#604Albert AllemanPeriod: 1892-1933“Oude man in winters straattafereel”. Een schilderij, olieverf op doek, gemarouffleerd.
#649Rubens“L’érection de la croix”. Een ets op papier naar P. P. Rubens. Preperation par Erin Corr, terminé par J. B. Michiels.
#669Een set van 2 vintage vazen, ca. 1960, in meerkleurig aardewerk. Gemerkt W. Germany.
A set of 2 vintage vases, circa 1960, in multicolored earthenware. Marked W. Germany.No longer availableDim. h 24 en h 26 cmEstimate: € 50 / 70 -
#659Een gebeitste spiegel met een Régencestijl lijst, bovenaan versierd met een schelp.
A stained mirror with a Regency style frame, embellished with a shell at the top.No longer availableDim. 74 x44 cmEstimate: € 35 / 45 -
#615Kuifje HergéPeriod: 1956“On a marché sur la lune” & “Objectif Lune”. Les aventures de TinTin. Een paar hardcover Kuifje strips, 1956. Slijtage aanwezig.
"On a marché sur la lune" & "Objectif Lune". The adventures of TinTin. A pair of hardcover Tintin comics, 1956. Wear present.No longer availableEstimate: € 60 / 90 -
#221Must de CartierEen design zonnebril, reeks Panthere Wild. In bijhorend doosje met documentatie.
A designer sunglasses, Panthere Wild series. In original box with documentation.No longer availableEstimate: € 150 / 250 -
#21Een set van 2 bronzen tuinvazen op arduinen voetstuk.
A set of 2 bronze garden vases on a bluestone pedestal.No longer availableDim. h 28 x Ø 28.5 cmEstimate: € 40 / 60 -
#504Felix De BoeckPeriod: 1898-1995“Geometrisch geabstraheerde vogel”. Een schilderij, gemengde techniek op paneel.
"Geometrically abstracted bird". A painting, mixed media on panel.No longer availableDim. 18 x 14,5 cmEstimate: € 400 / 600 -
#448“Chrysolophus Pictus”. Een opgezette goudfazant op een stuk berkenstronk. Taxidermie.
"Chrysolophus Pictus". A mounted golden pheasant on a piece of birch log. Taxidermy.No longer availableDim. h 38 x l 88 cmEstimate: € 80 / 120