#668
Een lot van 5 kunstboeken, diverse thema’s schilderkunst.
#404
“Reitdiep, Hooimijt, Polderschuit.” Acryl op board. Draagt monogram.
“Reitdiep, Hooimijt, Polderschuit.” Acrylic on board. Wears monogram.No longer availableDim. 34 x 52 cmEstimate: € 380/550 -
#651
Een Art-Deco vaas in aardewerk onderaan gemerkt .
#373
Een paar Chinese blauwe en witte porseleinen gemberpotjes.
Een koperen hallamp met raster van groen glazen knikkers.
#611
A scepter on a foot from the Songye tribe of Southeast Congo. The scepter symbolizes power, influence, authority and privilege. With certificate.No longer availableDim. 75 cmEstimate: € 60/80 -
#636
Een gesculpteerd houten zitbankje met blauw kussenzitting.
#635
#571Boch Frères Keramis
Een vaas van steengoed, gemerkt Charles Catteau.
#109V. Apner
“Bloemenstilleven met rozen.” Olieverf op doek. Gesigneerd.
#287
Een groot lot verzilverd bestek in 7 originele etuis. Bestaande uit: een taartschep, 3 sets van 12 en 1 set van 6 vorken. 4 sets van 12 en 1 set van 6 lepels, 12 kreeftvorken, een set ‘toi et moi’ servetringen, sets kleine lepels van resp. 12, 6, 2 en 2 in aantal, en 12 kleine vorken.
A large lot of silver-plated cutlery in 7 original cases. Consisting of: A cake server, 3 sets of 12 and 1 set of 6 forks. 4 sets of 12 and 1 set of 6 spoons, 12 lobster forks, a set of 'toi et moi' napkin rings, sets of small spoons of resp. 12, 6, 2 and 2 in number, and 12 small forks.No longer availableEstimate: € 120/200 -
#425
Een set van 2 Japanse draagkoffers voor voedsel .
Two Japanese food chests.No longer availableDim. 53 x 35 x 30 cmEstimate: € 80/100