#63Astoria
#68
Een paar verzilverde tafelkandelaarts, onderaan met label “Made in India’.
#10
#19
#131Edoardo Tasca Capodimonte
“Romantisch koppel in koets met tweespan”. Een meerkleurig porseleinen groep met diverse personages. Onderaan gesigneerd “Edoardo Tasca”, gemerkt met logo Capodimonte en genummerd 575/1000.
#124Irène BataillePeriod: 1913-2012
“Havenzicht met sleepboten”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd.
#290
#333
Place a bid ›Estimate: € 80 / 120 -
#80