#476
Een handgeknoopte Oosterse wollen loper.
#454
“Abstracte vrouwenfiguur” Een zeefdruk. Gesigneerd, gedateerd ‘72 en genummerd 2/30 buiten de plaat.
“Personnage féminin abstrait”. Sérigraphie. Signée, datée ‘72 et numérotée 2/30 hors planche.No longer availableDim. 54 x 51 cmEstimate: € 50 / 80 -
#635
Een bronzen luchter met zes lichtpunten.
#71
Een divers lot dozen van hout en metaal. Bijgevoegd een koperen kruithoorn.
#700Kartell
#574
“Abstract”. Papier op doek.
“Abstrait”. Papier sur toile.No longer availableDim. 38 x 58 cmEstimate: € 120 / 200 -
#737
Een grote terrine van bruin geglazuurd Belgisch aardewerk.
#650Mori
Een handgeknoopt Afghaans wollen tapijt.
#813
Een olielamp van Imari porselein en koper. Met lampglas. Omstreeks 1900.
#36
Een aardewerken kruik met twee oren en beslag in de vorm van bladeren.
#468
Een antieke pop met porseleinen hoofd. Open mond, grijze open ogen. Gemerkt S & M Made in Germany en genummerd 1079.
#335
Bague en or blanc 14 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 0,50 ct.No longer availableDim. 7 gEstimate: € 500 / 600