#200
#117Lino Sabattini
Een theeset in verzilverd metaal bestaande uit een theekan, een vaas, een melk- en suikerpot en een schaal, gemerkt Christofle France, Collection Gallia door Lino Sabattini ontworpen. Ca. 1950. Toegevoegd een cassette met een vork, 2 lepels en een servetring.
#333
Place a bid ›Estimate: € 80 / 120 -
#12
“Bloemstilleven”. Een aquarel op papier, onderaan gesigneerd.
#90
#261
Place a bid ›Estimate: € 250 / 300 -
#9
Een lot van 4 litho’s; “Panorama van Antwerpen”, Hypsos 1914, Nationaal Scheepvaartmuseum, uitgave bij “Waar is de tijd, Antwerpen 20e eeuw”.
#77
Een zilveren schaaltje met een oor in de vorm van een slang, gemerkt AP boven een leeuw, een hamer met staf en nog een onleesbaar poincon.
#94René Van EyndhovenPeriod: 1934-2019
“Bospad naar het dorp”. Een schilderij, olieverf op doek, onderaan gesigneerd.
#42Lydia De Groof
“2 naakten”. Een lot van 2 schilderijen, 1 aquarel op papier en 1 olieverf op gemaroufleerd doek. Onderaan gesigneerd.
#17
Een paar vermoedelijk Ottomaanse stijgbeugels in staal.