Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een vintage roze metalen hanglamp. Jaren ‘70. Gemerkt ‘VH’.

Een vintage roze metalen hanglamp. Jaren ‘70. Gemerkt ‘VH’.

Suspension vintage en métal rose. années 70. Marqué 'VH'.
Dim. H:55cm
SKU: 2202220527.
Category: Verlichting.
Auction day: 23 February 2022 19:00
Catalogue #527
Estimate: € 80 / 120
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #524

    Een verguld messingen luchter met drie lichtarmen, versierd met lauriertakken en een centrale glazen coupe.

    Lustre en laiton doré à trois bras de lumière, décoré de branches de laurier et d'une coupe centrale en verre.
    No longer available
    Dim. h: 65 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #485

    Een smeedijzeren luchter met centrale coupe en drie kapjes van meerkleurig glas.

    Un lustre en fer forgé avec une coupe centrale et trois abat-jour en verre multicolore.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 150
  • #215

    Een koperen bolluchter met twee keer acht lichtarmen en getooid met een dubbele adelaar.

    Un lustre en cuivre à deux huit bras de lumière et décoré d'un double aigle.
    No longer available
    Dim. h: 90 cm
    Estimate: € 40 / 80
  • #415

    Een lot van drie messingen kerkkandelaars, waarbij één gemonteerd als lampenvoet.

    Lot de trois bougeoirs d'église en laiton dont un monté en pied de lampe.
    No longer available
    Dim. h: 32, 60 & 76 cm
    Estimate: € 35 / 45
  • #135

    Een bronzen lantaarn met bol glas en versierd met strikken en kwispels.

    Une lanterne en bronze à verre bombé et décorée de noeuds et de tresses.
    No longer available
    Dim. h: 85 cm
    Estimate: € 320 / 360
  • #495
    Noveroy, France

    Een smeedijzeren luchter met centrale coupe en drie kapjes van meerkleurig glas.

    Un lustre en fer forgé avec une coupe centrale et trois abat-jour en verre multicolore.
    No longer available
    Dim. H:90cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #504

    Een sac-à-perlesluchter van messing en glas.

    Lustre sac-à-perles en laiton et verre.
    No longer available
    Dim. h: 55 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #218

    Een grote messingen kerkkandelaar in barokke stijl.

    Un grand chandelier d'église en laiton de style baroque.
    No longer available
    Dim. h: 137 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #241

    Een paar messingen wandlampen met bol glas.

    Une paire d'appliques en laiton avec verre convexe.
    No longer available
    Dim. l: 57 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #185

    Een luchter van verguld brons en hout met vijf lichtpunten, versierd met fluitspelende saters en eindigend in bloemvormige glazen kapjes.

    Lustre en bronze doré et bois avec cinq lumières, décoré de satyres jouant la flûte et se terminant en fleurs en verre.
    No longer available
    Dim. H:40cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #555

    Een paar moderne papieren lampionnen in collagestijl.

    Une paire de lanternes en papier de style collage moderne.
    No longer available
    Dim. h: 40 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #187

    Een paar indrukwekkende wandkandelaars van zwartgepatineerd en vuurverguld brons met twaalf lichtarmen in twee rijen, gedragen door gevleugelde hermenfiguren.

    Une paire d'imposantes appliques murales en bronze patiné noir et doré au feu avec douze bras de lumière sur deux rangs, soutenus par des hermens ailés.
    No longer available
    Dim. l: 105 cm
    Estimate: € 3000 / 3500
  • #145

    Een ronde bronzen hanglantaarn met bol glas.

    Lanterne suspendue ronde en bronze avec verre convexe.
    No longer available
    Dim. h: 91 cm
    Estimate: € 250 / 280
  • #266

    Een verguld bronzen staande lamp met tien lichtpunten.

    Lampadaire en bronze doré à dix points lumineux.
    No longer available
    Dim. h: 160 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #197

    Een tweearmige wandkandelaar van groengepatineerd hout in Lodewijk XVI-stijl met geslepen spiegeltjes en guirlandes.

    Applique à deux bras en bois patiné vert de style Louis XVI à miroirs taillés et guirlandes.
    No longer available
    Dim. h: 80 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #125

    Een zeshoekige bronzen lantaarn met concave ruitjes.

    Lanterne hexagonale en bronze aux vitres concaves.
    No longer available
    Dim. l: 120 cm
    Estimate: € 250 / 300
  • #205

    Een smeedijzeren luchter, versierd met druivenranken. De lichtpunten eindigend met drie gekleurde glazen kapjes en centrale coupe (lichte randschade aan de coupe).

    Un lustre en fer forgé, décoré de pampres. Les points lumineux se terminent par trois abat-jour en verre coloré et la coupe centrale (léger dégât des bords de la coupe).
    No longer available
    Dim. H:80cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #302

    Een goudgepatineerd smeedijzeren luchtertje met drie lichtpunten.

