#25Een lot kant +- 100 stuks van verschillende soorten kant handwerk en machinaal, waaronder kleine en grote onderleggers, napjes, tafelkleedjes. e.a. Een groot machinaal tafelkleed en twee schortjes.
#542Een Tunesisch handgeknoopt wollen tapijt met geometrisch motief.
#142August TersPeriod: 1870 - 1928“Jong koppel met geit aan de rivier”. Een schilderij, olieverf op doek in zwarte kader. Gesigneerd A. Ters.
"Young couple with goat by the river". A painting, oil on canvas in black frame. Signed A. Ters.No longer availableDim. 109 x 128 cmEstimate: € 250 / 350 -
#14“Ballonvaart”. Een print op paneel.
"Hot air balloon ride." A print on panel.No longer availableDim. 79 x 48 cmEstimate: € 40 / 60 -
#625Een lot van 12 lp’s, reggea/disco/pop-muziek, de meeste hoezen gedeukt, bestaande uit: Tracy Chapman – Tracy Chapman (856502), Brigadier Jerry – Jamaica Jamaica (ras3012), Dr. Alimantado – Sons Of Thunder (grel22), Mad Professor – Dub Me Crazy Pt. 10: Psychedelic Dub (ari lp 057), Various – 24 Reggae Greats (ne501), Brigadier Jerry Featuring Dennis Brown, Sammy Dread, Michael Prophet – Live At The Controls (dhs001), Dread Zeppelin – Un-Led-Ed (241071), Various – Reggae Island (200585), Rockers R(..)
A lot of 12 LPs, reggae/disco/pop music, most covers damaged, including: Tracy Chapman - Tracy Chapman (856502), Brigadier Jerry - Jamaica Jamaica (ras3012), Dr. Alimantado - Sons Of Thunder (grel22), Mad Professor - Dub Me Crazy Pt. 10: Psychedelic Dub (ari lp 057), Various - 24 Reggae Greats (ne501), Brigadier Jerry Featuring Dennis Brown, Sammy Dread, Michael Prophet - Live At The Controls (dhs001), Dread Zeppelin - Un-Led-Ed (241071), Various - Reggae Island (200585), Rockers Revenge Featuri(..)No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#113Een gevarieerd lot zilver bestaande uit een beker gemerkt Delheid 800 en de naam Jacqueline, een lot van 6 koffielepels gemerkt JS 800, een lot van 6 koffielepels gemerkt B, een lot van 4 koffielepels gemerkt 800 en opschrift Brugge gilde St Joris, een soeplepel gemerkt Delheid A 800 met opschrift Tir National de Belgique en een 2-delig dessertbestek met Franse keuren. Totaalgewicht 430 gram. Toegevoegd 2 serveervorken, 1 serveerlepel en een koffielepel met zilveren handvatten en ivorine.
A varied lot of silver including a cup marked Delheid 800 with the name Jacqueline, a set of 6 coffee spoons marked JS 800, a set of 6 coffee spoons marked B, a set of 4 coffee spoons marked 800 with inscription Brugge gilde St Joris, a soup ladle marked Delheid A 800 with inscription Tir National de Belgique, and a 2-piece dessert set with French hallmarks. Total weight 430 grams. Included are 2 serving forks, 1 serving spoon, and a coffee spoon with silver handles and ivorine.No longer availableDim. 800‰ 430 gramEstimate: € 200 / 300 -
#686Een oud handgeknoopt oosters tapijt met meerdere slijtagevlekken.
An old hand-knotted Oriental carpet with multiple signs of wear.No longer availableDim. 225 x 115 cmEstimate: € 60 / 80 -
#100Een 18 kt geelgouden halssnoer bezet met fijne schakels.
An 18 kt yellow gold necklace set with fine links.No longer availableDim. 42 gEstimate: € 1800 / 2000