Other lots in this auction
-
#422“Surrealistisch personage.” Houtskool & potlood op papier. Draagt handtekening.
"Personnage surréaliste." Fusain et crayon sur papier. Porte une signature.No longer availableDim. 35 x 52 cmEstimate: € 150 / 200 -
#247Sculptured arts studio“Gesluierde Vestaalse maagd”. Een marmeren buste naar het werk van Rafaelle Monti. Gemerkt.
"Vierge vestale voilée". Un buste en marbre d'après l'oeuvre de Rafaelle Monti. Marqué.No longer availableDim. h: 37 cmEstimate: € 350 / 450 -
#312Een lot XVIIIe eeuwse sierornamenten van verguld hout en plaaster.
Lot d'ornements XVIIIème en bois doré et plâtre.No longer availableDim. l: 70 cm - 23 cmEstimate: € 30 / 40 -
#319Kurt PeiserPeriod: 1887 - 1962“Zicht op de Sint-Goedele kathedraal”. Een ets. Gesigneerd en genummerd 34/150 buiten de plaat. Glas gebarsten.
"Vue de la Cathédrale Sainte Gudule". Une gravure. Signé et numéroté 34/150 à l'extérieur de la planche. Verre fissuré.No longer availableDim. 50x40cmEstimate: € 50 / 70 -
#539Cor Vrins“Compositie in groen en oranje”. Olieverf op doek. Gesigneerd op de verso.
"Composition en vert et orange". Huile sur toile. Signée au verso.No longer availableDim. 70 x 105 cmEstimate: € 120 / 200 -
#376Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijtje.
Un tapis de laine persan noué à la main.No longer availableDim. 199 x 119 cmEstimate: € 60 / 80 -
#649“Diverse personages”. Een Balinees schilderij op doek.
"Divers personnages". Une peinture balinaise sur toile.No longer availableDim. 65 x 90 cmEstimate: € 100 / 150 -
#506Een handgeknoopt Pakistaans wollen tapijt.
Un tapis pakistanais en laine noué à la main.No longer availableDim. 375 x 275 cmEstimate: € 250 / 350 -
#201Een modern driedelig lederen salon, bestaande uit een driezitsbank, een tweezitsbank en een fauteuil.
Un salon moderne en cuir trois pièces, composé d'un canapé trois places, d'un canapé deux places et d'un fauteuil.No longer availableDim. b: 225, 156 & 56 cmEstimate: € 300 / 400 -
#475Een smeedijzeren luchter met negen lichtpunten, versierd met bladeren en kleurloos glazen belletjes.
Lustre en fer forgé avec neuf lumières décoré de feuillages et de boules en verre incolore.No longer availableDim. h: 65 cmEstimate: € 100 / 120 -
#43Een verzilverd metalen fotolijst in art-nouveaustijl, versierd met een reliëfdecor van een vrouw en bloemen.
Un cadre photo en métal argenté de style Art Nouveau, orné d'un décor en relief d'une femme et de fleurs.No longer availableDim. h: 25 cmEstimate: € 50 / 70 -
#62Een lot los grafiek, bestaande uit een groot aantal etsen en gravures met betrekking tot Antwerpen en een map met een reeks zeeschepen naar Pieter Bruegel de Oude, uitgegeven door de Stad Antwerpen.
Lot d’estampes en vrac, comprenant un lot de gravures et eaux fortes relatives à Anvers et une carte avec une série de navires de mer d'après Pieter Bruegel l'Ancien, publié par la Ville d'Anvers.No longer availableDim. 40x32cmEstimate: € 60 / 100


