Other lots in this auction
-
#429Pierre Alechinsky
“Compositie”. Monochrome lithografie. Gesigneerd buiten de plaat.
“Composition”. Lithographie monochrome. Signée hors planche.No longer availableDim. 39 x 30 cmEstimate: € 80/120 -
#70Salvador Dali
Een bronzen plaquette met de afbeelding van een Menora en we voegen er een sleutelhanger met de afbeelding van de Klaagmuur aan toe.
Plaquette en bronze représentant une Menorah et nous ajoutons un porte-clé représentant le Mur des Lamentations.No longer availableDim. 8,5 x 6 en 3,5 x 3 cmEstimate: € 230/280 -
#14
Een lot van elf paardenkoetsjes van meerkleurig porselein.
Lot de onze petites calèches en porcelaine polychrome.No longer availableDim. l: 8 - 19 cmEstimate: € 55/85 -
#16
Een paar zuiltjes van geaderd roze, wit en zwart marmer.
Paire de colonnettes en marbre veiné rose et blanc et noir.No longer availableDim. h: 85 cmEstimate: € 100/120 -
#587
Een vaas van Chinees porselein met een famille-rosedecor, met een meerkleurig decor van personages, bloemen en fantasiedieren.
Vase en porcelaine de Chine à décor famille rose de personnages, de fleurs et d’animaux fabuleux.No longer availableDim. h: 58 cmEstimate: € 400/450 -
#79
“De Olewagen Sage”. Een reeks van vijf houtsneden, genummerd 11/210, gesigneerd en gedateerd 1936 buiten de plaat, ter illustratie van een verhaal van Hans Grimm. Uitgave Het Rad.
“De Olewagen Sage”. Suite de cinq gravures sur bois, numérotées 11/210, signées et datées 1938 hors planche, illustrant l’histoire de Hans Grimm. Ed. Het Rad.No longer availableDim. 29,5 x 22,5 cmEstimate: € 50/80 -
#430
Een reeks van vier stoelen in Louis-Philippestijl, bekleed met rood fluweel.
Suite de quatre chaises de style Louis-Philippe recouvertes de velours rouge.No longer availableDim. H. 86 cmEstimate: € 50/80 -
#658
Een staande lamp van gepolychromeerd hout in de vorm van een Moriaan met een lantaarn.
Lampadaire en bois polychrome représentant un Maure tenant la lampe.No longer availableDim. h: 205 cmEstimate: € 300/500 -
#582
“Abstracte compositie”. Gemengde techniek op board. Onleesbaar gesigneerd.
“Composition abstraite”. Technique mixte sur carton. Illisiblement signé.No longer availableDim. 97 x 73 cmEstimate: € 120/200 -
#291
“Wuta”. Een houten schaalmodel van een platbodem.
“Wuta”. Modèle d’un bateau en bois.No longer availableDim. 85 x 80 cmEstimate: € 120/200 -
#580Trialmo
Een oude radio in houten kast. Type 533. Bouwjaar 1929.
Ancienne radio en bois. Type 533. Année 1929.No longer availableDim. h: 46 cmEstimate: € 200/300 -
#680
Een antieke bruidskoffer op wielen, versierd met metalen beslag. Met geheim compartiment.
Coffre de mariage ancien sur roues, décoré de métal. Avec compartiment secret.No longer availableDim. 90 x 117 x 69 cmEstimate: € 200/300