#171“L’Accolade”. Een bronzen groep op marmeren sokkel naar een werk van P. J. Mene.
#301Capodimonte“De Harpspeelster”. Een meerkleurig porseleinen beeldje. Mist één vinger.
#117Een Franse pendule, messing met handgeschilderd romantisch decor in de wijzerplaat en voorkant. Onderaan gemonogrammeerd.
A French pendulum clock, brass with hand-painted romantic decor on the dial and front. Monogrammed at the bottom.No longer availableDim. h 46 cmEstimate: € 100 / 180 -
#445CapodimonteEen kleine groep van twee elegante personages met een draagstoel. Einde XIXde eeuw, gemerkt met de gekroonde N in blauw onder glazuur.
#596Een meerkleurig Perzisch tapijt met geometrisch patroon.
#458Een 19e eeuwse vergulde bronzen Birmaanse leeuw.
A 19th century gilt bronze Burmese lion.No longer availableDim. h 12.5 cmEstimate: € 150 / 200 -
#506Een 19e eeuws Frans vitrinekastje met koperen beslag.
#71“Maria met kind”. Een gepatineerd houten beeldje.
"Maria with child." A patinated wooden carved figurine.No longer availableDim. H: 26 cmEstimate: € 100 / 150 -
#392‘Indisch tafereel met heilige en koe’, geschilderd op zijde.
'Indonesian scene with saint and cow', painted on silk.No longer availableDim. 72 x 46 cmEstimate: € 60 / 80 -
#98“Maria met kind”. Een gepatineerd kunstbronzen beeld.
"Maria with child." A patinated metal sculpture.No longer availableDim. 60 cmEstimate: € 80 / 120 -
#345“Jongen met krant onder lantaarn”. Een art deco beeld van gelakt metaal. Gemerkt J.M. Belgium.
"Young boy with newspaper under lantern." An Art Deco sculpture in lacquered metal. Marked J.M. Belgium.No longer availableDim. H: 47 cmEstimate: € 75 / 90 -
#356Een eikenhouten piëdestal met gedraaide en gesculpteerde voet.
An oak pedestal table with a twisted and carved base.No longer availableDim. 111 x 36 x 36 cmEstimate: € 80 / 120