#499Felix De BoeckPeriod: 1898-1995“Gestileerde zonsondergang”. Een schilderij, olievef op paneel.
"Stylized Sunset". A painting, oil on panel.No longer availableDim. 6 x 17 cmEstimate: € 200 / 300 -
#248Een 12-delig servies, gemerkt Wiskemann. Bestaande uit grote messen, vorken, lepels en dessertmessen, vorken en lepels.
#27L. Minard-Van Hoorebeke“Description de Mereaux et autres objets anciens gildes et corps de metiers”, Gand 1877.
"Description of medals and other ancient gilded objects and guild members", Ghent 1877.No longer availableDim. 3.5 x 35 x 27 cmEstimate: € 40 / 60 -
#374Felix De BoeckPeriod: 1898-1995“Gestileerde vogel”. Een kleurenlitho op papier. Onderaan buiten de plaat gesigneerd en genummerd 62/100.
"Stylized bird". A color lithograph on paper. Signed and numbered 62/100 at the bottom outside the plate.No longer availableDim. 76 x 61 cmEstimate: € 100 / 200 -
#182Leopold MullerPeriod: 1879-1961“Lisseweghe”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd, verso getiteld.
"Lisseweghe." A painting, oil on canvas. Signed at the bottom, titled on the reverse.No longer availableDim. 48,5 x 74 cmEstimate: € 200 / 300 -
#604Albert AllemanPeriod: 1892-1933“Oude man in winters straattafereel”. Een schilderij, olieverf op doek, gemarouffleerd.
#156Een postmodern design tafel met vierkant glazen blad en gebold glazen poten. Toegeschreven ontwerp aan Piero Lissoni voor Glas Italia.
A postmodern design table with a square glass top and curved glass legs. Attributed design to Piero Lissoni for Glas Italia.No longer availableDim. 77 x 150 x 150 cmEstimate: € 600 / 1200 -
#525Katastroof, Wannes Van De Velde en De KadullenEen lot van 10 L.P.’s, Nederlandstalige muziek, bestaande uit: Katastroof: Hete winters (860004), Stront aan de knikker (200338), Dan aanhouwer wint (860013), Stront aan de knikker II (860001), Wannes Van De Velde: M’n beste (846209VVY), Wannes Van De Velde (PL12832), Laat de mensen dansen (6320007), Wannes Van De Velde 2 (PL12839), De Kadullen: zonder titels: (KLE4000/101) en (SVAS1025).
A lot of 10 LPs, Dutch-language music, including: Katastroof: Hete winters (860004), Stront aan de knikker (200338), Dan aanhouwer wint (860013), Stront aan de knikker II (860001), Wannes Van De Velde: M’n beste (846209VVY), Wannes Van De Velde (PL12832), Laat de mensen dansen (6320007), Wannes Van De Velde 2 (PL12839), De Kadullen: without titles: (KLE4000/101) and (SVAS1025).No longer availableEstimate: € 60 / 80 -
#552Een gefineerd eikenhouten tv-meubel.
#141Friedrich Johann ReuschPeriod: 1843-1906“Staalarbeider met werktuig”. Een brons gegoten beeld op marmeren voet.
"Steelworker with Tool." A bronze cast sculpture on a marble base.No longer availableDim. 36 cmEstimate: € 250 / 350 -
"Student and Master." A lithograph on paper. Signed and dated '65 at the bottom, with a title. Label on the back.No longer availableDim. 64,5 x 49 cmEstimate: € 60 / 90