition. “Le Tresor de Rackham Le Rouge” & “L’oreille Casséé”.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#512Emile LecomptePeriod: 1866 - 1938‘Boszicht in het Zoniënwoud’, olieverf op doek, gesigneerd Emile Lecompte en gedateerd 1933.
‘Forest view in the Sonian Forest’, oil on canvas, signed by Emile Lecompte and dated 1933.No longer availableDim. 100 x 110 cmEstimate: € 340 / 480 -
#579Een paar olielampen van porselein met decor in kobaltblauw, wit en verguld. Messingen montuur met ajour decor van wijnranken. Lange lampglazen. Omgesteld naar elektriciteit.
A pair of porcelain oil lamps decorated in cobalt blue, white, and gilded. Brass frame with openwork decoration of grapevines. Long lamp glasses. Converted to electricity.No longer availableDim. H. 69 cm (incl. glas)Estimate: € 80 / 120 -
#593Paar zeshoekige Chinese vazen met een meerkleurig famille rose decor van personages.
Pair of hexagonal Chinese vases with a multi-colored decoration of characters.No longer availableDim. h 61 cmEstimate: € 100 / 120