#352J. Vogels“Dorpszicht met bomen”. Een schilderij, olieverf op paneel, achteraan getekend J. Vogels.
"Village view with trees". A painting, oil on panel, signed on the back J. Vogels.No longer availableDim. 37 x 27 cmEstimate: € 40 / 60 -
#25Een lot kant +- 100 stuks van verschillende soorten kant handwerk en machinaal, waaronder kleine en grote onderleggers, napjes, tafelkleedjes. e.a. Een groot machinaal tafelkleed en twee schortjes.
#155Trumeau van gebeeldhouwd hout.
Mirror. Scumpted wooden frame.No longer availableDim. 190x55 cmEstimate: € 1000 / 1200 -
#462Jos HendrickxPeriod: 1906-1971“Zittend naakt”. Een schilderij, olieverf op board. Verso atelierstempel.
"Sitting nude". A painting, oil on board. Studio stamp on the back.No longer availableDim. 86,5 x 69 cmEstimate: € 150 / 200 -
#248Een 12-delig servies, gemerkt Wiskemann. Bestaande uit grote messen, vorken, lepels en dessertmessen, vorken en lepels.
#343Bandonika “Stahlstimmen”Een Duitse bandoneon. Op te frissen.
A German bandoneon. To be refreshed.No longer availableDim. 40 x 24 cmEstimate: € 35 / 45 -
#489Paul LengellePeriod: 1908-1993“Zeiljachten op zee”. Een schilderij, gemengde techniek op papier. Onderaan gesigneerd.
"Sailing yachts at sea". A painting, mixed media on paper. Signed at the bottom.No longer availableDim. 45 x 85 cmEstimate: € 400 / 600 -
#332Jan Kennis“Bosgezicht”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd.
#251Een koud gepolychromeerde kat met camera van brons.
A cold polychrome bronze cat with camera.No longer availableDim. 8 x 9 cmEstimate: € 120 / 140 -
#580Een 18 kt witgouden ketting met hanger in de vorm van een vlinder bezet met witte en zwarte briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 2,62 ct.
An 18 kt white gold necklace with a butterfly-shaped pendant set with white and black diamonds totaling approximately 2.62 ct.No longer availableDim. 10,65 gEstimate: € 1600 / 1800 -
#608Kuifje HergéPeriod: 1956 & 1960“L’Affaire Tournesol”, “Le Sceptre d’Ottokar” & “”Coke en stock”. Les aventures de TinTin. Een lot van 3 Kuifje strips, hardcover, 1956 & 1960. Slijtage aanwezig.
"The Calculus Affair", "King Ottokar's Sceptre" & "The Red Sea Sharks". The adventures of Tintin. A lot of 3 Tintin comics, hardcover, 1956 & 1960. Wear present.No longer availableEstimate: € 75 / 125 -
#464Désiré HainePeriod: 1900 - 1989“Le bougeoir de verre”. Een schilderij, olieverf op doek, gesigneerd Haine en verso gedateerd 1964.
"The glass candlestick." A painting, oil on canvas, signed Haine and dated 1964 on the reverse.No longer availableDim. 50 x 30 cmEstimate: € 160 / 220