#318Een koperen kandelaar met engelenhoofdjes, omgebouwd tot lampenvoet op een sokkel bekleed met met velours. Schade aan de hals.
A copper candlestick with angel heads, converted into a lamp base on a pedestal covered with velvet. Damage to the neck.No longer availableDim. h 87 cmEstimate: € 50 / 70 -
#159Jacob Ruisdael“De Waterval”. Olieverf op paneel. Toegeschreven aan.
#193Karl PaldaEen Art Deco Boheems kristal geslepen likeurset, bestaande uit 5 glaasjes en 1 karaf. Met geometrisch decor.
#655Swiz – Hell Yes I Cheated - media Very Good, sleeve Good+.
Sammich Records – № 7 - Vinyl, LP, Album.
Swiz – Hell Yes I Cheated - media Very Good, sleeve Good+. Sammich Records – № 7 - Vinyl, LP, Album.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#368Een massief houten polychrome Balinees Singha beeld. Met barst.
A solid wood polychrome Balinese Singha statue. With crack.No longer availableDim. h 35.5 cmEstimate: € 40 / 60 -
#182Leopold MullerPeriod: 1879-1961“Lisseweghe”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd, verso getiteld.
"Lisseweghe." A painting, oil on canvas. Signed at the bottom, titled on the reverse.No longer availableDim. 48,5 x 74 cmEstimate: € 200 / 300 -
#371MinoltaPeriod: 1976-1979Een lot van 4 vintage Minolta camera’s, bestaande uit een SR-1 in koffer met 5-tal lenzen en toebehoren, een SR-3 met lens, een X-300 met lens en een SRT-100X.
A lot of 4 vintage Minolta cameras, including an SR-1 in case with 5 lenses and accessories, an SR-3 with lens, an X-300 with lens, and an SRT-100X.No longer availableEstimate: € 60 / 80 -
#699Twee vintage bureaulampen met messing kappen en houten voetstukken, mogelijk uit het midden van de 20e eeuw.
#691Negen stuks divers antiek glaswerk met vergulde decors.
Nine pieces of various antique glassware with gilded decorations.No longer availableDim. H: 7-22 cmEstimate: € 50 / 80 -
#448“Chrysolophus Pictus”. Een opgezette goudfazant op een stuk berkenstronk. Taxidermie.
"Chrysolophus Pictus". A mounted golden pheasant on a piece of birch log. Taxidermy.No longer availableDim. h 38 x l 88 cmEstimate: € 80 / 120 -
#309“Bloemenstilleven met gt handtekening theepot”. Een schilderij, olieverf op paneel. Draagt handtekening A.V. Taack.
"Flower still life with signed teapot." A painting, oil on panel. Signed A.V. Taack.No longer availableDim. 45 x 39 cmEstimate: € 40 / 60