#443Val Saint LambertEen geslepen kristallen vaas, roze in de massa gekleurd, inderaan gesigneerd Val Saint Lambert en eveneens een naamsticker.
#77Rolls Westminster“11 Rubis”. Een houten mantelklok met vergulde ornamenten. Gemerkt in de wijzerplaat.
#539Een handgeknoopt wollen tapijt.
A hand-knotted woolen carpet.No longer availableDim. 195 x 116 cmEstimate: € 60 / 80 -
#23Een aardewerken kinderhoofdje in terracotta kleur op rechthoekige sokkel. Gesigneerd.
#485Léo Ferré.Period: 1916-1993Veertien langspeelplaten. UItgaven uit de tijd.
#680Een tafellamp in gepatineerd messing met zes lichtpunten en bijbehorende kapjes.
A table lamp in patinated brass with six light points and matching shades.No longer availableDim. h 62 x Ø 45 cmEstimate: € 60 / 80 -
#178Een rijkelijk gebeeldhouwd en geajoureerd paneel.
#497“3 Dolfijntjes”. Een bronzen beeld met fontein.
#302“Hoevezicht”. Een schilderij, olieverf op board. Verso gesigneerd G. Carlier.
"Howevue". A painting, oil on board. Signed verso G. Carlier.No longer availableDim. 32 x 40 cmEstimate: € 60 / 80 -
#523Een vergulde pendule met een gezeten voorname jonkvrouw onder stolp. De stolp is achteraan gebarsten.
A gilded clock with a seated noblewoman under glass dome. The dome is cracked at the back.No longer availableDim. 43 x 38 x 15.5 cm(klok)Estimate: € 400 / 600