#540Een 18 kt witgouden ketting met hanger bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,15 ct. en gele saffieren met een gezamenlijk gewicht van +-1,50 ct.
An 18 kt white gold chain with pendant set with diamonds with a total weight of approximately 0.15 ct. and yellow sapphires with a total weight of approximately 1.50 ct.No longer availableDim. 5,38Estimate: € 1500 / 1600 -
#102Grison“Havenzicht”. Een schilderij, olieverf op doek, gesigneerd Grison.
"Harbor view." A painting, oil on canvas, signed Grison.No longer availableDim. 92 x 65 cmEstimate: € 120 / 180 -
#61Een lot van drie vazen blauw en wit aardewerk met floraal decor. Gemerkt De Porceleyne Fles. 1 met rand schilfer.
A lot of three blue and white earthenware vases with floral decoration. Marked De Porceleyne Fles. 1 with rim chip.No longer availableDim. 28,5 & 26 & 17,5 cmEstimate: € 80 / 120 -
#558Een houten design tafel in massief lichte eik.
#60Een 18 kt geelgouden en platina ring bezet met diamanten oude slijp met een gezamenlijk gewicht van +- 0,40 ct.
An 18 kt yellow gold and platinum ring set with old-cut diamonds with a total weight of approximately 0.40 ct.No longer availableDim. 2,51 gEstimate: € 450 / 500 -
#333Een XL Duitse geglazuurd keramische schenkkan, onderaan gemerkt HK Handgemalt.
#69Marcel CanneelPeriod: 1894 - 1953“Herfstboom”. Een schilderij, olieverf op doek, gesigneerd Marcel Canneel. Toegevoegd een magazine, Savoir et Beauté’, no 8 - aout 1925, met hierin een artikel over Marcel Canneel.
"Autumn Tree" - A painting, oil on canvas, signed by Marcel Canneel. Includes a magazine, 'Savoir et Beauté', no 8 - August 1925, featuring an article about Marcel Canneel.No longer availableDim. 65 x 50 cmEstimate: € 80 / 120 -
#28J. SmeestersEen beeld in terracotta van een moeder met kind, gesigneerd J. Smeesters en gedateerd ‘44.
A terracotta statue of a mother with child, signed by J. Smeesters and dated '44.No longer availableDim. h 43 cmEstimate: € 40 / 60 -
#490Een paar 18 kt witgouden oorbellen bezet met briljanten en diamanten baguetten met een gezamenlijk gewicht van +- 1,10 ct.
A pair of 18 kt white gold earrings set with brilliance-cut and diamond baguettes with a total weight of approximately 1.10 ct.No longer availableDim. 4,04 gEstimate: € 1500 / 1600 -
#663Een tafellamp met een blauw-wit Chinees porseleinen voet, bronzen delen en oude kap.
A table lamp with a blue and white Chinese porcelain base, bronze parts, and an old lampshade.No longer availableDim. h 55 cmEstimate: € 40 / 60 -
#108“Costumen ende Keuren der stede van Oostende”. Herdruckt in’t Laer 1674. Met Privilegie van beyde de Raeden.
"Costumes and Regulations of the city of Oostende". Reprinted in the Lower 1674. With Privilege of both Councils.No longer availableDim. 8 x 38.5 x 26.5 cmEstimate: € 120 / 180