Similar lots by type
-
#73Een luchter met glazen coupe, versierd met romantische scènes.
Lustre avec coupe en verre décorée de scènes romantiques.No longer availableDim. Ø: 40 cmEstimate: € 80 / 120 -
#371Een bolle vaas van Booms glas, versierd met rode en vergulde motieven.
Un vase sphérique en verre de Boom, décorations de motifs rouges et dorés.No longer availableDim. h: 20 cmEstimate: € 40 / 60 -
#397Een lot kristal en glaswerk, bestaande uit een mauve geslepen vaas van Bohemen, twaalf kleurloze glazen schoteltjes van Val St. Lambert en een kommetje van Baccarat.
Un lot de cristal et de verre, comprenant un vase Bohème mauve taillé, douze petits plats en verre incolore de Val St. Lambert et une coupelle en Baccarat.No longer availableDim. h: 26 cmEstimate: € 50 / 60 -
#51Een lot amberkleurig glaswerk, bestaande uit een fruitschaal met onderschotel en een vaas naar ontwerp van Henri Heemskerk. Belgisch werk, de laatste Scailmont. Tijdperk Art deco.
Lot de verrerie de couleur ambre comprenant une coupe à fruits avec présentoir et un vase d’après Henri Heemskerk. Travail belge, le dernier par Scailmont. Epoque art déco.No longer availableEstimate: € 30 / 40 -
#383Val St. LambertEen vaas van mauve en kleurloos geslepen kristal en een andere van paars glas. Beide gemerkt.
Un vase en cristal mauve et incolore taillé, et un autre vase en verre mauve. Tout deux marques.No longer availableDim. h: 14 & 24 cmEstimate: € 40 / 60 -
#415Twee paar herinneringsglazen met handvat van kleurloos glas, met gegraveerde namen. Omstreeks 1900.
Deux paires de verres souvenirs avec manche en verre incolore et noms gravés. +- 1900.No longer availableDim. h: 13 cmEstimate: € 40 / 50 -
#699Twee verschillende glas-in-loodramen van omstreeks 1900.
Deux vitraux différents, vers 1900.No longer availableDim. 98 x 52 & 69 x 37 cmEstimate: € 80 / 100 -
#754Een reeks van zes mondgeblazen glazen met swirls in de voet.
Une série de six verres soufflés sur pied.No longer availableDim. h: 17 cmEstimate: € 50 / 60 -
#460Een schenkkan met twee glazen, versierd met zwaluwen.
Une verseuse et deux verres, décoration de mouettes.No longer availableDim. h: 20 cmEstimate: € 40 / 60 -
#607Muller frères, LunnevilleEen smeedijzeren luchter met centrale coupe en met drie kappen van meerkleurig glas. Gesigneerd. Begin XXe eeuw.
Un lustre en fer forgé à coupe centrale et trois abat-jour en verre polychrome. Signé. Début XXième siècle.No longer availableDim. Ø: 40 cmEstimate: € 400 / 420 -
#361Een lot van drie presse-papiers van Muranoglas in oplopende groottes.
Un lot de trois presse-papiers en verre Murano de taille différentes.No longer availableDim. h: 7, 8 & 10 cmEstimate: € 30 / 50 -
#207Een paar grote stolpen met Vieux-Bruxelles vazen met gouden sierboeketten.
Une paire de cloches avec des vases Vieux Bruxelles, bouquets dorés.No longer availableDim. H: 70 cmEstimate: € 320 / 380 -
#288Een grote coupe op voet van geblazen en gecraqueleerd glas. Bijgevoegd dezelfde, kleinere coupe.
Grande coupe sur pied en verre craquelé soufflé. Jointe la même coupe en petites dimensions.No longer availableDim. h: 24 &14,5 cmEstimate: € 60 / 80 -
#778Twee paar glazen vazen, versierd met een tinnen decor van bloemen en druiven.
Deux paires de vases en verre, décor en étain de fleurs et raisins.No longer availableDim. h: 20 & 25 cmEstimate: € 30 / 40 -
#739Een met goud versierd Booms glazen likeurstelletje, bestaande uit een bolle karaf en vier glaasjes.
Un service à liqueur en verre de Boom doré, comprenant une carafe sphérique et quatre petits verres.No longer availableDim. h: 21 cmEstimate: € 25 / 35 -
#743Een designvaas van rood Muranoglas.
Un vase design en verre Murano rouge.No longer availableDim. h: 34 cmEstimate: € 55 / 65 -
#78Een geribde schenkkan van kleurloos glas met zilveren handvat, montuur en voet. Makersmerk Roussel. Omstreeks 1900.