    Lustre en fer forgé patiné or à trois points lumineux.
    No longer available
    Dim. h: 45 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #85

    Een paar schijfkandelaars van geel en rood koper.

    Une paire de chandeliers à disque en cuivre jaune et rouge.
    No longer available
    Dim. h: 20 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #659

    Een lot van een twintigtal antieke olielampjes in diverse uitvoeringen.

    Lot d'une vingtaine de lampes à huile anciennes aux décors variés.
    No longer available
    Dim. H:10-15cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #16

    Een paar smeedijzeren vuurmanden.

    Une paire de paniers à feu en fer forgé.
    No longer available
    Dim. h: 59 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #195

    Een grote Marie-Thérèseluchter met achttien lichtpunten in drie rijen en versierd met kristallen pendeloques.

    Grand lustre Marie-Thérèse à dix-huit lumières en trois rangés, décoré de pendeloques en cristal.
    No longer available
    Dim. h: 90 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #227

    Een verguld messingen luchtertje met zes lichtpunten en versierd met korenhalmen.

    Un lustre en laiton doré à six points lumineux et décoré de gerbes.
    No longer available
    Dim. h: 57 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #133

    Een paar bronzen kandelaars in de vorm van sfinxen. Op zwart marmeren sokkels.

    Une paire de bougeoirs en bronze en forme de sphinx. Sur des socles en marbre noir.
    No longer available
    Dim. h: 22,5 cm
    Estimate: € 260 / 300

Other lots in this auction

  • #366

    Een lot van dertien kleine wollen tapijtjes.

    Lot de treize petits tapis en laine.
    No longer available
    Dim. 25 x 30 - 70 x 55 cm
    Estimate: € 60 / 70
  • #528

    Een gefineerd notenhouten salontafel met twee laden.

    Table basse en placage de noyer à deux tiroirs.
    No longer available
    Dim. 59 x 99 x 99 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #364

    Een fijn uitgestoken hardhouten dienbblad met fijn geborduurde kimonobanden van zijde onder glas.

    Un plateau en bois dur finement sculpté avec des bretelles de kimono en soie finement brodées sous verre.
    No longer available
    Dim. 58 x 28 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #621

    Een vaas van meerkleurig kristal. Onderaan gemerkt en gedateer ‘89.

    Un vase de cristal multicolore. Marqué et daté en bas '89.
    No longer available
    Dim. h: 19 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #280

    Een paar 18 K rooskleurige oorbellen bezet met diamant oude slijp met een gezamenlijk gewicht van +- 0,40 ct.

    Une paire de boucles d'oreilles en or rose 18 carats serties de diamants taille ancienne d'un poids combiné de +- 0,40 ct.
    No longer available
    Dim. 2,80 g
    Estimate: € 200 / 300
  • #406

    Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.

    Un tapis de laine persan noué à la main.
    No longer available
    Dim. 202 x 144 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #634

    Een paar Perzische gouacheschilderingen op zijde.

    Une paire de gouaches persanes sur soie.
    No longer available
    Dim. 19,5 x 11 & 18,5 x 12 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #189
    Jules De Cort

    “Boerenpaarden”. Olieverf op doek. Gesigneerd ‘J. De Cort’.

    "Chevaux de la ferme". Huile sur toile. Signé 'J. Le Cort'.
    No longer available
    Dim. 70 x 100 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #588
    Daum, France

    Een vijfhoekige vaas van kleurloos kristal. Gemerkt.

    Vase pentagonal en cristal incolore. Marqué.
    No longer available
    Dim. h: 29 cm
    Estimate: € 35 / 50
  • #289
    P. Mossay

    “Hoevezicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    "Vue de la ferme". Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 34 x 43 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #633

    Een lot van drie geglazuurd aardewerken koffiepotten, waarbij één met losse filter.

    Lot de trois cafetières en faïence vernissée dont une avec filtre séparé.
    No longer available
    Dim. h: 27 cm - 24 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #323

    Een lot van drie boeken: - “Kunstenaars & galerijen”. Christophe en Nicolas Poncelet, Ed. Art in Belgium. Vierde uitgave. Brussel, 2000. - “De grote geïllustreerde antiek encyclopedie”. Ed. Rebo. Lisse, 2001. - “Antiek encyclopedie”. Judith Miller. Ed. Tirion. Baarn, 2002.

    Lot de trois livres : - « Artistes & Galeries ». Christophe et Nicolas Poncelet, Éd. Arts en Belgique. Quatrième édition. Bruxelles, 2000. - « La grande encyclopédie antique illustrée ». Éd. rebo. Lisse, 2001. - « Encyclopédie antique ». Judith Miller. Éd. Tyrion. Barn, 2002.
    No longer available
    Estimate: € 35 / 45
View all auction items ›

Veiling van 22 & 23 Februari 2022

Veiling volledig - 700 loten in veiling. Tentoonstelling Vrijdag 18/02/22 & Zaterdag 19/02/22 van 10.00u tot 17.00u

22 February 2022 19:00
23 February 2022 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 23 February 2022 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More