#572Franklin Mint“Jardin D’Amour”. Een wandtapijt met bijhorende koperen stang door Marc Waymel voor Franklin Mint, made in France. 1987.
"Jardin D'Amour". A tapestry with accompanying copper rod by Marc Waymel for Franklin Mint, made in France. 1987.No longer availableDim. 93 x 117 cmEstimate: € 60 / 80 -
#650Een halssnoer van zwarte ruw geslepen kwarts met zilveren slot.
A necklace of rough-cut black quartz with a silver clasp.No longer availableEstimate: € 130 / 180 -
#433Een varia lot van 5 Toeareg artefacten, waaronder een lederen tas, 2 dolken met lederen schede, een mes met lederen schede en een pijpje in lederen zakje.
A mixed lot of 5 Tuareg artifacts, including a leather bag, 2 daggers with leather sheath, a knife with leather sheath, and a pipe in a leather pouch.No longer availableEstimate: € 120 / 180 -
#139Henry RulPeriod: 1862 - 1942“Lente”. Een schilderij, olieverf op doek in vergulde kader. Gesigneerd Henry Rul en gedateerd ‘37.
"Spring". A painting, oil on canvas in a gilded frame. Signed Henry Rul and dated '37.No longer availableDim. 80 x 100 cmEstimate: € 200 / 300 -
#115Een verguld bronzen luchter met 8 lichtpunten en diverse ornamenten.
#674Een lot bestaande uit een antieke keramische Lustreware kan en beker met handgeschilderde decoraties in een klassieke stijl.
A lot consisting of an antique ceramic Lustreware jug and cup with hand-painted decorations in a classic style.No longer availableDim. h 11,5 & 9,5 cmEstimate: € 40 / 50 -
#97“Martialis Epigrammata”, Antverpiae, Ex officina Chriftophori Plantini, MDLXVIII (1568).
"Martialis Epigrammata", Antwerp, Printed by Christophe Plantin, 1568.No longer availableDim. 2.5 x 15.5 x 10.5 cmEstimate: € 120 / 180 -
#119Een gepolychromeerd houten hoogreliëf met een Madonna en Kind, God de Vader en engelen. Omstreeks 1900.
A polychrome wooden high relief with Madonna and Child, God the Father, and angels. Circa 1900.No longer availableDim. 50 x 30 cmEstimate: € 100 / 150 -
#623Val St LambertEen kleurloos geslepen kristallen schaal & kom met vergulde rand; “Garanti Doré Or Fin”. Onderaan gemerkt en draagt label.
#355Een lot van 18 lp’s, The Rat Pack, bestaande uit: Sinatra: 5C052.80943, RV 1012, SPC-3458, W 20034 H, K 44002, HM 500. Sammy Davis JR: 2315 104, 64009, CDL 8009, B 2303 032, RV. 6017. Dean Martin: PTP-2051, SRS 5138, 2M046 81793, REP 54 066, MFP 5003 en C064-80878.
A lot of 18 vinyl records, The Rat Pack, consisting of: Sinatra: 5C052.80943, RV 1012, SPC-3458, W 20034 H, K 44002, HM 500. Sammy Davis JR: 2315 104, 64009, CDL 8009, B 2303 032, RV. 6017. Dean Martin: PTP-2051, SRS 5138, 2M046 81793, REP 54 066, MFP 5003, and C064-80878.No longer availableEstimate: € 20 / 30