Une verseuse côtelée en verre incolore aux montures, manche et pied en argent. Orfèvre Roussel. +- 1900.No longer availableDim. h: 27 cmEstimate: € 80 / 120 -
#435Een paar kleine stolpen met Vieux-Bruxelles vazen met gouden sierboeketten.
Une paire de cloches et vases Vieux Bruxelles, décor de bouquets dorés.No longer availableDim. 50 cmEstimate: € 140 / 150 -
#201Daum, NancyEen grote glazen vaas met een met het wiel gegraveerd landschapsdecor op een oranjebruine achtergrond, eindigend in een donkere voet. Voluit gemerkt en met het kruis van Lotharingen. Begin XXe eeuw.
Un grand vase en verre, décor gravé à la roue de paysage sur fond orange brun, se terminant en pied brun. Avec marque et une croix de Lotharingen. Début XXème siècle.No longer availableDim. h: 59 cmEstimate: € 1000 / 1500 -
#425Een zevendelig toiletstelletje van geribd amber glas. Eén met beschadigde rand en een dekseltje manco. Jaren ‘20.
Une garniture de toilette en sept pièces en verre côtelé ambre. Une pièce avec le rebord endommagé et un couvercle manquant. Années ‘20.No longer availableDim. h: 8 - 18 cmEstimate: € 30 / 40
Other lots in this auction
-
#538Uiltje van gepolychromeerd ivoor. Europees werk, eerste kwart XXste eeuw.
Petit hibou en ivoire polychrome. Travail européen, premier quart du XXe siècle.No longer availableDim. H. 5 cmEstimate: € 80 / 120 -
#161Georges De FeureEen vaas van glaspasta met Griekse fries. Getekend onderaan.
Un vase en pâte de verre avec une frise grecque.No longer availableDim. h 14 cmEstimate: € 140 / 200 -
#129Smets“Het dobbelspel”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Le jeu de dés”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 46 x 56 cmEstimate: € 100 / 120 -
#61Christofle.Een uitgebreid bestek van verzilverd metaal met een Louis XV-motief.
Un service à couverts en métal argenté au motif Louis XV.No longer availableEstimate: € 120 / 200 -
#188Een groepje met een paar XVIIIe eeuwse lindenhouten engeltjes met resten van polychromie.
Un groupe aux anges en tilleul , XVIIIème siècle, restes de polychromie.No longer availableDim. H 56 cmEstimate: € 440 / 480 -
#368Twee boeken, uitgegeven door het Mercatorfonds:- “Vincent van Gogh”. Twee boeken in een hoes. - “Van Gogh en zijn weg. Het complete werk”. Jan Hulsker. 1985.
Deux livres, éditions Mercatorfonds:- “Vincent van Gogh”. Deux livres sous housse.- “Van Gogh en zijn weg. Het complete werk”. Jan Hulsker. 1985.No longer availableEstimate: € 30 / 40 -
#774Drie verschillende koperen kandelaars, waarbij één gemonteerd als lamp.
Trois candélabres différents en cuivre, dont un monté en lampe.No longer availableEstimate: € 20 / 30 -
#263RudolstadtEen kandelaar van meerkleurig porselein in de vorm van een koppel met schaap en bloemenmand. Onderaan gemerkt.
Un candélabre en porcelaine polychrome en forme de couple avec un mouton et un panier à fleurs. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 27 cmEstimate: € 80 / 120 -
#729Jozef Tilleux“Louis Zimmer”. Een portret. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd: 16/11/67.
”Louis Zimmer”. Un portrait. Huile sur toile. Signée et datée: 16/11/67.No longer availableDim. 40 x 30 cmEstimate: € 80 / 120 -
#448God van de voorspoed. Een beeldje in porselein
Dieu de la prospérité. Une statue en porcelaine.No longer availableDim. L. 10 cmEstimate: € 30 / 50 -
#543Een balustervaas van Chinees porselein met een famille-rosedecor van bloemen en vogels en op de zijkanten met Fo-honden in hoogreliëf. Eind XIXe eeuw.
Un vase balustre en porcelaine de Chine, décor famille-rose de fleurs et oiseaux, et sur les côtés des chiens de Phô en haut-relief.No longer availableDim. h: 60 cmEstimate: € 120 / 200 -
#341Een vol messingen en vergulde kandelaar in barokke stijl.
Un candélabre en laiton massif doré, style Baroque.No longer availableDim. h: 45 cmEstimate: € 60 / 80

