#94“Jachttafereel”. Een schilderij, olieverf op doek met vluchtend hert in vergulde kader. Gesigneerd J. Saunier?
"Hunting scene". A painting, oil on canvas depicting a fleeing deer in a gilded frame. Signed J. Saunier?No longer availableDim. 114 x 118 cmEstimate: € 120 / 180 -
#113Een gevarieerd lot zilver bestaande uit een beker gemerkt Delheid 800 en de naam Jacqueline, een lot van 6 koffielepels gemerkt JS 800, een lot van 6 koffielepels gemerkt B, een lot van 4 koffielepels gemerkt 800 en opschrift Brugge gilde St Joris, een soeplepel gemerkt Delheid A 800 met opschrift Tir National de Belgique en een 2-delig dessertbestek met Franse keuren. Totaalgewicht 430 gram. Toegevoegd 2 serveervorken, 1 serveerlepel en een koffielepel met zilveren handvatten en ivorine.
A varied lot of silver including a cup marked Delheid 800 with the name Jacqueline, a set of 6 coffee spoons marked JS 800, a set of 6 coffee spoons marked B, a set of 4 coffee spoons marked 800 with inscription Brugge gilde St Joris, a soup ladle marked Delheid A 800 with inscription Tir National de Belgique, and a 2-piece dessert set with French hallmarks. Total weight 430 grams. Included are 2 serving forks, 1 serving spoon, and a coffee spoon with silver handles and ivorine.No longer availableDim. 800‰ 430 gramEstimate: € 200 / 300 -
#84Claude WeisbuchPeriod: 1927-2014Een lot van 2 ingekaderde lithografien van Claude Weisbuch, genummerd 19/100 en 123/280.
#319C. Wolters“Hollands landschap”. Een schilderij, olieverf op doek, gesigneerd C. Wolters.
"Dutch landscape". A painting, oil on canvas, signed C. Wolters.No longer availableDim. 40 x 50 cmEstimate: € 40 / 60 -
#486Een mahoniehouten causeuse met katoenen bekleding. Tijdperk Louis-Philippe.
A mahogany settee with cotton upholstery. Louis-Philippe era.No longer availableDim. 107 x 170 cmEstimate: € 200 / 300 -
#240Een 18 kt witgouden ring bezet met een centrale briljant van 0,50 ct. FVS, en briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,53 ct.
An 18 kt white gold ring set with a central brilliant-cut diamond of 0.50 ct, FVS, and brilliant-cut diamonds with a total weight of approximately 0.53 ct.No longer availableDim. 3,78 gEstimate: € 1500 / 1700 -
#674Een lot bestaande uit een antieke keramische Lustreware kan en beker met handgeschilderde decoraties in een klassieke stijl.
A lot consisting of an antique ceramic Lustreware jug and cup with hand-painted decorations in a classic style.No longer availableDim. h 11,5 & 9,5 cmEstimate: € 40 / 50 -
#493Een set van 2 grote houten vazen toegeschreven aan De Coene Frères uit de eerste helft van vorige eeuw. Vertonen barstjes en geloste naden, de kleinste vaas is aan de kraag gelijmd.
A set of 2 large wooden vases attributed to De Coene Frères from the first half of the previous century. Show cracks and loose seams, the smaller vase is glued at the collar.No longer availableDim. h 97 en h 73 cmEstimate: € 300 / 400 -
#301W. Lübke & C. Lützow“Denkmäler der Kunst”, klassiker Ausgabe. Een antiek kunstboek, door W. Lübke & C. Lützow, 1884.
#16Een massief houten piëdestal gedraaid in meerdere houtsoorten.
A solid wood pedestal, turned in various types of wood.No longer availableDim. h 93 x Ø 24 cmEstimate: € 40 / 60 -
#471“Zwijgend”. Een in aardewerk geglazuurd beeld. Vermoedelijk door Géo Martel, Dèsvres.
"Silent". A glazed earthenware sculpture. Presumably by Géo Martel, Dèsvres.No longer availableDim. 42 x 35 cmEstimate: € 200 / 300 -
#145Spiegel. Grijs gebeitst en met gebeeldhouwde kroon.
Mirror. Grey painted and with sculpted top.No longer availableDim. 110x84 cmEstimate: € 1000 / 1200